Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Добредојдовте

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 35  Next
АвторПорака
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Мај 11, 2010 12:38 am

dobredojdovte site novi clenovi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Мај 11, 2010 9:06 am

Leccy* напиша:
dobredojdovte site novi clenovi

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
CandelaVetrano
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3306
Age : 20
Registration date : 2009-11-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Мај 11, 2010 9:41 am

Добредојде <3 *** Ана *** <3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Мај 11, 2010 12:46 pm

william.~ напиша:
Leccy* напиша:
dobredojdovte site novi clenovi

Како неа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Мај 11, 2010 1:53 pm

william.~ напиша:
Leccy* напиша:
dobredojdovte site novi clenovi

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Esposito.Lanzani
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2707
Age : 23
Location : Било каде со Лали и Питт
Registration date : 2010-03-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Мај 12, 2010 2:40 pm

Добродојдовте сите нови членови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Мај 13, 2010 2:24 am

Добредојдовте сите нови членови!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Мај 13, 2010 2:35 am

Thianna напиша:
Добредојдовте сите нови членови!

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Мај 14, 2010 6:40 am

ДОБРЕДОЈДОВТЕ СИТЕ НОВИ ЧЛЕНОВИ!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Мај 14, 2010 7:48 am

Welcome chicoos!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Мај 14, 2010 9:23 am

Jana-Cielo напиша:
Welcome chicoos!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Мај 14, 2010 9:24 am

Добредојде на сите нови членови!!!!!
Забавувајте се и бидете редовни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Мај 14, 2010 11:25 am

fala jas veke se zabavuvam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Miley Cyrus
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 14
Age : 23
Registration date : 2010-05-01

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 16, 2010 12:28 am

Leccy* напиша:
fala jas veke se zabavuvam

I jas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 16, 2010 1:28 am

Добредојдовте нови членови!

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 16, 2010 1:56 am

Мислам дека ова е малце глупаво: „Добредојдовте сите нови членови“
за да не се полнат по 50 страници и модераторите само нови теми за добредојде да праат, кога ќе се представи некој нов член, тогаш ќе напишите добредојде ....
мислам дека така е подобро
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 16, 2010 2:16 am

Точно, али Miley Cyrus е нов член и баш е убаво кога си нов некаде и некој ќе ти посака добредојде (Пр. кога јас се зачленив на форумов)

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 16, 2010 2:18 am

Ikyss*Zachary напиша:
Добредојде на сите нови членови!!!!!
Забавувајте се и бидете редовни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 16, 2010 3:41 am

Bojanna* напиша:
Точно, али Miley Cyrus е нов член и баш е убаво кога си нов некаде и некој ќе ти посака добредојде (Пр. кога јас се зачленив на форумов)

не сум против тоа, само некои викаат добредојде, а нема нови членови, нека се представи некој па тогаш ќе му посакаме дојбредојде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 16, 2010 7:33 am

Ikyss*Zachary напиша:
Ikyss*Zachary напиша:
Добредојде на сите нови членови!!!!!
Забавувајте се и бидете редовни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Мај 17, 2010 5:17 am

binbir gece love напиша:
Ikyss*Zachary напиша:
Ikyss*Zachary напиша:
Добредојде на сите нови членови!!!!!
Забавувајте се и бидете редовни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Emily Rumme
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 52
Age : 21
Registration date : 2010-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Мај 17, 2010 8:01 am

Хаај.. ај ем њу!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Мај 17, 2010 8:02 am

Emily Rumme напиша:
Хаај.. ај ем њу!

Уелкм ! .. Хев фан
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Мај 17, 2010 8:04 am

Dobredojde Emili..imaj super pomin na forumot,zabavuvaj se i bidi redovna

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Emily Rumme
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 52
Age : 21
Registration date : 2010-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Мај 17, 2010 8:05 am

tnx
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 35Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте на Ангели-
Отиди до: