Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторПорака
Teffy 13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1072
Age : 22
Location : Со тефи некаде у шетња :))
Registration date : 2010-03-24

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 29, 2010 1:43 pm

Aj ем бек ... и сеа седам на форумов после едно 10 дена
ве обожавам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Апр 30, 2010 12:17 am

Decki jas mislam deka*miss.emo* ne se uklucuva veke mozebi 1 mesec ali nez zs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Апр 30, 2010 4:47 am

Јас викендов нема да бидам тука!

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Апр 30, 2010 9:52 am

Bojanna* напиша:
Јас викендов нема да бидам тука!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Апр 30, 2010 1:52 pm

Јас 3-4 дена не се уклучував дека немав инетрнет. Не знаете колку тшко ми беше без вас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Мај 01, 2010 7:20 am

I jas eve edna nedela ne sum ukluchena mi nedostasuvavte(izvnete za latinicava ama mi go preinstaliraja kom i sea nemozam da si go napram na mk)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Мај 01, 2010 1:17 pm

epa jas se ukl sekoj den
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elli
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 156
Age : 21
Registration date : 2009-09-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Мај 02, 2010 3:01 am

јас едно време не се уклучвев одмарав од форумов сега пак ке се укл (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Мај 02, 2010 10:56 am

leci4ka не спамувај :) .. дечки знаеме дека за овој викенд ке бидете отсутни немора да пишувате .. ипак е 1-2 Мај :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Мај 02, 2010 11:12 am

leci4ka напиша:
Decki jas mislam deka*miss.emo* ne se uklucuva veke mozebi 1 mesec ali nez zs

може има за учење
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Мај 02, 2010 11:58 am

Jaс сум забележала дека Еуге.Суарез,*Еухе.Суарез и Мис Емо препретко се уклучуват.Го викам ова зошто да прашам да не има некој незабележителен проблем
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Мај 02, 2010 2:44 pm

Хелоуу ја се вративв
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Мај 02, 2010 3:18 pm

Јас деновиве можеби нема да се укл. ке учам имам оценки за поправање

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Мај 02, 2010 4:16 pm

И што ако не се уклучувале?
ИМАТЕ ВИЕ НЕШТО ПРОБЛЕМ СО ТОА?????
Ај глејте си работа,немој вие да почнете да не се уклучувате,ама на друг начин
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Мај 03, 2010 9:00 am

izvinete so ne se ukl i nema da se ukl use malce vreme zs kompjuterot mi e rasipan i mi e na popravka! sea sum na informatika i zato se ukkl... i miss you...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
HopyBauer;;
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 31
Age : 23
Location : Macedonia. :)
Registration date : 2009-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 04, 2010 8:07 am

Имам нешто проблем или со лаптопов или со интернетот, многу бавно страните ми ги уклучува. Само почетна на Фејсбук и една друга страна ми ги уклучува.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 05, 2010 3:34 pm

Јас утре во 12:30 навечер заминувам за Србија и нема да сум тука до Вторник.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 06, 2010 7:54 am

epa jas prvo izvinete za bukvite pokasno ke gi namestam pogore kazav zs ne bev tuka ama sega mi go napraj ja kompjuterot i ke se vratam na mojata redovnost! site mi nedostigavte
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 06, 2010 8:29 am

jas utre nama da se ukl ke odam na ekskurzija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Мај 10, 2010 10:50 am

i`m baaaaaack
после 10 хорор дена без интернет сега пак имам и ќе бидам редовна на форумооот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Мај 10, 2010 2:51 pm

Ana-Marija напиша:
И што ако не се уклучувале?
ИМАТЕ ВИЕ НЕШТО ПРОБЛЕМ СО ТОА?????
Ај глејте си работа,немој вие да почнете да не се уклучувате,ама на друг начин

Уф,уф а ти ако не почнеш со твоитее фрази ..
не знам што имаш толку против ако се напише нешто од типот:
Оној не се уклучуваше заради ова и слично.. се ти смета
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 11, 2010 2:06 am

Јас се вратив.Одлично беше!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 11, 2010 3:33 am

jas utre ke odam na ekskurzija i 7 dena nema da bidam na forumot pozzz

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 11, 2010 3:53 am

Welcome Back Janich
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 11, 2010 4:04 am

Thianna напиша:
Welcome Back Janich
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 40Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: