Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 08, 2010 1:19 pm

Maja,jas tebe ti veruvam,ama stvarno ne e fer od strana na ParaljaSuarez.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 19
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 08, 2010 1:22 pm

И јас ти верувам Маја.Но не ја мразам ни ПаралјаСуарез.Девте си ве сакам

БДВ Јана види си ПП
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Teffy 13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1072
Age : 22
Location : Со тефи некаде у шетња :))
Registration date : 2010-03-24

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 08, 2010 3:43 pm

јас малку ќе забушавам на форумов кога ке можам ке се уклучав проблеми хомее со мајка ми пошо по зависник од мене е на фб по цели денови седи а ако и кажам да стани нејке епа ве сакам премногуууууу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Апр 09, 2010 1:32 am

И ние тебе Тефи (се смеам дека ти извикав Тефи а ти не се викаш така али ако така ти е никот ок е)

Бтв.Кова4,Јанчи фала за довербата ..Али ај да не пишиме веќе оф топик
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Апр 10, 2010 12:57 pm

Дечки јас дефинитивно си одам од форумов не е заради караницата туку заради ми здодеа само да отварам ангели
Мислам дека е доста
Чао на сите
Сите ве сакамм

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Апр 10, 2010 1:01 pm

Мартиии..дај бе те молам како да те мрзи..останиии

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Апр 10, 2010 1:06 pm

Martinnche* напиша:
Дечки јас дефинитивно си одам од форумов не е заради караницата туку заради ми здодеа само да отварам ангели
Мислам дека е доста
Чао на сите
Сите ве сакамм

Ваааааат???Нема седиш и точка или ти идам дома право....Марти бе озбилна сумм остани плисс Сите те сакаме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Апр 10, 2010 1:29 pm

Марти беееее....Плс остани
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Апр 10, 2010 1:32 pm

И ја си одам. Ми се смачи од Бисера и нејзините караницци. Чао!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Апр 10, 2010 1:45 pm

абе марити нема лесно да го избегнеш овај форум!
теич те молам немој заради некој кој тебе ништо не ти значи да си одиш! биди силна да ги издржиш сите караници зш мора некогаш да престанат! те молам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Апр 10, 2010 3:42 pm

марти остани.... плсссс остани те молам остани ке се расплацам навистина плс останииии

теа и ти остани и мене ми е смачено од некои караници па ништо плс остании
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Апр 10, 2010 3:46 pm

Ајде се сите си отидете!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 11, 2010 3:46 am

Thea* напиша:
И ја си одам. Ми се смачи од Бисера и нејзините караницци. Чао!!
Смачено ти е од мене?Тогаш чао..ти да знајш мене колку ми е смачено од тебе па не си одам!!I AMAN VE'E GOTOOOOOOOOOOOOOOOOVOOOO DA PRESTANEME SO KARANICITE SITE OSTANUVAME I KRAJ NIKOJ NE SI ODI!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 11, 2010 5:55 am

Останувам ама Бисерче те молам веќе не ја навредувај Мар. Неможам веќе да истрпам. И нема да секараме веќе. Окккк?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 11, 2010 9:31 am

Аман бе Теи4 не вреди заради Бисера да си одиш најдобро направи што одлучи да останеш..Во еден момент знам како ти е кога ги читаш оние лоши коментари али знаеш како мене ме навредија некои членови?Дури тогаш мене ми дојде да си одам од форумов

Он топик-Јас сум болна сношти се разболив од плачење и денеска и утре да знаете нема мн да се уклучувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Еухе.Суарез
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 326
Age : 21
Registration date : 2009-12-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 11, 2010 9:36 am

Maja.Esposito напиша:
Аман бе Теи4 не вреди заради Бисера да си одиш најдобро направи што одлучи да останеш..Во еден момент знам како ти е кога ги читаш оние лоши коментари али знаеш како мене ме навредија некои членови?Дури тогаш мене ми дојде да си одам од форумов

Он топик-Јас сум болна сношти се разболив од плачење и денеска и утре да знаете нема мн да се уклучувам

ццц. епа и пајарила суарез не вредеше за тебе МАЈА да си ојтт е така да си знајш убо. а ти незнајш како ја наврдеи на пајарила суарез и уше не се сстрамиш ама не се карам појке на форумов заради една мајаа т.е заради тебее. се знае добро каква си.
пс јас 2-3 дена нема да се уклучувам од утре нема да сум тука.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PrajillaSuarez
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 241
Age : 26
Registration date : 2010-03-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 11, 2010 9:38 am

Еухе.Суарез напиша:
Maja.Esposito напиша:
Аман бе Теи4 не вреди заради Бисера да си одиш најдобро направи што одлучи да останеш..Во еден момент знам како ти е кога ги читаш оние лоши коментари али знаеш како мене ме навредија некои членови?Дури тогаш мене ми дојде да си одам од форумов

Он топик-Јас сум болна сношти се разболив од плачење и денеска и утре да знаете нема мн да се уклучувам

ццц. епа и пајарила суарез не вредеше за тебе МАЈА да си ојтт е така да си знајш убо. а ти незнајш како ја наврдеи на пајарила суарез и уше не се сстрамиш ама не се карам појке на форумов заради една мајаа т.е заради тебее. се знае добро каква си.
пс јас 2-3 дена нема да се уклучувам од утре нема да сум тука.

ле хани мафнија не вреди неа муабет да и праиш а заш ке си одешш ??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 11, 2010 9:50 am

Добро вие читате што напиша Крис во претходната тема ? .. кој продолжи со караницава го следува бан .. продолжете вие .. ке видиме до каде ке стигнете .. и не спамувајте молејки ги .. кој сака да си оди, нека оди .. тие чекаат да ги молите така
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Еухе.Суарез
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 326
Age : 21
Registration date : 2009-12-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 11, 2010 9:56 am

diddi напиша:
Добро вие читате што напиша Крис во претходната тема ? .. кој продолжи со караницава го следува бан .. продолжете вие .. ке видиме до каде ке стигнете .. и не спамувајте молејки ги .. кој сака да си оди, нека оди .. тие чекаат да ги молите така

Океј сори, ако сака крис нека ме банира,ама маја прва почвит си ја барат белјата ако ме банира мене треба и неа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 11, 2010 9:57 am

еј еј еј . ќе престанете веќе еднаш ? искрено одсабајле на форум се си беше супер а сега гледам целиот е полн со вашите глупости .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Steffy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1239
Age : 23
Location : New York ;D
Registration date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 11, 2010 9:58 am

поубо да се вратите на темата!

Иначе јас нема да се уклучувам еден месец затоа што ком ке оди на поправка , ке дојдам наскоро ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Teffy 13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1072
Age : 22
Location : Со тефи некаде у шетња :))
Registration date : 2010-03-24

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 11, 2010 11:09 am

јас се помалку и помалку седам премногу учење и за 7 дена одам за турција ќе ми фалите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 11, 2010 11:13 am

и двете ќе ни недостигате! побрзо вратете се!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 11, 2010 2:44 pm

Деновиве воопшто не доаѓав на форумов,зашто имав неколку обврски преку целиот викенд,а и натпреварот ми остана така да сеа се ќе се заврши.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 21
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 15, 2010 4:49 am

Дечки јас си одам од форумов.доколку сака со мене некој да прајт муабет преку мсн мојтт чао на сите ве сакам најмногу ке ми недостигате.

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 37 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: