Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6442
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 7:08 am

Еуге.Суарез напиша:
зз...з..з.з.з.з..з....ОШТОО?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 7:10 am

Така е најубаво!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Emily Rumme
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 52
Age : 21
Registration date : 2010-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 7:18 am

не не е!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 7:33 am

Тоа е мое мислење!!И треба да го почитувате!!
Така е најдобро!!
Никогаш нема да ги заборавам пријателите кои ги запознав тука!!
Сето време кое го поминав тука сватив и научив многу работи!!!
Но сеа не е зборување за оваа!!
Има уште време најмногу 1 месец!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 7:34 am

абе кој пријателства ги изгуби хани?

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 7:36 am

Не е битно кои хан4е!!Не е важно веќе..Сватив дека мораш да се бориш за да опстанеш!!Мислев дека тука е поинаку но не било!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 7:36 am

нененененееееееее...те моламмм...хании плиззз

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 7:38 am

Хани тоа е тоа!!Нема везе ке си останеме ние да се дружиме!!Веќе не ми е место тука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 7:39 am

ти еееее
како н ети еееее?
немој така да зборишш..те молам хани те моламм не си феррррр

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 7:40 am

Еуге.Суарез напиша:
ти еееее
како н ети еееее?
немој така да зборишш..те молам хани те моламм не си феррррр

Срце не ми прави сеа вака!!Те молам!!Ајде!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 7:41 am

ама...стварноо че се распачамм..те молам Иси неееееееее

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 7:42 am

Иси ај не се зезај седи тука Не те пуштам да одиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 7:42 am

Гледај се ке си биде исто!!Ја ке следам шо пишувате но нема да пишувам!!Ке продолжиме да се допишуваме за тоа постои фб!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 7:43 am

не е исттоооо

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 7:49 am

wtf?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 7:49 am

Не е исто!!Но неможам веќе да седам на форумот и да читам секој ден како се вреѓаат!!Веќе ми се здосади!!Воопшто немам желба да се вклучам на форумот како порано!!Се се смени...Ништо не е исто!!Секој си бара свои права!Секој навредува!Никој не го е гајле дали некој ке навреди или дали некој се го заболе навредата!!Овде на форумот се натреваруваат кој е подобар не сакаат да се дружат,да се почитуваат,да се сакаат!!Јас не сакам,неможам да гледам секој ден нови кавги,нови навредувања!!СЕ НАДЕВАМ ДЕКА КЕ МЕ СВАТИШ И ТИ И ДРУГИТЕ!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 9:18 am

Ајде не претерувајте .. ке си одите од форумот пошо има многу кавги .. 80% во тие кавги и вие учествувате .. и не спамувајте .. ако сака да си оди нека си оди, немора да ја молите тука и да спамувате
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 10:50 am

Емилија седи тука и точкааа..Јас знам те сваќам зошто една од тие бев јас.Еве ќе признаам пред сите дека Бисера ме вреѓаше мене со навредите кон Лали но и јас ја вреѓав неја со навредите на Еугенија..Сега и Сарчи више си ја сака повише Еуге но јас не ќе клекнам пред неја и ќе ја молам да го врати својот идол..Мене не ми е гајле таа може секој идол да си го смени..Еве ти чист пример сега викаат дека Лали била "најгрда" во четвртата сезона..Но јас промолчив и го зачуват тоа во мене..Ииииии ДОСТА СПАМ знам Емилија и те разбирам но се ова треба да го пребродиш како што јас и Бисера го сторивме тоа..
ОН ТОПИК-Јас можеби следнава недела ќе бидам поретка заради училишните тестови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 11:03 am

Вака хаха не се викам Емилија,Исидора се вика!!
Диди е во право да не спамираме веќе!
Јас донесов одлука и таа е последна нема веќе тука!Не си одам само за тоа си имам свои причини...Сепак фала на сите!!Но Доста беше веќе спамирање..Да ставиме крај на оваа тема
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 11:05 am

Може да се молите по ПП?
ова е за да кажеш кога ќе си отсутен или присутен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 1:50 pm

Majchy.Esposito напиша:
Емилија седи тука и точкааа..Јас знам те сваќам зошто една од тие бев јас.Еве ќе признаам пред сите дека Бисера ме вреѓаше мене со навредите кон Лали но и јас ја вреѓав неја со навредите на Еугенија..Сега и Сарчи више си ја сака повише Еуге но јас не ќе клекнам пред неја и ќе ја молам да го врати својот идол..Мене не ми е гајле таа може секој идол да си го смени..Еве ти чист пример сега викаат дека Лали била "најгрда" во четвртата сезона..Но јас промолчив и го зачуват тоа во мене..Ииииии ДОСТА СПАМ знам Емилија и те разбирам но се ова треба да го пребродиш како што јас и Бисера го сторивме тоа..
ОН ТОПИК-Јас можеби следнава недела ќе бидам поретка заради училишните тестови
ај не лажи дека ти не миваше..ти ги почна кавгите..ама ај то е прошлост не се карам!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 1:56 pm

јас нема да се уклучувам повеќе. Чао!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 1:59 pm

London Eye напиша:
Може да се молите по ПП?
ова е за да кажеш кога ќе си отсутен или присутен

така е.
ако сакате да молите да не си одет имат пп за тоа.
зато што секогаш викате си одам и сите ве молеет и се вракјате.

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 2:00 pm

оти?

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 2:11 pm

.tinkkie. напиша:
London Eye напиша:
Може да се молите по ПП?
ова е за да кажеш кога ќе си отсутен или присутен

така е.
ако сакате да молите да не си одет имат пп за тоа.
зато што секогаш викате си одам и сите ве молеет и се вракјате.

Тина можеби некој се вратил!!
Но сите не се исти!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: