Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Модератори

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АвторПорака
MonI GirliciouS
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 20
Age : 24
Location : Mk-Skopje....kaj mene doma xD
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Сеп 28, 2008 7:34 am

znam deka veke poodamna ste moderatori i sl ali ipak cestitki
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://moni-th-wentz-lady.hi5.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Сеп 28, 2008 7:36 am

hehe fala
aj pa da ni se mnozat sto poise moderatori
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MonI GirliciouS
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 20
Age : 24
Location : Mk-Skopje....kaj mene doma xD
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Сеп 28, 2008 7:37 am

hehe da da
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://moni-th-wentz-lady.hi5.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Сеп 28, 2008 7:40 am

Ana-Marija напиша:
hehe fala
aj pa da ni se mnozat sto poise moderatori

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Сеп 28, 2008 8:05 am

eee da!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Окт 05, 2008 3:49 am

cestitki na site modertori sto se izbrani


Последната промена е направена од s1mone на Нед Фед 15, 2009 12:15 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Anny
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 23
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Окт 05, 2008 3:49 am

s1mone напиша:
cetitki na site modertori sto se izbrani

da :43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Окт 05, 2008 4:51 am

Anny напиша:
s1mone напиша:
cetitki na site modertori sto se izbrani

da :43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Окт 05, 2008 6:44 am

pa nema novi ko so znam pa da 4estitame
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Окт 05, 2008 8:00 am

епа добро на тие 6то се тогаш!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 20
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Окт 14, 2008 1:15 pm

eeeee........blazesi vi...jas bi sakala da bidam moderator
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Окт 14, 2008 3:04 pm

eeeee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
_LaLi_
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 520
Age : 22
Location : Con Lali, Pitt, Benja y Cami siempre...
Registration date : 2008-09-19

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Окт 15, 2008 11:27 am

dammy напиша:
Anny напиша:
s1mone напиша:
cetitki na site modertori sto se izbrani

da :43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Чет Окт 16, 2008 6:41 am

i jas bi sakala da bidam moderator
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Чет Окт 16, 2008 7:17 am

еееееххх и јас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Чет Окт 16, 2008 7:43 am

Abe site sakame, ama ne moze da ima tolku moderatori.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Окт 27, 2008 5:27 pm

Патем, Крис или Ана Марија... бидејќи сега сум модератор, барем поставите ме некаде да бидам, јас би сакал да бидам на ОФ ТОПИК, но тоа е ваш избор, да не ви се мешам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Окт 27, 2008 6:21 pm

pa ti si na site moderator
ko stefan so e
a ako sakas samo za edna tema aj kris toa neka odlu4i
zs malku mi e nezgodno na svoi race da praam raboti
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Окт 29, 2008 4:15 pm

ама сепак мислам дека треба да назначена и темата каде што ке биде Модератор

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Ное 01, 2008 2:48 pm

decki a da prasam koi pravila treba da ispolmuvas za da bides moderator?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Ное 02, 2008 3:09 am

Vie sa napisani od KRIS i mora da sa pocitavat koga si moderator

кога ке видиш дупла тема спој ја со другата
кога некој ке стави слика поголема од форумот претвори ја во линк
кога некој ке стави слика мала а во линк, направи ја како слика со IMG
не е потребно премногу разговори во темите за сликите, затоа предупредувај за оф топик!


Последната промена е направена од Simona на Нед Ное 02, 2008 5:24 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebellious angel
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1652
Age : 28
Location : en Eudamon
Registration date : 2008-09-21

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Ное 02, 2008 5:01 am

Pa, ovie pravila se ako si moderator, ne za da bides moderator. :фдгфг:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://floricienta.forumotion.com/
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Ное 02, 2008 5:43 am

da da ovie se za koa veke ke stanes
a mislam deka nema nekoe odredeno pravilo za kako da stanes moderator
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Ное 02, 2008 7:55 am

moderator za da bides treba da si aktiven i da bides poveke vreme na forumov a pred se da znaes sto e toa da se bide moderator

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Ное 02, 2008 8:04 am

Bobi напиша:
Патем, Крис или Ана Марија... бидејќи сега сум модератор, барем поставите ме некаде да бидам, јас би сакал да бидам на ОФ ТОПИК, но тоа е ваш избор, да не ви се мешам.

odsega mozes da funkcioniras kako super moderator, postaven si

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Модератори
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: