Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АвторПорака
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 25, 2010 4:12 am

Јас оваа недела изгреда дека ќе бидам оцутна оти ќе правеме мн тестови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 25, 2010 5:53 am

Dechki dojde vreme
od utre do sabota me,bonnie and sajmn ne nema here
se slushame ovde pak sabota navecher ili nedela
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 25, 2010 1:43 pm

Daaaa....
Ova mi e posleden post od mene,za denes do SABOTA!
VE SAKAM SITE
PRENAJMNOGU KE MI NEDOSTIGATE!
KE NE NEMA 4 DENA
DA SI ZNAETE
PAK VE SAKAM PRENAJMNOGU
CHAOOO
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 25, 2010 1:57 pm

Ухх ќе ми недостигате мн..Убавко да си помините
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 25, 2010 2:06 pm

И мене ќе ми недостасувате систерсс убаво поминете си
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 25, 2010 2:58 pm

i vie nass
fawaaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AnnaRinaldi ♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2936
Age : 23
Location : Somewhere where sanity is far away.
Registration date : 2010-04-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 25, 2010 3:01 pm

Ubavo da si pominete! :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 26, 2010 12:54 am

Ubavo da si pominete
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 26, 2010 4:18 am

Се вратив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 26, 2010 4:40 am

Welcome Back!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 26, 2010 4:47 am

АнdrеЈ С.Б. напиша:
Welcome Back!

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 26, 2010 6:17 am

perfectly.bad напиша:
Се вратив

јејј, шуќур
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6442
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 26, 2010 8:21 am

дн дн ...
~ ја одам за туркиш 5 дена и тоа или во истанбул или во памукале
~ задутре тргнувам ... I will miss you sooooo sooooo damn much!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 26, 2010 8:33 am

tHe.uncrediBle напиша:
дн дн ...
~ ја одам за туркиш 5 дена и тоа или во истанбул или во памукале
~ задутре тргнувам ... I will miss you sooooo sooooo damn much!

We'll miss you too honey!
убаво да си поминеш!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sol
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 482
Age : 22
Registration date : 2010-04-01

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 26, 2010 12:01 pm

мене ке ме нема неколку дена ама во недела обавезно ке се укл
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6442
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 26, 2010 1:31 pm

London Eye напиша:
tHe.uncrediBle напиша:
дн дн ...
~ ја одам за туркиш 5 дена и тоа или во истанбул или во памукале
~ задутре тргнувам ... I will miss you sooooo sooooo damn much!

We'll miss you too honey!
убаво да си поминеш!!

tnx

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 26, 2010 3:14 pm

Убаво да си поминеш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 26, 2010 4:30 pm

perfectly.bad напиша:
Убаво да си поминеш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 26, 2010 4:33 pm

Anastasi4ka* напиша:
perfectly.bad напиша:
Убаво да си поминеш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 27, 2010 4:21 am

perfectly.bad напиша:
Убаво да си поминеш

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 27, 2010 4:31 am

Смајли Сајрс, Тамчи убаво да си поминеш!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 27, 2010 6:34 am

Leeeeeelelele!!
Samo sto se vrativ od Ohrid!!!
Nema 5 min!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6442
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 27, 2010 7:18 am

tnx to all
во 6 ипол ќе тргнам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Aleks4y <3
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 230
Age : 21
Location : Некаде каде што го слушам плачот на тишинат,каде што светлината никогаш нема да дојде.Тоа е место кое ретко се наоѓа во светот.Незнам дали и ти ќе го пронајдеш,но се надевам не затоа што тоа е пекол на земјата !Или еднодставно кажано тое е срцето твое !
Registration date : 2010-05-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 27, 2010 8:29 am

Ке бидам отрсутна една недела имам многу работа, со семејтвото со уцилиштето, но да дојт 10 јуни и цело време ке бидам на форумов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6442
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 27, 2010 8:48 am

лелееее порано ќе одам!
бај бај .. ај вил мисс јуууууу соооооу соооооуу деам мач!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: