Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Добредојдовте

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
АвторПорака
HopyBauer;;
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 31
Age : 23
Location : Macedonia. :)
Registration date : 2009-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Апр 28, 2010 4:53 am

Simonchy.Suarez напиша:
Welcome Murdzeee

Сајмон се регистрирав лани во Ноември.

Добредојдовте сите! (пак)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Апр 28, 2010 12:46 pm

Ako,ako
Pa ne si se uklucila
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Апр 28, 2010 1:54 pm

Добредојдовте!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Апр 28, 2010 2:45 pm

Добредојдовте!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Апр 29, 2010 2:08 am

Добредојдовте сите нови членови и имајте убав помин тука

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Zorica
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 120
Age : 21
Registration date : 2010-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Апр 29, 2010 3:22 am

Fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Апр 29, 2010 4:04 am

Добро дојде Зорица забавувај се и биди редовна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ivi4ka*
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 25
Age : 27
Location : nekade daleku vo teritoriite na argentina so lali
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Апр 29, 2010 2:01 pm

dobredojdovte na site novi clenovi koj ste kako mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Апр 29, 2010 2:04 pm

Добредојдовте на сите нов членови..Бидете редовни и нема да зажалите што сте се регистрирале на најдобриот форум за Ангели...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Апр 30, 2010 12:14 am

Добредојдовте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ivi4ka*
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 25
Age : 27
Location : nekade daleku vo teritoriite na argentina so lali
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Апр 30, 2010 2:28 am

DOBREDOJDOVTE[b][i][u]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Апр 30, 2010 3:43 am

Добредојдовте !!!Hема да зажалите што сте се регистрирале
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sielo
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 13
Registration date : 2008-06-27

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Мај 05, 2010 9:54 am

fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Мај 05, 2010 10:22 am

добредојде сиело
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Мај 05, 2010 11:22 am

Добредојде Сиело
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AnnaRinaldi ♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2936
Age : 23
Location : Somewhere where sanity is far away.
Registration date : 2010-04-26

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Мај 06, 2010 6:11 am

Fala na site
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 8:23 am

Добројде на сите нови членови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
juc-guc(dime)
Баниран
Баниран
avatar

Male
Број на мислења : 95
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 12:36 pm

zdravo be gomnari jas sum dime
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 33
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 12:44 pm

leci4ka напиша:
Добредојдовте !!!Hема да зажалите што сте се регистрирале
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
juc-guc(dime)
Баниран
Баниран
avatar

Male
Број на мислења : 95
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 12:45 pm

juc-guc(dime) напиша:
zdravo be gomnari jas sum dime

so e so vas be rabota so ne mi kazete zdravo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 12:45 pm

14 напиша:
leci4ka напиша:
Добредојдовте !!!Hема да зажалите што сте се регистрирале
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
juc-guc(dime)
Баниран
Баниран
avatar

Male
Број на мислења : 95
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 12:47 pm

ej ti ma elen ili srna si ma
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 1:15 pm

Ни Елен ни Срна туку човек.И знаеш што изгледа премногу и љубоморен на Елена дека е човек а ти си најголемо животни
Он топик-Димее Лошотиде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
juc-guc(dime)
Баниран
Баниран
avatar

Male
Број на мислења : 95
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 1:19 pm

a ti si........... rlacka i site te mrazat procitav vo izvinunane ti se smean ma
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 1:20 pm

Тебе па сите те сакаат..Не ме засмевај и не ја навредувај Маја...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 35Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте на Ангели-
Отиди до: