Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Прашања до овлстените лица на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 25
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Јун 20, 2009 4:29 am

a mnogu le ima poveke mislenja i clenovi od nas prviot forum

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Јун 20, 2009 4:31 am

Нема многу ке го стигнеме за некој период влезете ке видите што форум е

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Јун 20, 2009 4:31 am

Родители и деца : 159863 мислења, 1615 регистрирани членови
Ангели : 146869 мислења, 1524 регистрирани членови

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Јун 20, 2009 4:35 am

StefaN напиша:
Родители и деца : 159863 мислења, 1615 регистрирани членови
Ангели : 146869 мислења, 1524 регистрирани членови
Ова ќе го смачкаме за брзо време
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 21
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Јун 20, 2009 4:37 am

Баш ми е мило што сме на второ место.
Да, да. За кратко ке го престигнеме.
Само да продолжиме со активноста.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Јун 20, 2009 5:02 am

AR Group напиша:
StefaN напиша:
Родители и деца : 159863 мислења, 1615 регистрирани членови
Ангели : 146869 мислења, 1524 регистрирани членови
Ова ќе го смачкаме за брзо време


како што сме тргнале...

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
aangela
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 154
Age : 21
Location : So Angeli vo Makedonija(Skopje ili Kumanovo)
Registration date : 2009-06-17

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Нед Јун 21, 2009 3:02 pm

da ve prasam zosto aaangela e banirana od ovoj forum
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Нед Јун 21, 2009 3:41 pm

Ти да не си таа?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Нед Јун 21, 2009 3:49 pm

hehhee izlea
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 23, 2009 2:08 pmdali mozi i dvata potpisi da mi stojat?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 23, 2009 2:10 pm

Па јас мислам дека правилото беше затоа ставено,да не се ставаат повеќе од 1.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 23, 2009 4:04 pm

Не не, баш заради тие ставања на повеќе потписи се воведе ова правило

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Јун 24, 2009 1:22 am

tatjana напиша:
Chris напиша:
На роденденов што беше се напишаа толку многу постови, дојдоа нови членови и сето тоа придонесе од третото место да се качиме на второто
http://www.macedonianforum.net/
yeeeeeeeeeeeeee
Баш супер
се надевам еден ден ке бидеме и на прво место!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Јун 24, 2009 1:57 am

Не сомневај во тоа... како што сме тргнале за брзо време ќе бидеме на 1 место
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Natence
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1306
Age : 21
Location : With Robert in London :]:]
Registration date : 2008-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Јун 24, 2009 2:44 am

AR Group напиша:
Не сомневај во тоа... како што сме тргнале за брзо време ќе бидеме на 1 место

epa toa ti e koga angeli e najdobar forum


Последната промена е направена од Natence на Сре Јун 24, 2009 4:11 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Јун 24, 2009 3:59 am

Natence напиша:
AR Group напиша:
Не сомневај во тоа... како што сме тргнале за брзо време ќе бидеме на 1 место

epa toa ti e koga angeli e najdobar forum haha
zs haha .. jas velam najozbilno deka ovoj forum is the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 26, 2009 4:21 am

Крис, сега јас ги преместив сите теми со слики од трета сезона што беа во Слики и ги префрлив во Сезона 3, само незнам што да правам со темите од втора сезона, ги има многу а не се потребни дека tatjana убаво ги постави сликите од 1 до 80 епизода за сега. Да ги преместам во КАНТА најпаметно.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aangela
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 154
Age : 21
Location : So Angeli vo Makedonija(Skopje ili Kumanovo)
Registration date : 2009-06-17

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 26, 2009 5:57 am

da ve prasam , jas vcera otviriv tema NACHO iLI SIMON .a kade e temata??????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 21
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 26, 2009 6:03 am

vo kanta
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 26, 2009 8:12 am

Па во Канта тогаш, ако веќе се подредени по епизоди, сепак во Канта кога се не се губат, пак се достижни

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Јун 29, 2009 2:20 am

kako da si go promenam nickot?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Јун 29, 2009 2:29 am

Треба да го прашаш Администраторот да ти го промени никот.Сам/а неможеш.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 22
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 3:07 am

Крис може да ми го промениш името во Pepchy?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 21
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 3:28 am

Крис мислам дека рече дека имињата одредено време немал да ги менува, затоа што постојано ги менуваме.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 4:00 am

Да.Крис кажа дека некое време нема да менувал имиња,бидејќи сме претерале.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до овлстените лица на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: