Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Добредојдовте

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
АвторПорака
juc-guc(dime)
Баниран
Баниран
avatar

Male
Број на мислења : 95
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 1:20 pm

auu pa ti si koja najkolematra pi**a
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 1:22 pm

Оуу па тебе Диме тоа да не те интересира..Разбра?????????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
juc-guc(dime)
Баниран
Баниран
avatar

Male
Број на мислења : 95
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 1:25 pm

ne
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 1:55 pm

Dobredojdovte site novi clenovi kako mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 1:56 pm

добредојде Leccy*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Esposito.Lanzani
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2707
Age : 23
Location : Било каде со Лали и Питт
Registration date : 2010-03-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 1:58 pm

*miss.emo* напиша:
добредојде Leccy*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 2:00 pm

fala mnogu mi se dopadna forumov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Martiin*
Нов Член
Нов Член
avatar

Male
Број на мислења : 41
Age : 24
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 2:23 pm

Хееј! и јас сум нов тукаа форумот ми го кажа Мисс.Игарзабал,другарка ми е,иначе имам 14 години се рег на форумов бидекји бил интересн и имало за фотошоп а јас обожавам и работа во фотошоп.
ангели гледав само прва сезона другите не бидеќи некако досадни се.
и тоа за мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 2:24 pm

Епа добредојде,биди само редовен и дефинитивно нема да зажалиш што си се регистрирал на најубавиот форум за Ангели...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Martiin*
Нов Член
Нов Член
avatar

Male
Број на мислења : 41
Age : 24
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 2:25 pm

Princessa94 напиша:
Епа добредојде,биди само редовен и дефинитивно нема да зажалиш што си се регистрирал на најубавиот форум за Ангели...

фалааа
и ке бидам секако
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 3:13 pm

добредојде мартин имај пријатен престој на форумов и забавувај се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Мај 08, 2010 4:04 pm

elena flordun напиша:
добредојде мартин имај пријатен престој на форумов и забавувај се

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 09, 2010 12:52 am

Dobredojdovte inajte ubav pomin
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 09, 2010 1:21 am

Martiin* напиша:
Хееј! и јас сум нов тукаа форумот ми го кажа Мисс.Игарзабал,другарка ми е,иначе имам 14 години се рег на форумов бидекји бил интересн и имало за фотошоп а јас обожавам и работа во фотошоп.
ангели гледав само прва сезона другите не бидеќи некако досадни се.
и тоа за мене

Добредојде

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 09, 2010 1:22 am

Fala od site mnogu mi se dopadna forumov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 09, 2010 4:36 am

Bojanna* напиша:
Martiin* напиша:
Хееј! и јас сум нов тукаа форумот ми го кажа Мисс.Игарзабал,другарка ми е,иначе имам 14 години се рег на форумов бидекји бил интересн и имало за фотошоп а јас обожавам и работа во фотошоп.
ангели гледав само прва сезона другите не бидеќи некако досадни се.
и тоа за мене

Добредојде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 09, 2010 4:55 am

*miss.emo* напиша:
добредојде Leccy*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 09, 2010 4:56 am

fala anastasi4ka*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 33
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 09, 2010 4:59 am

Anastasi4ka* напиша:
*miss.emo* напиша:
добредојде Leccy*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 09, 2010 5:00 am

fala 14
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 09, 2010 7:49 am

14 напиша:
Anastasi4ka* напиша:
*miss.emo* напиша:
добредојде Leccy*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Мај 09, 2010 1:08 pm

Добредојде Leccy
Вратете се на почетокот Go down
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Мај 10, 2010 12:05 am

fala od site
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Мај 10, 2010 12:26 am

Оваа ЛЕЦЦУ* не е ЛЕЦИЧКА?!
пс добредојдофте сите нови членови

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Мај 10, 2010 6:30 am

добредојдовте сите нови членови имајте убав помин тука

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 35Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте на Ангели-
Отиди до: