Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Модератори

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Aвг 09, 2008 5:36 pm

aj i od mene cestitki za siteee funkcii :D
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Aвг 12, 2008 1:52 pm

Ребека - Актери и Актерки

Теа - Музика од сериите


Честито модераторство

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Aвг 12, 2008 2:08 pm

Ee bas mi e milooo
Cestitoooo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Aвг 12, 2008 2:35 pm

4estito
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Aвг 12, 2008 4:51 pm

falaaaaa mnogu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Aвг 12, 2008 5:05 pm

Congratulations
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Aвг 12, 2008 5:05 pm

Tea напиша:
falaaaaa mnogu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Aвг 12, 2008 5:35 pm

4estitoooooooooooooo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Aвг 12, 2008 5:44 pm

I od mene!
Вратете се на почетокот Go down
maia
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 344
Age : 25
Registration date : 2008-07-28

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Aвг 12, 2008 6:28 pm

cestitoooo:))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Aвг 13, 2008 4:24 am

4estito
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Aвг 13, 2008 6:42 am

fala i od mene i rebeka (se slusnav so nea sea na telefon i imate pozdrav site od nea)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Aвг 13, 2008 6:45 am

fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Aвг 13, 2008 6:50 am

Thanks
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Aвг 13, 2008 6:56 am

tnx
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Aвг 13, 2008 8:07 am

Strumfce zoso be tnx :D ?
Вратете се на почетокот Go down
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Aвг 13, 2008 8:10 am

Tea напиша:
fala i od mene i rebeka (se slusnav so nea sea na telefon i imate pozdrav site od nea)
---na7nebo-za ova thanks
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Aвг 13, 2008 8:46 am

aha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
**Dadi4ka**
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1104
Age : 24
Location : Strumica
Registration date : 2008-06-25

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Aвг 13, 2008 9:17 am

neka vi e 4estito rebeka i tea
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Aвг 13, 2008 9:18 am

tnxx
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Aвг 13, 2008 3:52 pm

Pa i od mene neka vi e cestito na site jas kazuvam ama malku e premnogu da se pisuva TNX THANKS THANK YOU ili FALA ...mislam...se podrazbira...ili pak barem pokraj toa TNX napisete i nekoe obrazlozenie,ovaka postot samo zavzema mesto.
Вратете се на почетокот Go down
Elyy
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 113
Registration date : 2008-08-17

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Чет Aвг 21, 2008 3:28 pm

Bravooo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kikosk
Нов Член
Нов Член
avatar

Male
Број на мислења : 54
Age : 24
Location : SO MAR NA ROMANTICNA VECERA
Registration date : 2008-08-22

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пет Aвг 22, 2008 7:21 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Aвг 23, 2008 11:15 am

Одсега па натаму нема да има опција за бришење на форумов, модераторите и Боби имаат кај опциите доле знакче за бришење, но кога ке го кликнете нема да избришете ништо туку ке го пратите во најдолниот форум КАНТА доколку заслужува темата да оди во ѓубре, друга работа е што сега ке барам нови модератори јас ке ги прашам дали сакаат под еден услов, да се понашаат како вистински модератори а не само колку да им стои рангот горе значи ми требаат успешни модератори кој знаат да си ја вршат работата, дали има заинтересирани?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Aвг 23, 2008 1:45 pm

Jas sakum.Kris ti pisah PP i tamu podetalno ti objasnih ako moze taka ako ne bive arno..sa nadevum oti ti stignaa porakte so ti gi pustih prociti gi.fala odnapred
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Модератори
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: