Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 22
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 15, 2010 4:50 am

Tinnie* напиша:
Дечки јас си одам од форумов.доколку сака со мене некој да прајт муабет преку мсн мојтт чао на сите ве сакам најмногу ке ми недостигате.

и јас исто! Чао на сите вс премногу!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 15, 2010 4:53 am

Zosto???

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 15, 2010 5:08 am

zostooo be ???
zosto,zosto,zosto ????
inace jas nema da se uklucuvam deka samo sto kompjuterot mi se rasipa a na lap top nemozam ,glupo mi e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 15, 2010 5:17 am

Зашто сите си одите??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 15, 2010 5:20 am

jas ne si odam , tuku malce ke otsustvuvam . a koga ke mi go napravat kompjuterot ke dojdam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 15, 2010 5:25 am

не за тебе знам ,туку за другиве?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 15, 2010 5:28 am

mene Kate mi kaza deka si odi bidejki i Tiney si odi . A Tineey zoso si odi neznam .. ja nema na msn da mi kaze nitu pak ja procitala porakata so i ja prativ po pp
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 21
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 15, 2010 11:07 am

Јас и Катхие решивме да се вратиме на форумов

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 15, 2010 11:13 am

Јееееее Суперр
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 15, 2010 1:51 pm

Ама зошто правите вака?
Викате ај чао си одам и после,ај се предомислив не си одам..па донесете ОДЛУКА и толку.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 21
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 15, 2010 1:56 pm

Simonchy.Suarez напиша:
Ама зошто правите вака?
Викате ај чао си одам и после,ај се предомислив не си одам..па донесете ОДЛУКА и толку.

па мое право е јас шо ке прам шо те интересират тебе?!
и коа сакам јас можам да речам чао па после пак да се вратам и шо сеа?
и од кај знајш ти шо проблем имам јас за да си одам и после да се предомислам?
ЛОЛ.едноставрно се мешаш кај шо не ти е местот.поубоо кјути си

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 15, 2010 1:57 pm

Добро...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Апр 16, 2010 11:15 am

Дечки,јас само сабота,недела и петок ќе се уклучувам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Апр 16, 2010 11:37 am

Chicoss. ne se ukluchuvav poslednava nedela posho kompjuterot mi se rasipa. ii trebashe nov da mi kupat. i sea na ovoj neam nisho. i plus neznam kako da napraam Makedonska podrchka. koj znae neka mi pishe pp! ((:

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Teffy 13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1072
Age : 22
Location : Со тефи некаде у шетња :))
Registration date : 2010-03-24

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Апр 17, 2010 5:21 am

епа јас од денес веќе нема да се оклучувам се до 1 мај може и порано мисс јааа ве сакам најмногууу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 19
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Апр 17, 2010 7:21 am

И нас ќе ни недостасуваш многу.Убаво да си поминеш каде и да одиш.Лав ја
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 18, 2010 4:16 am

Дечки јас не се уклучував 5-6 дена оти компјутеро мн ми кочеше

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 18, 2010 8:00 am

Јас бев пелистер на викенд од училиште но денес се вратив!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
MariaDelCerro
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 56
Age : 22
Registration date : 2009-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 22, 2010 8:06 am

Сум укл од кај тетка ми и денес и утре ке сум отсутна зш компјутерот ми е на поправка се расипа(и дома нон-стоп ми е укл КимеДелЕспосито и зато на овај сум укл)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Апр 23, 2010 11:04 am

дечки јас си одам засекогаш од форумов.ќе ми недостигате многу,ве сакам најмногу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Апр 23, 2010 11:05 am

AnnaMarija* напиша:
дечки јас си одам засекогаш од форумов.ќе ми недостигате многу,ве сакам најмногу
Зашо?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Апр 23, 2010 11:06 am

Kadeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?????

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Апр 23, 2010 11:09 am

Леле Ани и ти ке ни недостигаш МТС
Иначе конечно е готов компјутеров и пак сум тука

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Апр 23, 2010 11:15 am

Што очекувате да плачат по вас ако тоа го кажете?
Ваше право е дали ке седите или не а не јас ке си одма леле немој зашто(плачки глупости) епа ај не си одам,останувам
Уште еден вака да си оди па да се предомисли,јас ке му го олеснам одењето со подарок БАН
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Апр 23, 2010 1:24 pm

Ne sum jas administrator ama i jas toa im go rekov..
Inaku jas ne bev tuka 2 dena bidejki nemav internet
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 38 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: