Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeФејсбукPortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Прашања до овлстените лица на форумот

Go down 
+89
sol
#gingerbeast
Esposito.Lanzani
Maja=]
leci4ka
mariana-tijago
zaynmalik x3
ivana kocieva
Teffy 13
SperoX
emma.snape.arashi~
☮Gjole☮
Marthinche*
-adorkable.~
Lali*
isidorajak
MaR (:
Dei4ka
lozanoska
Thiag4e
ninna
#cyrus
zombie#
#cyrusforever ♥
Reina Gitana
Endzela.♥
Janna♥
tomlinson♥
Majchy.Esposito
PajarillaEsposito
Enche*
be.good.to.me*
Ange*
CandelaVetrano
Monni.SimeriaPasion
Kin4e.Thiaguella <3
Victorian.
#tinnastyles.♥
Monna
princess KAROLINA
piixelatedstory♥
Kate15
Lovely Girl
XxX*Miss Egue*XxX
Chocky ‹з
TEENANGELES
Лали-Еуге
anamariia x3
#invisible
SummerPrincess*
Tei4
sofi 13
#unforgivable.
Јimena
.angie.
waldorf~bass.♥
Reese Witherspoon
Eugenia Suarez
Strumfce
denni
marythiago
Princezi4ka
Desy
Fani15
tefi
diddi
Rebellious angel
Jana
Natalia forever
Bonnie*
s1mone
jeѕѕιe.j♥
TeahPayne♥
UchihaGomez♥
Natence
nutella.
aangela
Demi
WIldcat
anni
Ana-Marija
tatjana
StefaN
The Cold One
ivanaaa
EuGe
Allen Cruz
emogirl
Chris
93 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АвторПорака
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
be.good.to.me*


Male
Број на мислења : 13827
Age : 28
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeСре Дек 23, 2009 1:38 pm

LoveCasiAngeles напиша:
Зошто членот Kate15 е баниран?

јас ја прашав и ми кажа вака:

Ми здосади форумот .. - затоа и рекла да Крис или нз на кој да ја банират Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 31943
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
Lovely Girl


Female
Број на мислења : 2964
Age : 26
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeСре Дек 23, 2009 1:50 pm

Долго време чекам на овој момент.Феномен почна да си отвора безвезе теми,да ни наредува на сите дали да спамираме или да не спамираме,ги навредува сите,за нашите работи секогаш вели добро(никогаш не не пофалил) и да ти кажам феномен,мораш ли сите изработки на еден член да ги споредуваш со твоите?Можеби си модератор на некој бугарски форум,ама чоек овде не си.Плус,дојде на форумов прд 3 недели и насобра 2888 постови,кои ги доби со караноци со модераторите и админите,на оние форумски игри и на твоите теми Графики...Плус..велиш дека сите сме те КОПИРАЛЕ во менувањето име,дека ти си го сменил името на твојата галерија леле..И пред ти да дојдеш,форумов убаво си работеше и менувавме никови,тоа значи дека ти не копираш нас!Во форумските игри велиш дека тебе најмногу те сакаме.Е да ти кажам,има доста поуспешни и подобри членови од тебе.Уште нешто: Во секоја кавга ли мораш да се мешаш?Та некои членови се скараат ти одма фати цитирање.Мислам дека ти си причината за сите кавги.И пак сега гледам на сите теми последно мислење Феномен.Видов пред две минути 2888 сеа 2900 си набилдал.Д колд уоне ти вели намали го потписот ти : Нема убаво да изгледа така ако го намалам.И друго во темата кој највеке ве нервира гледајте што и одговори на Ана Марија:
бај д веј кој треба да порасне - ЈАС ?? - веке сум пораснат
и ке ти кажам - МЕ НЕРВИРАШ ! .. Лажев горе,оти мислев дека ке ме баннеш .. ама сега ми е се исто.
Плус,секоемислење го болдира,и тоа неправилно,го пише во боја,во средина...
Ве молам превземете нешто во врска со ова.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Victorian.
Уредувач
Уредувач
Victorian.


Female
Број на мислења : 3181
Age : 28
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeСре Дек 23, 2009 2:21 pm

Крис извини што те тормозам ама ќе може ли да ми го смениш никот во VekkY
Кога имаш време секако Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 740627
Вратете се на почетокот Go down
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
be.good.to.me*


Male
Број на мислења : 13827
Age : 28
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeСре Дек 23, 2009 3:29 pm

Lovely Girl напиша:
Долго време чекам на овој момент.Феномен почна да си отвора безвезе теми,да ни наредува на сите дали да спамираме или да не спамираме,ги навредува сите,за нашите работи секогаш вели добро(никогаш не не пофалил) и да ти кажам феномен,мораш ли сите изработки на еден член да ги споредуваш со твоите?Можеби си модератор на некој бугарски форум,ама чоек овде не си.Плус,дојде на форумов прд 3 недели и насобра 2888 постови,кои ги доби со караноци со модераторите и админите,на оние форумски игри и на твоите теми Графики...Плус..велиш дека сите сме те КОПИРАЛЕ во менувањето име,дека ти си го сменил името на твојата галерија леле..И пред ти да дојдеш,форумов убаво си работеше и менувавме никови,тоа значи дека ти не копираш нас!Во форумските игри велиш дека тебе најмногу те сакаме.Е да ти кажам,има доста поуспешни и подобри членови од тебе.Уште нешто: Во секоја кавга ли мораш да се мешаш?Та некои членови се скараат ти одма фати цитирање.Мислам дека ти си причината за сите кавги.И пак сега гледам на сите теми последно мислење Феномен.Видов пред две минути 2888 сеа 2900 си набилдал.Д колд уоне ти вели намали го потписот ти : Нема убаво да изгледа така ако го намалам.И друго во темата кој највеке ве нервира гледајте што и одговори на Ана Марија:
бај д веј кој треба да порасне - ЈАС ?? - веке сум пораснат
и ке ти кажам - МЕ НЕРВИРАШ ! .. Лажев горе,оти мислев дека ке ме баннеш .. ама сега ми е се исто.
Плус,секоемислење го болдира,и тоа неправилно,го пише во боја,во средина...
Ве молам превземете нешто во врска со ова.

Извини,ама јас другите никогаш не сум ни навредил со нешто..И јас не велам дека вие ме копирате мене ..глупости поради тоа шо си сменивме имињата на галериите..Јас тоа го кажав како пример - поради недоразбирањето со тиини за промена на никовите - бидејки таа беше кажала на дизни фан или не знам на кој дека тие виделе од НЕЈЗЕ . а дека тоа не е точно..И јас го тоа кажав како пример а не како нешто друго..А јас колку што знам - мислам дека е дозволено да пишувам во болд и во боја.. Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 452665 ..И тоа во игрите го кажав онака на шала бидејки во една игра - каде што се избираат кој од двата члена,ме имаше повеке пати и затоа на шала така кажав..А кој рече дека нема по-добри и по успешни членови од мене..?? Јас не сум никогаш рекол дека сум Нај-Добар и Нај-Успешен..
Тоа за Ана Марија го напишав уште охохооо одамна..сега веке не ме нервира,ја запознав поубаво момичката,си пишеме и на скајп и сме другари Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 31943 ..
На никој не сум наредил да спамира или да не спамира,теми не сум отварал, освен таа за новелата каде што пишувам ..и на форумот сум месец и половина..Толку мислења имам бидејки сум нон-стоп речиси онлајн и пишам највеке во игрите бидејки таму ми е нај-интересно.:и не сум никој навредил и не сакам ни да навредам, напротив сите сте ми ок .. тоа од мене Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 31943
Вратете се на почетокот Go down
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
#tinnastyles.♥


Female
Број на мислења : 16813
Age : 27
Registration date : 2009-05-06

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeСре Дек 23, 2009 4:13 pm

и од мене нешто со ова поради недоразбирањето со тиини за промена на ников као прво јас немаф недоразбиранје со тебе туку со друга личност а таа не беше ти туку ти одам СЕ ВМЕША ВО НАШИОТ РАЗГОВОР и одма почна да пишуваш..а јас кога зборувам со другите за некој проблем и сл мегју мене и неа. нејкам ти да се мешаш или пак некој друг зошо тебе НИКОЈ НЕ ТЕ СПОМНА ТУКА..а ти самоито почна да се мешаш..(не го свакја ова како каранје.само ја кажувам вистината иначе пак другар ми си)
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Администратор
Администратор
StefaN


Male
Број на мислења : 7157
Age : 29
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeСре Дек 23, 2009 5:29 pm

Не верувам дека Крис ќе ви ги смени никовите на сите што побаравте, дека ако ги смени нема да знаеме веќе кој е кој, се ќе се измеша.
Вратете се на почетокот Go down
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
tomlinson♥


Female
Број на мислења : 24604
Age : 26
Registration date : 2009-10-11

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 3:05 am

Да мене ми е скоро истото сега сум ким4еангели а после КиМе!
Ама како ке може не е за лутење Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 630228
Вратете се на почетокот Go down
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
Bonnie*


Female
Број на мислења : 5184
Age : 28
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 4:57 am

Jas mislev na Location da pisham ako mi go smeni kris,poraneshna Miss.Igarzabal
Вратете се на почетокот Go down
#invisible
Модератор
Модератор
#invisible


Female
Број на мислења : 11985
Age : 27
Registration date : 2009-10-12

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 8:58 am

zosto Kate15 e banirana?
Вратете се на почетокот Go down
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
Bonnie*


Female
Број на мислења : 5184
Age : 28
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 9:58 am

kazhaa de lele!zasho i se zdosadil forumot!go zamolila kris da ja banira!
Вратете се на почетокот Go down
#invisible
Модератор
Модератор
#invisible


Female
Број на мислења : 11985
Age : 27
Registration date : 2009-10-12

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 11:09 am

Miss.Igarzabal напиша:
kazhaa de lele!zasho i se zdosadil forumot!go zamolila kris da ja banira!

ok de , ne pro4itav nikade...
Вратете се на почетокот Go down
Enche*
Топ постер
Топ постер
avatar


Female
Број на мислења : 3136
Age : 27
Location : Охрид
Registration date : 2009-05-05

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeПет Дек 25, 2009 10:21 am

Значии претеравме со никовите!!
Еве ако не не е фер на некој да му го смениш на некои не!
Мислам дека најдобро решение е моето да го вратиш во Enche бидејки е многу неправедно од страна на другите кои не имаат сменато ник!
Вратете се на почетокот Go down
Victorian.
Уредувач
Уредувач
Victorian.


Female
Број на мислења : 3181
Age : 28
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeПет Дек 25, 2009 10:40 am

Enche.Esposito напиша:
Значии претеравме со никовите!!
Еве ако не не е фер на некој да му го смениш на некои не!
Мислам дека најдобро решение е моето да го вратиш во Enche бидејки е многу неправедно од страна на другите кои не имаат сменато ник!
Или пак на тие што не им е сменет да се смени Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 740627
Крис ви го сменил никот нема зошто пак да ви го менува подобро на другите да го смени Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 740627
Мое мислење Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 353214
Вратете се на почетокот Go down
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
Majchy.Esposito


Female
Број на мислења : 5512
Age : 25
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeПет Дек 25, 2009 3:51 pm

Луѓе да не ме сватите погрешно ама јас мислам сега акому ги смена на неколку сите побараа,епа на сите сменете му ги што ке ве кошта тоа ама знам неправедно е ама сеа кога сакат шо да преме..То је то...Првите 2-3 кои сакаа да му ги сменат никовите требаше да побарат преку приватна порака ама кој ке знеше дека вака ќе испадне.Ако случајно си решил да сменуваш нешто мене може да ми го смениш никот како Маја.Мар4у на латиница
Вратете се на почетокот Go down
#invisible
Модератор
Модератор
#invisible


Female
Број на мислења : 11985
Age : 27
Registration date : 2009-10-12

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeСаб Дек 26, 2009 12:22 am

izvinete sto menuvam tema

sto se slu4uva so 4lenot Lokomotiva? kakvi temi samo otvara...prevzemete nesto..
Вратете се на почетокот Go down
.angie.
Топ постер
Топ постер
.angie.


Female
Број на мислења : 10758
Age : 26
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeСаб Дек 26, 2009 12:28 am

bojana*lali напиша:
izvinete sto menuvam tema

sto se slu4uva so 4lenot Lokomotiva? kakvi temi samo otvara...prevzemete nesto..
да стварно дај превземете нешто
Вратете се на почетокот Go down
#unforgivable.
Модератор
Модератор
#unforgivable.


Female
Број на мислења : 6821
Age : 27
Registration date : 2009-09-08

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeСаб Дек 26, 2009 1:13 am

леле превземете нешто безобразни теми отвора
Вратете се на почетокот Go down
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер
avatar


Female
Број на мислења : 7932
Age : 32
Registration date : 2009-07-23

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeСаб Дек 26, 2009 1:33 am

Да мора да превземете нешто итно!
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male
Број на мислења : 1723
Age : 34
Registration date : 2008-06-18

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeСаб Дек 26, 2009 3:55 am

Сега ке погледнам
Вратете се на почетокот Go down
https://angeli.forumakers.com
#unforgivable.
Модератор
Модератор
#unforgivable.


Female
Број на мислења : 6821
Age : 27
Registration date : 2009-09-08

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeСаб Дек 26, 2009 4:31 am

Крис подобро и да не видеше страмутилаци
Вратете се на почетокот Go down
nutella.
Топ постер
Топ постер
nutella.


Female
Број на мислења : 9188
Age : 28
Registration date : 2008-12-02

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeСаб Дек 26, 2009 5:44 am

еј да ве прашам нешо...
зошто кога таму кај потписот го пишував тексток (под потписот)
ми беа скокнати мн редови...
плссс кажетее...
Вратете се на почетокот Go down
#invisible
Модератор
Модератор
#invisible


Female
Број на мислења : 11985
Age : 27
Registration date : 2009-10-12

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 11:56 am

aj prevzemete nesto so novive 4lenovi , samo otvaraat temi bez vrska i kaj sto ne treba
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male
Број на мислења : 1723
Age : 34
Registration date : 2008-06-18

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 1:24 pm

Кои поточно
Вратете се на почетокот Go down
https://angeli.forumakers.com
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
Lovely Girl


Female
Број на мислења : 2964
Age : 26
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 1:37 pm

bojana*lali напиша:
izvinete sto menuvam tema

sto se slu4uva so 4lenot Lokomotiva? kakvi temi samo otvara...prevzemete nesto..

Со овој...исто така и многуте нови членови.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Male
Број на мислења : 1723
Age : 34
Registration date : 2008-06-18

Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 5:06 pm

Предупредете ги, ако не слушаат дајте ми никови за да превземам мерки
Вратете се на почетокот Go down
https://angeli.forumakers.com
Sponsored content





Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Прашања до овлстените лица на форумот - Page 20 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до овлстените лица на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 20 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: