Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Прашања до овлстените лица на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АвторПорака
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Нед Јун 13, 2010 4:18 pm

Може слики
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Јун 14, 2010 4:02 am

а не треба да поставуваме само линкови за слегвање или секакви линкови се забранети?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
ESPOSITOesunica*
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 120
Age : 21
Registration date : 2009-12-24

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Јун 14, 2010 5:39 am

проверете ги devil.eye и perefectly.bad
скоро исти графики праат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lali Esposito-Marr
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 55
Age : 25
Registration date : 2009-12-24

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Јун 14, 2010 5:40 am

ESPOSITOesunica* напиша:
проверете ги devil.eye и perefectly.bad
скоро исти графики праат

da i jas toa go primetiv
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 15, 2010 5:35 am

До тие што ми ставаат - репутација?
што сакате да постигнете со тоа?

ццц
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 15, 2010 5:55 am

дечки што сте ми збутале -15?
јас монтрум ли сум, што сте вакви?
леле ќе се убијам
ќе може да ми кажете кој беше? админите ако можете да видите


Последната промена е направена од London Eye на Вто Јун 15, 2010 5:56 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 15, 2010 5:55 am

Хуху ја иам речиси - 100
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 15, 2010 6:14 am

Немаш минус 100
Имаш минус 130
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 25
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 15, 2010 6:53 am

abe dajte ukinete taa reputacija ovie ocite ke si izvadat dali imaat + ili - i da imas +1000 nisto ne e i da imas -1000 pa e isto se karate kako mali deca

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 15, 2010 6:55 am

хахаха....ме изнасмеја вајлд кет очи ќе си извадат!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 25
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 15, 2010 6:58 am

epa taka e jas sum poveke od 1 godina na ovoj forum i do sea vakvo karanje ne sum videl ponapred nikoj ne se karase a sega samo toa go citam na forumot glavata me zabole dajte malce bidete po razumni i ne se prajte deka ste mali deca za vo gradinka

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 15, 2010 7:01 am

во врска со линковите што беше, претходно прашав ама не видов дека некој ми одговори и пак ќе прашам, можи обични линкови да се ставаат или не? или пак не смее да се ставаат само линкови за слегвање?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 15, 2010 7:06 am

perfectly.bad напиша:
До тие што ми ставаат - репутација?
што сакате да постигнете со тоа?

ццц

Со тоа што им обрнуваш внимание им даваш важност, и затоа се повеќе ќе ти стискаат на минусот, што се однесува до оние што го прават тоа, grow up guys!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 20
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 15, 2010 7:36 am

London Eye напиша:
Chris напиша:
perfectly.bad напиша:
До тие што ми ставаат - репутација?
што сакате да постигнете со тоа?

ццц

Со тоа што им обрнуваш внимание им даваш важност, и затоа се повеќе ќе ти стискаат на минусот, што се однесува до оние што го прават тоа, grow up guys!

се сложувам со Крис..иначе што ви е поентата кога бутате репутација.,дај стварно пораснете во врска со тоа..монстум ли сум што имам -40 репутација?

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Јун 16, 2010 3:08 am

Зашто оваа тема постојано се брише или заклучува?
Многу се спамува?
http://angeli.forumakers.com/forum-f17/topic-t3989-620.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Јун 17, 2010 8:07 am

Зошто се избришани темите:
Фонтови
Текстури
Четки....?

-------

http://angeli.forumakers.com/viewtopic.forum?t=5206
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до овлстените лица на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 40 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: