Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
Teffy 13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1072
Age : 22
Location : Со тефи некаде у шетња :))
Registration date : 2010-03-24

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 11, 2010 12:40 pm

јас луге се помалку и помалку се уклучувам можеби и ви недостигав али пошо имам настапи од хип хопот и напревари од фудаболт и цела сум до глава полна од писмени и тестови можеби 1 месец ке ме нема скузиии и ми фалите многууу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MaR (:
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 164
Age : 22
Location : En Mandalay cantando y bailando con los chicos :D
Registration date : 2010-01-17

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 12, 2010 4:47 am

Не се уклучвам често, имам МНОГУ за учење
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 12, 2010 12:38 pm

Јас само што се вратив од Охрид на екскурзија бев.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 12, 2010 11:23 pm

jas nema da se ukl mn do krajot na meseco t imam mn za ucenje
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 13, 2010 2:26 am

Јас не знам колку ќе се уклучувам, ама сите знаеме дека овој период почнуваат главните писмени така да за една недела нема да се уклучувам многу..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1644
Age : 25
Location : Велес
Registration date : 2008-10-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 13, 2010 7:19 am

Сабота, недела и понеделник не се уклучувам на екскурзија одам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 13, 2010 7:26 am

Убаво да си поминеш хаан

(сарчу анд бони)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 13, 2010 7:53 am

Убаво да си поминеш.......
Јас од утре поручек до недела немат да се укл. ке одам Крушево Ке ми недостигате

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 13, 2010 7:56 am

КimeDelEsposito напиша:
Убаво да си поминеш.......
Јас од утре поручек до недела немат да се укл. ке одам Крушево Ке ми недостигате

ее срце ај да си поминеш најубаво!!!!!!!!!
и ти исот Ана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 13, 2010 2:14 pm

Ikyss*Zachary напиша:
КimeDelEsposito напиша:
Убаво да си поминеш.......
Јас од утре поручек до недела немат да се укл. ке одам Крушево Ке ми недостигате

ее срце ај да си поминеш најубаво!!!!!!!!!
и ти исот Ана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 13, 2010 2:52 pm

Фала

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Мај 14, 2010 6:42 am

Убаво да си поминете
Иначе јас не бев вкучена 2 недели зш имам по сите предмети мн писмени и годишни тестови..еве сега се вратив

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Мај 16, 2010 4:07 am

Mozhe nema da se ukluchuvam podolgo vreme internetot me zeza
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Мај 16, 2010 9:53 am

Hello!Јас се вратив и можеби и оваа недела да не се укл.имаме тестови.......

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Мај 17, 2010 5:19 am

Nema da se ukl mozebi i ovaa nedela pravam testovi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Мај 17, 2010 8:41 am

I'm back !
Леле комплетно ве запоставив поради училишните обврски
Ама еве ме пак !
Поретко ќе се вкл. (сабота&недела) како што веќе кажав поради училиштето а и поради (полу) матурската !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Мај 17, 2010 12:52 pm

Ја денес одсабаље ме се вклучував затоа што бев на екскурзива
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Мај 17, 2010 2:00 pm

Iiiii,kako si pomina?(se nadevam super)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 5:30 am

I jas sega samo sto se vrativ od ekskurzijata i odma na forumot poveketo od starite clenovi ne gi znam zatoa sto ima so mnogu izmeneti nikovi

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 6:41 am

Од четврток до среда нема да сум на форумот ќе одам за бугарија..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 6:42 am

Ти кажав веќе убаво да си поминиш!!
Уше малце и си одам од форумот!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 6:43 am

зз...з..з.з.з.з..з....ОШТОО?

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 6:44 am

Па кога ке наполнам 8000 мислења си одам!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 6:45 am

зоштоо?

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 6:46 am

Па онака!!Си дадов збор!!И онака изгубив доста пријателства ако останам ке ги изгубам сите!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: