Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АвторПорака
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Апр 24, 2010 6:36 am

Извинете јас не бев тука цела недела зш форумов мн ми кочеше

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Апр 24, 2010 9:32 am

Ana-Marija напиша:
Што очекувате да плачат по вас ако тоа го кажете?
Ваше право е дали ке седите или не а не јас ке си одма леле немој зашто(плачки глупости) епа ај не си одам,останувам
Уште еден вака да си оди па да се предомисли,јас ке му го олеснам одењето со подарок БАН

Леле Ана-Марија каква сиииии.... Ако сакаш дај ми бан за ова ама многу претеруваш. Премногу си дрска со членовите, а сакаш да те сакаме како администратор. Искрено мене ти најмногу ме нервираш. Многу се дигаш. И да ми дадеш БАН за ова не ме интересира. Важно ми е да си го кажам своето мислење. Едноставно многу се дигаш! Што ако си администратор? Сакаш нозете да ти ги бацуваме и да ти се потчинуваме. Епа нема! И само си добра со Кате. Она што и да рече е добро, а ние за тебе сме безвредни суштества. Стварно те те сваќам.

А за АннаМарија*....плс врати се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Апр 24, 2010 12:40 pm

Thea* напиша:
Ana-Marija напиша:
Што очекувате да плачат по вас ако тоа го кажете?
Ваше право е дали ке седите или не а не јас ке си одма леле немој зашто(плачки глупости) епа ај не си одам,останувам
Уште еден вака да си оди па да се предомисли,јас ке му го олеснам одењето со подарок БАН

Леле Ана-Марија каква сиииии.... Ако сакаш дај ми бан за ова ама многу претеруваш. Премногу си дрска со членовите, а сакаш да те сакаме како администратор. Искрено мене ти најмногу ме нервираш. Многу се дигаш. И да ми дадеш БАН за ова не ме интересира. Важно ми е да си го кажам своето мислење. Едноставно многу се дигаш! Што ако си администратор? Сакаш нозете да ти ги бацуваме и да ти се потчинуваме. Епа нема! И само си добра со Кате. Она што и да рече е добро, а ние за тебе сме безвредни суштества. Стварно те те сваќам.

А за АннаМарија*....плс врати се

Зошто би ти дала тебе бан?И кој рече дека сакам да ме сакате како администратор?Дека имам повише права од вас на форумов имам да,но секој има право на свое мислење и ако не си приметила едно 5468768 девојчиња така рекоа Ке си одам дечки чао,после уште толку други и викаа не не не не немој молим те.... и полсе она епа ајде добро ке седам.Епа што сакате да си одите јас ке ви го олеснам тој чекор.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Апр 24, 2010 2:27 pm

Malku se soglasuvam so Tea,no poveke sum na stranata na Ana-Marija.Da si ADMINISTRATOR treba POSTROGO da se obratish za da ne go pravat toa poveke i toa istoto sum go primetila..mislam ako sakash da si odish CAO-tolku i ne se ukluchuvaj veke,a vaka non-stop premisluvanje...sepak eve ima ADMINISTRATOR da vi kaze
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 25, 2010 1:04 am

јас од понеделник до петок нема многу да се уклучувам (можеби нема ни воопшто) бидејки тато ми го смени пасвордот на пц..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 25, 2010 7:21 am

Неделава нема да можам да се уклучувам,ке ме нема 4 или 5 дена


Последната промена е направена од _An4i_ на Сре Апр 28, 2010 12:08 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 25, 2010 11:21 am

Јас сум Тијана, порано се уклучував на форумов, али паузирав и сега пак дојдоф :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ange*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9177
Age : 22
Location : Македонија
Registration date : 2009-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 25, 2010 11:25 am

Welcome Back Thianna :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 25, 2010 11:31 am

~angela~ напиша:
Welcome Back Thianna :)

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 25, 2010 11:33 am

Хан добредојде пак!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 25, 2010 11:42 am

~angela~ напиша:
Welcome Back Thianna :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 21
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 25, 2010 12:22 pm

Maja=] напиша:
Хан добредојде пак!

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 25, 2010 12:32 pm

Tinnie* напиша:
Maja=] напиша:
Хан добредојде пак!

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 25, 2010 1:14 pm

Angel.Esposito напиша:
Tinnie* напиша:
Maja=] напиша:
Хан добредојде пак!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 22
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 25, 2010 1:17 pm

leci4ka напиша:
Angel.Esposito напиша:
Tinnie* напиша:
Maja=] напиша:
Хан добредојде пак!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 25, 2010 1:18 pm

Mariana.Esposito напиша:
leci4ka напиша:
Angel.Esposito напиша:
Tinnie* напиша:
Maja=] напиша:
Хан добредојде пак!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 25, 2010 1:25 pm

Tinnie* напиша:
Maja=] напиша:
Хан добредојде пак!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 25, 2010 1:25 pm

leci4ka напиша:
Mariana.Esposito напиша:
leci4ka напиша:
Angel.Esposito напиша:
Tinnie* напиша:
Maja=] напиша:
Хан добредојде пак!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 25, 2010 1:51 pm

leci4ka напиша:
leci4ka напиша:
Mariana.Esposito напиша:
leci4ka напиша:
Angel.Esposito напиша:
Tinnie* напиша:
Maja=] напиша:
Хан добредојде пак!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Апр 25, 2010 1:54 pm

Anastasi4ka* напиша:
leci4ka напиша:
leci4ka напиша:
Mariana.Esposito напиша:
leci4ka напиша:
Angel.Esposito напиша:
Tinnie* напиша:
Maja=] напиша:
Хан добредојде пак!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Апр 27, 2010 1:02 pm

После долги две и пол недели еве ме пак.
Колку ми недостигавте само да знаете!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Апр 27, 2010 2:07 pm

Welcome Back Vekky!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Steffy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1239
Age : 23
Location : New York ;D
Registration date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Апр 27, 2010 2:12 pm

дечки еве сум и јас ми го поправија компјутерот . :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Апр 27, 2010 2:13 pm

Welcome Back Steffy!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Апр 27, 2010 4:42 pm

Welcome back Steffy and Vekky..

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 39 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: