Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Модератори

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АвторПорака
kikosk
Нов Член
Нов Член
avatar

Male
Број на мислења : 54
Age : 24
Location : SO MAR NA ROMANTICNA VECERA
Registration date : 2008-08-22

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Aвг 23, 2008 1:48 pm

jas sum zainteresiran samo ako moze podetalno da mi objasnis so kako.pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Aвг 23, 2008 4:51 pm

значи двајца има, ке ви објаснам и на двајцата по ПП што како ама се надевам дека чим сами се нафатифте ке бидете вистински модератори

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Aвг 23, 2008 4:52 pm

ajj objasni mi i mene:)
preku PP
pa ke vidime;)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Aвг 23, 2008 4:54 pm

оки

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Aвг 23, 2008 4:56 pm

Крис одлично е што го направи тоа во врска со копчињата, ептен ме бунеше а највише бидејки имаше две исти знакчиња X но сепак моја вина што избришав цела тема
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Aвг 23, 2008 5:01 pm

добро, се дешава инаку ке ги вратам копчињата БРИШИ кај постовите сепак требаат... но оние за бришење тема не, поубаво се во канта да стои

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Aвг 23, 2008 5:18 pm

StefaN е на проба да видиме дали ке се снајде на ОСТАНАТИ ЛИКОВИ

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Aвг 24, 2008 11:20 am

ми треба уште еден модератор што ке се грижи за РАЗГОВОРИ ШТО НЕ СЕ ПОВРЗАНИ СО СЕРИЈАТА и од таму да ги премести сите теми со игри во ФОРУМСКИ ИГРИ премногу се а јас немам време тоа да го направам па ако има заинтересирани нека повелат


инаку да, ви отворив и ФОРУМСКИ ИГРИ ново е тоа затоа што гледам дека многу сакате да играте

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Aвг 24, 2008 11:22 am

ke mene ide super:)
i bi sakal da ostanam:P

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Aвг 24, 2008 11:26 am

Ja jas ama da mi objasnis preku PP so trebe da pravum i kak trebe da pravum oks?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Aвг 24, 2008 2:07 pm

ете ти објаснив, ти си новиот модератор

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Aвг 24, 2008 2:08 pm

cestito simona
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 25
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Aвг 24, 2008 2:38 pm

cestito simona
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 24
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Aвг 24, 2008 2:42 pm

cestito :43terte: :324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Aвг 24, 2008 2:59 pm

cestito amiga
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**Dadi4ka**
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1104
Age : 24
Location : Strumica
Registration date : 2008-06-25

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Aвг 24, 2008 3:08 pm

cestito simon4ee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Aвг 24, 2008 4:45 pm

cestito:)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 24
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Aвг 24, 2008 4:46 pm

Cestitooo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Aвг 24, 2008 4:47 pm

Fala nogu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maia
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 344
Age : 25
Registration date : 2008-07-28

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Aвг 25, 2008 6:52 pm

ee cestito i od meneeee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Aвг 26, 2008 3:58 am

Fala nogu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 24
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Aвг 26, 2008 5:15 am

Cestito
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 25
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Aвг 26, 2008 8:19 am

Честито
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Aвг 26, 2008 8:31 am

Fala fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Aвг 26, 2008 1:08 pm

Eeeee 4estito Amiga
Welcome to the club
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Модератори
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: