Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeФејсбукPortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Присутност / Отсутност

Go down 
+50
PajarillaEsposito
unloved.snowflake#
Emma.
Esposito.Lanzani
waldorf~bass.♥
Poli love
Steffy.Esposito
CandelaVetrano
AnnaRinaldi ♥
melody~
$@N!
valeriia.^
Lalimivida.♥
nutella.
FBI
be.good.to.me*
StefaN
Janna♥
jeѕѕιe.j♥
UchihaGomez♥
Endzela.♥
мiss reвellious. x3
-adorkable.~
TEENS&Chinita♥
emma.snape.arashi~
#gingerbeast
anamariia x3
WIldcat
Thiag4e
~monnie♥
shhz.
Victorian.
#esposiito♥
foreveryoung.x
Lovely Girl
♥Miss.Lali♥
#cyrusforever ♥
TeahPayne♥
#invisible
#unforgivable.
isidorajak
zaynmalik x3
.angie.
zombie#
#tinnastyles.♥
piixelatedstory♥
new.york.x3
#foreverselena♥
#cyrus
tomlinson♥
54 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
АвторПорака
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 7:36 am

Ели е кој ме сака кажи, а? Мислам дека никој и стварно јас не му значам на никој. Подобро јас да си одам него Смики. И така вие сакате повеќе таа да остане. ОВА Е МОЈОТ ПОСЛЕДЕН ПОСТ! ЗБОГУМ!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Гостин
Гостин
avatar



Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 7:36 am

Како сакате сватете го оваа но јас си одам дефинитивно од форумов , ке останам само како модератор ке предупредувам се тоа но нема да коментирам во темите..

Кога дојдов на форумот и кога ве запознав вас беше ден незаборавен и верувајте ми никогаш нема да ве заборавам , ми значевте многу и сеуште ми значете некои се покажаа колку ме сметаа за другарки некои беа цело време тука за мене и најблагодарна сум му на тие !! Неможам да оделам еден најдобар член сите сте предобри и ве сакам повеќе од се .. Но повеќе неможам да издржам некој да се кара заради мене или да си оди или пак да ме вреѓа доста ми е од се . Целото време што го поминав тука беше еден период најубав во мојот живот запознав препрепрепрекрасни луѓе кои секогаш ке ги паметам и ке ги сакам ..
Поминав најубави времиња и најважно од се се доближив многу блиску до моите најголеми идоли. Со вас споделив многу среќни и тажни моменти кои сега морат да останав во минато. ИАКО ВЕ САКАМ МНОГУ И БИ ОСТАНАЛА ЗА ВАС КОИ ВЕ САКАМ И МЕ САКАТЕ СЕПАК НЕКОЈ НЕМААТ МИР ОД МЕНЕ ТАКА ДА ЖАЛ МИ Е И ЗАТОА КЕ СИ ОДАМ другите можете да контактирате со мене на фб,скајп etc. Но толку од мене ЕДНО БЛАГОДАРАМ НЕ ЗНАЧИ НИШТО КОЛКУ ВИ СУМ БЛАГОДАРНА ЗА СЕ ШТО НАПРАВИВТЕ ЗА МЕНЕ !! Никогаш нема да речам збогум затоа што знам дека Que nos volvamos a ver otra vez. Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 508312


Иси,Тами,Кате,Пепи,Тини,Јана.С,Јана.В,Роби,Бони,Андреј,Кики,Тити,Дуди,Вале,Сара,Бисе,Искра,Марти,Бојана,Ики,АнаМари,АнаМарија,Киме БЛАГОДАРАМ ЗА СЕ!!!
Вратете се на почетокот Go down
isidorajak
Уредувач
Уредувач
isidorajak


Female
Број на мислења : 13611
Age : 28
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 7:38 am

La.Petisa♥ напиша:
Како сакате сватете го оваа но јас си одам дефинитивно од форумов , ке останам само како модератор ке предупредувам се тоа но нема да коментирам во темите..

Кога дојдов на форумот и кога ве запознав вас беше ден незаборавен и верувајте ми никогаш нема да ве заборавам , ми значевте многу и сеуште ми значете некои се покажаа колку ме сметаа за другарки некои беа цело време тука за мене и најблагодарна сум му на тие !! Неможам да оделам еден најдобар член сите сте предобри и ве сакам повеќе од се .. Но повеќе неможам да издржам некој да се кара заради мене или да си оди или пак да ме вреѓа доста ми е од се . Целото време што го поминав тука беше еден период најубав во мојот живот запознав препрепрепрекрасни луѓе кои секогаш ке ги паметам и ке ги сакам ..
Поминав најубави времиња и најважно од се се доближив многу блиску до моите најголеми идоли. Со вас споделив многу среќни и тажни моменти кои сега морат да останав во минато. ИАКО ВЕ САКАМ МНОГУ И БИ ОСТАНАЛА ЗА ВАС КОИ ВЕ САКАМ И МЕ САКАТЕ СЕПАК НЕКОЈ НЕМААТ МИР ОД МЕНЕ ТАКА ДА ЖАЛ МИ Е И ЗАТОА КЕ СИ ОДАМ другите можете да контактирате со мене на фб,скајп etc. Но толку од мене ЕДНО БЛАГОДАРАМ НЕ ЗНАЧИ НИШТО КОЛКУ ВИ СУМ БЛАГОДАРНА ЗА СЕ ШТО НАПРАВИВТЕ ЗА МЕНЕ !! Никогаш нема да речам збогум затоа што знам дека Que nos volvamos a ver otra vez. Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 508312


Иси,Тами,Кате,Пепи,Тини,Јана.С,Јана.В,Роби,Бони,Андреј,Кики,Тити,Дуди,Вале,Сара,Бисе,Искра,Марти,Бојана,Ики,АнаМари,АнаМарија,Киме БЛАГОДАРАМ ЗА СЕ!!!

Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429
Буцленце бе не си одиии.!
Присутност / Отсутност - Page 7 911429
Вратете се на почетокот Go down
shhz.
Топ постер
Топ постер
shhz.


Female
Број на мислења : 4136
Age : 28
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 7:38 am

Смики беееееееее не одддддддди Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 508312
Вратете се на почетокот Go down
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
zaynmalik x3


Female
Број на мислења : 17196
Age : 30
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 7:39 am

La.Petisa♥ напиша:
Како сакате сватете го оваа но јас си одам дефинитивно од форумов , ке останам само како модератор ке предупредувам се тоа но нема да коментирам во темите..

Кога дојдов на форумот и кога ве запознав вас беше ден незаборавен и верувајте ми никогаш нема да ве заборавам , ми значевте многу и сеуште ми значете некои се покажаа колку ме сметаа за другарки некои беа цело време тука за мене и најблагодарна сум му на тие !! Неможам да оделам еден најдобар член сите сте предобри и ве сакам повеќе од се .. Но повеќе неможам да издржам некој да се кара заради мене или да си оди или пак да ме вреѓа доста ми е од се . Целото време што го поминав тука беше еден период најубав во мојот живот запознав препрепрепрекрасни луѓе кои секогаш ке ги паметам и ке ги сакам ..
Поминав најубави времиња и најважно од се се доближив многу блиску до моите најголеми идоли. Со вас споделив многу среќни и тажни моменти кои сега морат да останав во минато. ИАКО ВЕ САКАМ МНОГУ И БИ ОСТАНАЛА ЗА ВАС КОИ ВЕ САКАМ И МЕ САКАТЕ СЕПАК НЕКОЈ НЕМААТ МИР ОД МЕНЕ ТАКА ДА ЖАЛ МИ Е И ЗАТОА КЕ СИ ОДАМ другите можете да контактирате со мене на фб,скајп etc. Но толку од мене ЕДНО БЛАГОДАРАМ НЕ ЗНАЧИ НИШТО КОЛКУ ВИ СУМ БЛАГОДАРНА ЗА СЕ ШТО НАПРАВИВТЕ ЗА МЕНЕ !! Никогаш нема да речам збогум затоа што знам дека Que nos volvamos a ver otra vez. Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 508312


Иси,Тами,Кате,Пепи,Тини,Јана.С,Јана.В,Роби,Бони,Андреј,Кики,Тити,Дуди,Вале,Сара,Бисе,Искра,Марти,Бојана,Ики,АнаМари,АнаМарија,Киме БЛАГОДАРАМ ЗА СЕ!!!


Дајте бе дечки,останете и двете..Не вреди бе не вреди да си идете..
Ве молам Теодора&Смики останете .. Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429
Вратете се на почетокот Go down
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
-adorkable.~


Female
Број на мислења : 2710
Age : 26
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 7:44 am

Останете ве моламм ептен ве премолувамм
и зошто си одите стварно ајде бе не е фер останете .. Присутност / Отсутност - Page 7 357108
иако мене никој не ме сака сепак сум тука за тие барем малце што ми маваат рецка .. Присутност / Отсутност - Page 7 357108
ајде сеа ајдееееееее останетеее!!
Вратете се на почетокот Go down
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
jeѕѕιe.j♥


Female
Број на мислења : 4245
Age : 28
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 7:49 am

Чао и од мене!
Ми беше мило што ве запознав сите,сите сте супер многу ве засакав.
Не сакам никој да ме моли да останам пошо без Смики и Теа неможам на форумов! Пријатно на сите,ќе си се читкаме на ФБ,Скајп и Мсн
Присутност / Отсутност - Page 7 357108 Присутност / Отсутност - Page 7 508312
Вратете се на почетокот Go down
http://www.pep4e-sweety.piczo.co
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
мiss reвellious. x3


Female
Број на мислења : 7348
Age : 27
Registration date : 2010-05-30

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 7:49 am

NatMejia.♥ напиша:
Останете ве моламм ептен ве премолувамм
и зошто си одите стварно ајде бе не е фер останете .. Присутност / Отсутност - Page 7 357108
иако мене никој не ме сака сепак сум тука за тие барем малце што ми маваат рецка .. Присутност / Отсутност - Page 7 357108
ајде сеа ајдееееееее останетеее!!
Вратете се на почетокот Go down
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
-adorkable.~


Female
Број на мислења : 2710
Age : 26
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 7:54 am

абе ајдеееееееее :(
не е ферр :(
останете ајдеее Присутност / Отсутност - Page 7 911429
Вратете се на почетокот Go down
isidorajak
Уредувач
Уредувач
isidorajak


Female
Број на мислења : 13611
Age : 28
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 7:55 am

Теаа остани и ти и Смики ..!
Не врдддии да се карате и навердувате за глупостии а не па да си одитеее.!
Присутност / Отсутност - Page 7 400119
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 8:03 am

Дечкиии...Ве молам не си одетеее!!...Ако ме сакате останете ве молаам... Присутност / Отсутност - Page 7 70440 Присутност / Отсутност - Page 7 70440
Да знаете дека ве сакам најмногуу..Не си одетее!!... Присутност / Отсутност - Page 7 70440 Присутност / Отсутност - Page 7 70440 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
new.york.x3


Female
Број на мислења : 9485
Age : 25
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 8:10 am

Смики и Теа Пепи немојте беее...... Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429
Ако ве мразе 1/2 не ве мразат сите!!!
Останете за тие што ве сакаат!!!
Не правете им ќеф на тие што ве мразат! Едноставно игнорирајте гиии!!!! Присутност / Отсутност - Page 7 798872


Последната промена е направена од ♥AnnyBieber на Вто Јан 18, 2011 8:15 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
-adorkable.~


Female
Број на мислења : 2710
Age : 26
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 8:11 am

ајде и јас отидов .. Присутност / Отсутност - Page 7 353214
знам дека не сум сакан член олку долго останав само заради оние бар што мислам дека ме сакаат Присутност / Отсутност - Page 7 896737
па можеби некогаш ќе посувам по малку ама не сум сигурна но ќе се уклучувам
се гледаме на фб,твитер,мсн .. :*
Вратете се на почетокот Go down
#unforgivable.
Модератор
Модератор
#unforgivable.


Female
Број на мислења : 6821
Age : 27
Registration date : 2009-09-08

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 8:13 am

чикос ајде и од мене чао.
знам дека ќе се прашувате зошто и како сум си отишла но стварно тоа нема што да ве интересира.
Со среќа понатака можеби поубаво ќе си поминувате без мене.
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 8:15 am

Тие што мислат дека се несакани, грешат...Ако има 1 или 2 членови што ве мразат тоа е малку..Тоа се 1 или 2 члена од 200 или 300 (кои ве сакат)...Само сакам една причина да ми дадете зошто си одете...Не ве навредуваме, не ви мислиме лошо..Па тогаш зошто си одите??.....
Вратете се на почетокот Go down
Janna♥
Топ постер
Топ постер
Janna♥


Female
Број на мислења : 7340
Age : 25
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 8:16 am

Пепи,Смики и Теа!
Немојте бе пааа
превише сум врзана за вас!
Немојте плс!!!!!!!! Присутност / Отсутност - Page 7 911429
И вие двете Цвете и Марти Присутност / Отсутност - Page 7 391621
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
new.york.x3


Female
Број на мислења : 9485
Age : 25
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 8:19 am

trompitateamo. ♥ напиша:
чикос ајде и од мене чао.
знам дека ќе се прашувате зошто и како сум си отишла но стварно тоа нема што да ве интересира.
Со среќа понатака можеби поубаво ќе си поминувате без мене.
Присутност / Отсутност - Page 7 200114 Присутност / Отсутност - Page 7 200114 Присутност / Отсутност - Page 7 200114
Марти бееее!!!! Присутност / Отсутност - Page 7 615769 Присутност / Отсутност - Page 7 615769 Присутност / Отсутност - Page 7 615769
Немој да одешш!!!!! Присутност / Отсутност - Page 7 615769 Присутност / Отсутност - Page 7 615769 Присутност / Отсутност - Page 7 615769
Што ке правам јас без тебе бее!!! Присутност / Отсутност - Page 7 615769 Присутност / Отсутност - Page 7 615769 Присутност / Отсутност - Page 7 615769
Те молам немојјј!!!!! Присутност / Отсутност - Page 7 615769 Присутност / Отсутност - Page 7 615769 Присутност / Отсутност - Page 7 615769
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 8:22 am

Ќе се убијам ако си одите.. Присутност / Отсутност - Page 7 530816
Вратете се на почетокот Go down
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
zaynmalik x3


Female
Број на мислења : 17196
Age : 30
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 8:25 am

Дечки,чао и од мене..Одлучив да си идам од форумот оти веќе не можам да издржам..Со среќа нека ви е натаму се и само и се молам на Сара да не се лути ќе ме разбере..Ве сакаам сите и фала што бевте со мене во сите моменти тешки или среќни..И за крај едно БЛАГОДАРАМ на членовите кои ме сакаат..Сара,Киме,Јана.С,Ели,Веки,Бојана,Марти,Анастасија,Тами,Цвете,Теа,Смикки,Иси,Ивона,Пепи,Андреј.Кој сака да продолжи да контактира со мене имаме ФБ,МСН,..Ве сакам сите и мило ми е шо ве запознав.. Присутност / Отсутност - Page 7 508312


Последната промена е направена од angel.de.peter.♥ на Вто Јан 18, 2011 8:50 am. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 8:27 am

Ќе се убијам ако си одите.. Присутност / Отсутност - Page 7 530816
Вратете се на почетокот Go down
shhz.
Топ постер
Топ постер
shhz.


Female
Број на мислења : 4136
Age : 28
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 8:28 am

ДЕЧКИ ШТО СЕ СЛУЧУВА?
АЈ НЕ СЕ ГЛУПИРАЈТЕ И ВРАТЕТЕ СЕ СИТЕ ! МИСЛАМ СТВАРНО НЕМА СМИСЛА СИТЕ ДА СИ ОДИТЕ ИМ ГО ПРАВИТЕ ЗАДОВОЛСТВОТО НА ТИЕ ШТО САКААТ ДА СИ ОДИТЕ? СЕГА СИТЕ ОДЕТЕСИ И ШТО КЕ СЕ СЛУЧИ СО ФОРУМОТ? ДА ОСТАНЕ ПРАЗЕН?ЗАРАДИ ЕДНА КАРАНИЦА ВИДЕТЕ КОЛКУ ЛУГЕ СИ ОТИДОА СТВ МИСЛАМ НЕМАТ СМИСЛА!!! Присутност / Отсутност - Page 7 209171
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
new.york.x3


Female
Број на мислења : 9485
Age : 25
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 8:39 am

Дечки и јас си одам неможам да останам пповеќе!
Премногу сум среќна што ве запознав.Фала ви на сите што бевте со неме во моите среќни и тажни моменти! НО НЕМОЖАМ ДА ОСТАНАМ НА МЕСТО КАДЕ ШТО НИКОЈ НЕ МЕ САКА!
Несакам да сметам на никој! Ве молам немојте да ми велите да останам бидејки знам дека овде само МАРТИ,ДАДЕ(ВАЛЕТО) И ЛЕОНОРА МЕ САКААТ И НИКОЈ ДРУГ!
НИКОГАШ НЕМА ДА ВЕ ЗАБОРАВАМ ВИЕ СЕКОГАШ КЕ ИМАТЕ ОДВОЕНО ПО ЕДНО МЕСТО ВО МОЕТО СРЦЕ!
ВЕ САКАМ СИТЕ!
Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429 Присутност / Отсутност - Page 7 911429
Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312 Присутност / Отсутност - Page 7 508312
Вратете се на почетокот Go down
Janna♥
Топ постер
Топ постер
Janna♥


Female
Број на мислења : 7340
Age : 25
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 8:45 am

ОМГ!
И плус Анастасија како можеш да кажеш вакво нешто?
И ја те сакам и отсекогаш су те сакала мн си ми мила Присутност / Отсутност - Page 7 508312
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
new.york.x3


Female
Број на мислења : 9485
Age : 25
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 8:48 am

.Janna. напиша:
ОМГ!
И плус Анастасија како можеш да кажеш вакво нешто?
И ја те сакам и отсекогаш су те сакала мн си ми мила Присутност / Отсутност - Page 7 508312
Знам ама сепак после онаа караница во темата Тијаго и Јасмин веќе сите ме мразат затоа до вечер сум овде и после си одам! Присутност / Отсутност - Page 7 911429
Вратете се на почетокот Go down
#gingerbeast
Модератор
Модератор
#gingerbeast


Female
Број на мислења : 6441
Age : 27
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitimeВто Јан 18, 2011 8:51 am

Аха,ај сеа сите си одете.А за тие што ве сакаат и ве сметаат за нешто?Не ве сваќам ама воопшто.Барем за тие што ве сакаат и што ги сакате вратете се.Ако не сите ќе си одиме и нека му направат нешто на форумов и чао пријатно форуме.Нема смисла сево ова.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Присутност / Отсутност - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Присутност / Отсутност - Page 7 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 7 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: