Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Прашања до овлстените лица на форумот

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Мај 30, 2009 3:05 pm

Гледам дека стварно нема тема каде што ке прашате нешто што ве интересира, па затоа ја отворив оваа

само немој да претерате денес пошто главава ме скина од проблеми па не се знае како ке одговорам

шала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 21
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Јун 08, 2009 6:34 am

EVE JAS IMAM PREDLOG DALI MOZE NA FORUMOV MODERATORITE ILI NZ KOJ DA NAPRAAT TEMA CLEN NA DENOT I TAMU DA SEKOJ DEN DA PISUVAME KOJ E NAJDOBAR I NAJ AKTIVEN CLEN NA DENOT????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Јун 08, 2009 7:19 am

хахахаха и со тоа да добиете поголема шанса за спамирање? неее

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Јун 08, 2009 7:22 am

Само да прашам... Download Zonata само за песни ли е наменета или може и програми игри и такви работи?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Јун 08, 2009 7:38 am

Се што сакате

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Јун 08, 2009 9:29 am

Крис би ти препорачал ако сакаш арно ако не пак арно...
на ликовите сликичките ако можеш да ги сменеш да направиш нови...
и ако сакаш некој од новите ликови да ги додадеш како подфорум...
али ти си знаеш... како сакаш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Јун 08, 2009 9:35 am

Да,и јас се согласувам со Аце.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Јун 08, 2009 10:00 am

Па помислив еднаш на тоа да ви кажам, тие сликички се стари колку и форумов, ај ке видам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Јун 08, 2009 10:50 am

Супер се.. продолжи да ги правиш и од другите ликови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
ivanaaa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3171
Age : 24
Registration date : 2008-08-09

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 09, 2009 4:29 pm

Sakam da prasam zosto temite so slikite od epizodi od 3 sezona se zakluceni?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 09, 2009 4:33 pm

За да не се спамува во нив.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 09, 2009 4:38 pm

Сега проверив, тоа се посебни теми за секоја епизода одделно, па мислам дека е ок што се заклучени, што ке биде ако се коментира секоја епизода одделно во посебна тема...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Јун 10, 2009 5:27 am

значи да ги заклучам јас тие што не се заклучени така?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Јун 10, 2009 8:47 am

Па не знам ни дали е потребно воопшто...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Јун 13, 2009 3:48 am

дали можи да отворам тема слики од денешната епизода?
или во денешната епизода беше ? ке се ставаат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Јун 18, 2009 4:38 pm

Крис што се деси со подфорумот за Администратори и Модератори?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Јун 18, 2009 4:44 pm

Абе нешто сум утнал па сите почнаа да влагаат, сеа барам кај беше тоа за дозвола за одредени членови

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Јун 18, 2009 4:46 pm

да видов јас ankiimk пишала и таман да прашам како го снема, па си помислив да не го бришеш ;)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Јун 18, 2009 5:23 pm

И јас барав тоа за кој да има дозвола за влез али ај викам Крис средил па недобарав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 19, 2009 11:10 am

Ми изгледа големо името... ми го шири форумот
CASIANGELESmar2009
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 19, 2009 11:26 am

Аха доста големко е, ке предупредам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 19, 2009 12:10 pm

да баш денес или кога се регистрирала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Јун 20, 2009 4:16 am

На роденденов што беше се напишаа толку многу постови, дојдоа нови членови и сето тоа придонесе од третото место да се качиме на второто
http://www.macedonianforum.net/

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Јун 20, 2009 4:21 am

Chris напиша:
На роденденов што беше се напишаа толку многу постови, дојдоа нови членови и сето тоа придонесе од третото место да се качиме на второто
http://www.macedonianforum.net/
yeeeeeeeeeeeeee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Јун 20, 2009 4:22 am

Супер, гледам имаме доста повеќе мислења и членови од Silence, ајде сега уште првиот да го поминеме

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до овлстените лица на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 40Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: