Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Модератори

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АвторПорака
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Aвг 26, 2008 3:31 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Aвг 26, 2008 5:08 pm

Lele ana-marija falaaaaaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Aвг 31, 2008 6:18 am

cestito
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Сеп 01, 2008 9:00 am

честито!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Сеп 01, 2008 9:00 am

Falaaaaaaa dammy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 03, 2008 6:05 am

Stefan од денес е супер модератор

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 03, 2008 6:06 am

oo cestito Stefannn
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 03, 2008 6:06 am

aaaa cestito stefan
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 03, 2008 6:06 am

CESTITOOOOOOO
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 03, 2008 7:20 am

фала!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 03, 2008 7:30 am

честито
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 03, 2008 7:34 am

cestito :324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 03, 2008 7:41 am

Cestito
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 03, 2008 9:35 am

фала пак

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 03, 2008 9:38 am

Cestito
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 03, 2008 9:40 am

4estito!!! :324рењ:
Da ni se mnozat vakvi moderatori
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 03, 2008 2:09 pm

Cestitooo :324рењ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 03, 2008 2:16 pm

Congratulations, и честитки за одличната сработена работа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ANGELAN
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 224
Age : 25
Location : Skopje
Registration date : 2008-07-24

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 03, 2008 2:29 pm

epa aj cestito stefan :рдхд: :43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Чет Сеп 04, 2008 2:57 am

cestito stefan
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angels
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 1
Age : 30
Registration date : 2008-09-05

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Сеп 08, 2008 2:29 pm

Zdravo na site vaka imam edno prasanje do moderatorite kaj info za profil kako mozam da go smenam mailot znaci kako mozam da go promenam mailot drug da napisam  ve molam ako moze da mi kazete pozdrav Sabina.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Сеп 08, 2008 2:33 pm

тоа Крис ке ти го смени!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Сеп 08, 2008 2:49 pm

StefaN напиша:
тоа Крис ке ти го смени!
Da, toa moze (izgleda) da go promeni samo adminot Kiko
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Сеп 08, 2008 3:19 pm

може...мене ми го промени!!:)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Сеп 08, 2008 3:33 pm

StefaN напиша:
може...мене ми го промени!!:)
Epa togas super
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Модератори
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: