Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeФејсбукPortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Присутност / Отсутност

Go down 
+50
PajarillaEsposito
unloved.snowflake#
Emma.
Esposito.Lanzani
waldorf~bass.♥
Poli love
Steffy.Esposito
CandelaVetrano
AnnaRinaldi ♥
melody~
$@N!
valeriia.^
Lalimivida.♥
nutella.
FBI
be.good.to.me*
StefaN
Janna♥
jeѕѕιe.j♥
UchihaGomez♥
Endzela.♥
мiss reвellious. x3
-adorkable.~
TEENS&Chinita♥
emma.snape.arashi~
#gingerbeast
anamariia x3
WIldcat
Thiag4e
~monnie♥
shhz.
Victorian.
#esposiito♥
foreveryoung.x
Lovely Girl
♥Miss.Lali♥
#cyrusforever ♥
TeahPayne♥
#invisible
#unforgivable.
isidorajak
zaynmalik x3
.angie.
zombie#
#tinnastyles.♥
piixelatedstory♥
new.york.x3
#foreverselena♥
#cyrus
tomlinson♥
54 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
АвторПорака
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
piixelatedstory♥


Female
Број на мислења : 4564
Age : 28
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 1:10 pm

Дечки ај не правите само скандали и караници, заради вас и вашето "заминување" Стефан нема да направи промена на модератори.. ете сега Присутност / Отсутност - Page 11 404935
Вратете се на почетокот Go down
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 1:15 pm

Јас контактирав со Стефан по ПП. Се вратив само за да го спасам форумов. Иначе немаше да се вратам.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Гостин
Гостин
avatar



Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 1:30 pm

Welcome back ya'll...I love yaa!!.. Присутност / Отсутност - Page 11 353214 Присутност / Отсутност - Page 11 357108 Присутност / Отсутност - Page 11 357108 Присутност / Отсутност - Page 11 357108
Вратете се на почетокот Go down
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
zaynmalik x3


Female
Број на мислења : 17196
Age : 30
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 1:44 pm

Ја да ви кажам дека се вратив ради то шо нејќам да дозволам на една глупачка да ми го уништи другарството со сите вас..
Вратете се на почетокот Go down
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
be.good.to.me*


Male
Број на мислења : 13827
Age : 28
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 1:53 pm

Јас нема да бидам толку љубезен како другите и да ви кажам Welcome Back, според мен не заслужувате да ви кажам .. Како сакате сфанете го овој мој коментар, само без да ме цитирате.. Поздраф за сите "кукавици" што си отидоа и се вратија еден по еден .. :*
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
new.york.x3


Female
Број на мислења : 9485
Age : 25
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 1:58 pm

angel.de.peter.♥ напиша:
Ја да ви кажам дека се вратив ради то шо нејќам да дозволам на една глупачка да ми го уништи другарството со сите вас..
Присутност / Отсутност - Page 11 655153 Присутност / Отсутност - Page 11 655153 Присутност / Отсутност - Page 11 655153
Вратете се на почетокот Go down
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 1:59 pm

Срам да ти е Роберт! Ние се враќаме да го спасиме форумот а ти не викаш кукавици. Присутност / Отсутност - Page 11 53912
Немам што да кажам на ова. Присутност / Отсутност - Page 11 475742
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
zaynmalik x3


Female
Број на мислења : 17196
Age : 30
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:00 pm

Фала ти Роби на зборот..
Се враќам ја да си го спасам другарството и да не дозволам една глупачка да го уништи ти кукавица ме викаш..Тоа никогаш нема да ти го заборавам фала ти.. Присутност / Отсутност - Page 11 475742
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
new.york.x3


Female
Број на мислења : 9485
Age : 25
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:01 pm

thea x3 напиша:
Срам да ти е Роберт! Ние се враќаме да го спасиме форумот а ти не викаш кукавици. Присутност / Отсутност - Page 11 53912
Немам што да кажам на ова. Присутност / Отсутност - Page 11 475742
Имаш право Теа! Присутност / Отсутност - Page 11 475742
Вратете се на почетокот Go down
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:05 pm

Па сеа глеаме Роберт каков е.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
be.good.to.me*


Male
Број на мислења : 13827
Age : 28
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:07 pm

Ооо полека Теа, да не те откриеме ти каква си.. Присутност / Отсутност - Page 11 743139 .. Само ја кажав вистината :)
Вратете се на почетокот Go down
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
piixelatedstory♥


Female
Број на мислења : 4564
Age : 28
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:09 pm

Ств не се глупирајте зарем не ви е жал да си одите? Заради некоја караница? Мене тука ми е супер и се надевам дека мислите како мене.. тука многу убаво си поминувам си го исполнувам денот и никогаш не би заминала поради некого.. нз и јас за кого си одите.. Присутност / Отсутност - Page 11 53521
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:09 pm

don't вреѓајте го Робз оти ке ви се налутам. Присутност / Отсутност - Page 11 743139
Вратете се на почетокот Go down
#cyrus
Топ постер
Топ постер
#cyrus


Female
Број на мислења : 6461
Age : 26
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:19 pm

ајде чао чаоооо!
Сите си отидовте..!
Ама мислам дека мн.претерувате!
И мисалм дека ќе ви недоставусува форумов ама вие си све вие!
Вратете се на почетокот Go down
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
UchihaGomez♥


Female
Број на мислења : 4209
Age : 26
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:20 pm

La.Petisa♥ напиша:
don't вреѓајте го Робз оти ке ви се налутам. Присутност / Отсутност - Page 11 743139
сепак донегде е во право Присутност / Отсутност - Page 11 207866
Вратете се на почетокот Go down
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:20 pm

Да бе Смики. Он може да вреѓа и да праи шо сака а ние мирни да си седиме, а? И Роберт, ајде откријте ме. Јас не се плашам да се покажам каква сум. Заразлика од некои. И доста веќе. Не сакам да се карам!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
be.good.to.me*


Male
Број на мислења : 13827
Age : 28
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:21 pm

Ни ја несакам да се карам, ама ја си ја кажав реалноста..Извинете,ама така е.. 1 ден си одам, после 20 мин. се враќам мислам дека нема смисла ..
Вратете се на почетокот Go down
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:25 pm

Вака Роберт.
И јас бев против тоа. Мислев дефинитвно да си одам и стварно имав намера да си одам. Вале ми пишуваше на фб, Марти по ПП, другите членови тука, ама јас не реагирав, а и стварно не мислев да се вратам. После СтефаН ми пиша озбилно писмо по ПП. Дека морам да се вратам за да го спасам форумов. Дека јас и Смики мора да се смириме и да ја смириме ситуацијата дека така губиме многу активни членови. Само ради тоа се вратив. Само да го спасам форумот и за да може СтефаН да направи промени, т.е. да не си отидат активните членови.
И јас мноооогу против тоа "Си одам" и по некое време одма се враќам. Ама ти не би го направел истото што и јас за да го спасам форумот? И стварно веќе не планирам да си одам, зошто имам добра функција тука и сакам да се покажам како добар пример на членовите.
Како сакаш сфати го. Тоа е тоа од мене.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
UchihaGomez♥


Female
Број на мислења : 4209
Age : 26
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:26 pm

Guys stop it! Присутност / Отсутност - Page 11 938892
Вратете се на почетокот Go down
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:27 pm

Е што кажав сеа? Само пишав што и како се случи. Јас не се карам.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
be.good.to.me*


Male
Број на мислења : 13827
Age : 28
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:28 pm

thea x3 напиша:
Вака Роберт.
И јас бев против тоа. Мислев дефинитвно да си одам и стварно имав намера да си одам. Вале ми пишуваше на фб, Марти по ПП, другите членови тука, ама јас не реагирав, а и стварно не мислев да се вратам. После СтефаН ми пиша озбилно писмо по ПП. Дека морам да се вратам за да го спасам форумов. Дека јас и Смики мора да се смириме и да ја смириме ситуацијата дека така губиме многу активни членови. Само ради тоа се вратив. Само да го спасам форумот и за да може СтефаН да направи промени, т.е. да не си отидат активните членови.
И јас мноооогу против тоа "Си одам" и по некое време одма се враќам. Ама ти не би го направел истото што и јас за да го спасам форумот? И стварно веќе не планирам да си одам, зошто имам добра функција тука и сакам да се покажам како добар пример на членовите.
Како сакаш сфати го. Тоа е тоа од мене.

Присутност / Отсутност - Page 11 655153 Присутност / Отсутност - Page 11 811586
Вратете се на почетокот Go down
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:32 pm

Ајде сега крај на оваа тема. Се е решено! Присутност / Отсутност - Page 11 740627
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Lalimivida.♥
Нов Член
Нов Член
Lalimivida.♥


Female
Број на мислења : 27
Age : 28
Registration date : 2011-01-16

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:47 pm

чаоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо!
никогаш да не се вратите!
требни ми сте!
ушкааа ајде!
Вратете се на почетокот Go down
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
be.good.to.me*


Male
Број на мислења : 13827
Age : 28
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:49 pm

Lalimivida.♥ напиша:
чаоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо!
никогаш да не се вратите!
требни ми сте!
ушкааа ајде!

умирам .. Присутност / Отсутност - Page 11 DG%20103
Вратете се на почетокот Go down
Lalimivida.♥
Нов Член
Нов Член
Lalimivida.♥


Female
Број на мислења : 27
Age : 28
Registration date : 2011-01-16

Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 2:50 pm

ај бе шетај!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Присутност / Отсутност - Page 11 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 11 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 11 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: