Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Добредојдовте

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
АвторПорака
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Апр 25, 2010 10:00 am

*Ikky.Esposito напиша:
Еуге.Суарез напиша:
Добредојдовте сите нови членс!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fraerka
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 1
Age : 21
Registration date : 2010-04-25

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Апр 25, 2010 10:39 am

Здраво на сите :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mary <3
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 3
Age : 23
Location : Gjorce 2
Registration date : 2010-04-25

ПишувањеПредмет: Mi treba pomos   Нед Апр 25, 2010 10:52 am

Dali moze nekoj da mi pomogne kako da stavam sliki pod moeto ime.... Blagodaram odnapred..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mary <3
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 3
Age : 23
Location : Gjorce 2
Registration date : 2010-04-25

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Апр 25, 2010 10:53 am

КimeDelEsposito напиша:
Добредојдовте!Имајте сладок помин и се надевам дека форумов ке ви се допадне
Falaaaaaaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Апр 25, 2010 10:55 am

Добредојдовте на сите нови членови..Бидете редовни и нема да зажалите што сте се регистрирале на најдобриот форум за Ангели..

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Апр 25, 2010 11:49 am

Добредојдовте сите нови членови имајте убав помин на најубавиот форум во Македонија!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Апр 25, 2010 1:13 pm

Miss.Lopilato* напиша:
Добредојдовте сите нови членови имајте убав помин на најубавиот форум во Македонија!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Апр 25, 2010 1:49 pm

leci4ka напиша:
Miss.Lopilato* напиша:
Добредојдовте сите нови членови имајте убав помин на најубавиот форум во Македонија!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Апр 25, 2010 1:50 pm

Sarchy.Esposito напиша:
leci4ka напиша:
Miss.Lopilato* напиша:
Добредојдовте сите нови членови имајте убав помин на најубавиот форум во Македонија!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Апр 25, 2010 1:53 pm

Anastasi4ka* напиша:
Sarchy.Esposito напиша:
leci4ka напиша:
Miss.Lopilato* напиша:
Добредојдовте сите нови членови имајте убав помин на најубавиот форум во Македонија!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ivi4ka*
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 25
Age : 27
Location : nekade daleku vo teritoriite na argentina so lali
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Апр 26, 2010 3:31 am

ne se sekiraj anastasiaja nema da ti go zememe justin biber znaeme oti e tvoj i ke go deles na tri dela na anita na teona i na tebe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ivi4ka*
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 25
Age : 27
Location : nekade daleku vo teritoriite na argentina so lali
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Апр 26, 2010 3:32 am

ne se sekiraj anastasiaja nema da ti go zememe justin biber znaeme oti e tvoj i ke go deles na tri dela na anita na teona i na tebe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Апр 26, 2010 3:59 am

Dobredojdovte site novi clenovi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ivi4ka*
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 25
Age : 27
Location : nekade daleku vo teritoriite na argentina so lali
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Апр 26, 2010 11:23 am

fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Апр 26, 2010 11:47 am

dobredojdovte!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Апр 26, 2010 1:19 pm

Ivi4ka* напиша:
fala
Greshka e smiley-to?

BTW

leci4ka напиша:
Anastasi4ka* напиша:
Sarchy.Esposito напиша:
leci4ka напиша:
Miss.Lopilato* напиша:
Добредојдовте сите нови членови имајте убав помин на најубавиот форум во Македонија!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Апр 27, 2010 2:12 am

Добредојдовте сите нови членови имајте убав помин на најубавиот форум во
Македонија!!!

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Апр 27, 2010 2:26 am

КimeDelEsposito напиша:
Добредојдовте сите нови членови имајте убав помин на најубавиот форум во
Македонија!!!

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ange*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9177
Age : 22
Location : Македонија
Registration date : 2009-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Апр 27, 2010 7:33 am

*Ikky.Esposito напиша:
КimeDelEsposito напиша:
Добредојдовте сите нови членови имајте убав помин на најубавиот форум во
Македонија!!!

УЖИВАЈТЕ!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Апр 27, 2010 9:51 am

dobredojdovte
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Апр 27, 2010 10:24 am

~angela~ напиша:
*Ikky.Esposito напиша:
КimeDelEsposito напиша:
Добредојдовте сите нови членови имајте убав помин на најубавиот форум во
Македонија!!!

УЖИВАЈТЕ!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
HopyBauer;;
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 31
Age : 23
Location : Macedonia. :)
Registration date : 2009-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Апр 27, 2010 1:00 pm

Добредојдовте. :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Апр 27, 2010 1:53 pm

Welcome Murdzeee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Апр 27, 2010 2:08 pm

Simonchy.Suarez напиша:
Welcome Murdzeee


Welcome to all new memberrss!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Апр 27, 2010 11:40 pm

Welcome!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 35Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте на Ангели-
Отиди до: