Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Добредојдовте

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next
АвторПорака
sara
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 81
Age : 24
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Aвг 07, 2010 12:06 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Aвг 07, 2010 3:30 pm

Sarush Dobredojde
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sara
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 81
Age : 24
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Aвг 07, 2010 3:34 pm

ви посакувам се најдобро.
дали ви се доадна форумот?
ве сакакам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Aвг 07, 2010 3:46 pm

Dobredojde CasiAngelesMacedonia1
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Aвг 07, 2010 4:07 pm

Сара не е нов член таа е регистрирана во 2008 година и не пишувајте без потреба добредојде.. Не сум модератор ама стварно за се добредојде не се пишело!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Aвг 08, 2010 5:30 am

Dobredojde jasmin-jas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Aвг 08, 2010 5:45 am

девојче престани да спамираш коа ќе се претстави некој тогаш ќе напишеш -.-
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Aвг 08, 2010 5:52 am

.teah. напиша:
девојче престани да спамираш коа ќе се претстави некој тогаш ќе напишеш -.-

Dobro de samo rekov Dobredojde mozese da mi pises i po PP
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sara
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 81
Age : 24
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Aвг 08, 2010 10:12 am

Да се сложувам јас сум зачлената од 2008 год.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sara
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 81
Age : 24
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Aвг 08, 2010 12:44 pm

Добродојдовте нови членови забавувајте се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sara
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 81
Age : 24
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Aвг 08, 2010 1:22 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Aвг 08, 2010 1:24 pm

Еј девојче(Сара)полека малку со постовите.
Оф топик:
Додродојде на сите нови членови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Aвг 10, 2010 5:58 am

sara напиша:
Да се сложувам јас сум зачлената од 2008 год.
Epa ako bese zacleneta od 2008 trebase da znaes kade se otvarat novi temi i deka ne treba da pisuva post vrs post
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Aвг 13, 2010 6:20 am

Сесогласувам со Еуге Лазани..
Добредојде на сите нови членови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lali*
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 870
Age : 22
Registration date : 2009-10-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Aвг 13, 2010 11:31 am

Добредојдовте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
❤EUGE❤
Нов Член
Нов Член
avatar

Male
Број на мислења : 5
Age : 22
Registration date : 2010-08-14

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Aвг 14, 2010 4:08 am

Здраво јас сум нов член овде, се викам Росана и имам 14 години
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AnnaRinaldi ♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2936
Age : 23
Location : Somewhere where sanity is far away.
Registration date : 2010-04-26

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Aвг 14, 2010 4:47 am

Ееее добредојде на најдобриот форум и најубаво да си поминеш овде!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Aвг 14, 2010 6:57 am

Добредојде Росана!!!!...Биди редовна и забавувај сее!!!.....
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Aвг 14, 2010 7:52 am

Добродојде Росана.Биди редовна,не се карај со останатите членови и на крај забавувај се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Aвг 14, 2010 1:24 pm

SaraSuarez* напиша:
Добредојде Росана!!!!...Биди редовна и забавувај сее!!!.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kin4e.Thiaguella <3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2528
Age : 22
Registration date : 2009-09-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Нед Aвг 15, 2010 3:57 pm

Дибредојде Росана и добредојде на сите нови членови,забавувајте се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Aвг 16, 2010 12:32 am

Добредојде Росана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6442
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Aвг 16, 2010 7:43 am


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Aвг 16, 2010 10:33 am

Welcome Rosanna, have fun and don't die.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Aвг 21, 2010 5:47 am

Dobredojde Rosana imaj ubav prestoj na forumov!!
Decki jas se vratiiiivv.mi negostigavte najmnoguu

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 19 of 35Отиди на страна : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте на Ангели-
Отиди до: