Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Прашања до овлстените лица на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 7:15 am

Да прашам Татјана е банирана, или ранкот нешто не е изваден?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 7:22 am

Банирана е на 7 дена мислам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 7:23 am

a zosto e banirana za spamuvanjeto ili ne

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 7:27 am

Да за спамувањето... во Форумски игра има 4-5 страни со последно нејзино мислње како што кажа Стефан
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 7:55 am

tatjana мислам дека е по втор пат банирана.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 7:57 am

Се надевам дека овој пат ке се научи на памет

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 8:00 am

луѓе тефи претера...одете во темата „дали ве нервира јазмин“ сите и кажуваат дека таа тема е непотребна она почнува да збори какви сме биле ние.. ако е непотребна темата нели треба да оди во канта?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 8:02 am

Сега и она ке добие казна

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 8:03 am

Да стварно.И јас го приметви тоа,ем отвара не потребни теми,ем се кара со членовите и навредува.Па незнам,јас да не кажувам тоа треба да го средат овластените лица.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 8:07 am

Зашто не сте пријавиле дека навредува? ова е огромен форум не може секој пост да се следи! и каде е таа тема да видам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Natence
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1306
Age : 21
Location : With Robert in London :]:]
Registration date : 2008-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 8:09 am

kaj Jasmin taa dali ve nervira jasmin stvarno mn pretera site gi navredi.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 8:10 am


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 8:15 am


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 8:17 am

Ја пратив во Канта, а сега Тефи ке ја банирам на 7 дена исто така затоа што гледам дека уште не и дошол паметот

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 8:21 am

Еве еден нејсин пост

mene mi se svija temava pa tebe ako ne ti se
svija tvoj problem so sakas pravi i na temava jas vazno sum si otvorila
tema sto mi se svija pa ti ako sakas izbrisija!tvoja odluka.napravi
poubava da ja vidam tvojata ubava tema ok ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 8:22 am

Готово си доби казна и толку не зборете веќе за неа.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 8:29 am

Не само казна, си доби бан од 7 дена затоа што многу пати ја имам приметено како не ги почитува правилата, си фура како ке и текне

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 8:30 am

Ок.Сори
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 21
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 11:20 am

decki da ve prasam clenot princezi4ka mi e drugarka od odelenie i mi vika da i pokazam kako da stavi avtar ili dr?kako da i kazam koga ne razbira vaka so pisuvanje?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 11:31 am

E toa ne se prasuva ovde,kako da i objasnis
Pisi i
neka ide u Profil
Gore pisuva avatar
stisni na nego
i ima edno kopce browse
ke stisnes na toa i ke odberes slika
I GOTOVO!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 1:23 pm

ако не разбира вака...викни ја кај тебе или ти иди кај неа и покажии х)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 2:20 pm

zaso tatjana e banned???????????????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 20
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 2:22 pm

Зш спамираше мислам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Јун 30, 2009 3:09 pm

Да.Зошто во Форумски Игри имаше многу спамови и постови еден врз дру.(како што јас сватив)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Jул 01, 2009 11:29 am

кој е Blair Waldorf ?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до овлстените лица на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: