Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АвторПорака
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Сеп 13, 2011 5:40 am

Icecreambille x3 напиша:
@laliespos напиша:
watson~♥ напиша:
criminalmind x3 напиша:
Сарааа&Тамиии,среќееен роденден и на дветеее.се најубавоо,сите желби да ви се исполнаат и успех ѕ се ама баш се.Ве сакаам наај .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unloved.snowflake#
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 602
Age : 21
Location : Hogwarts - School of Witchcraft & Wizardry - Gryffindor
Registration date : 2011-01-22

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Сеп 13, 2011 7:20 am

Тами и Сара, Среќен роденден. Да ви се исполнат сите желби, да имате се што посакувате во животот и да проживеете уште илјада години. Ве сакам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://unlovedsnowflakes.tumblr.com
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Сеп 13, 2011 7:35 am

Thinking of you on your birthday … and hoping that all the happiness you have given to others will return to bless you a thousand fold.
Wish You A Very Happy Birthday ! - тамии ! love youuuuu !

сара најсреќен роденден, се најјубаво и сите желби да ти станат реалност.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Сеп 13, 2011 8:22 am

Среќен Роденден Тањич. Се најубаво и сите желби да ти се исполнат!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Сеп 13, 2011 1:34 pm

unloved.snowflake# напиша:
Тами и Сара, Среќен роденден. Да ви се исполнат сите желби, да имате се што посакувате во животот и да проживеете уште илјада години. Ве сакам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Сеп 13, 2011 2:06 pm

Фала Искра. Те сакаам ♥

Фала Еми. Те сакаам ♥

Фала Марти. Те сакаам ♥

Фала Киме. Те сакаам ♥

Фала Бојана. Те сакаам ♥

Фала Леонора. Те сакаам ♥

Фала БИСЕ. Те сакам највише и секогаш ќе бидам до тебе кога и да треба. Те сакаааааааааааааааам ♥♥♥♥♥♥

Фала Ивона. Те сакаам ♥

Фала Анастасија. Те сакаам ♥

Фала Јана. Те сакаам препремногуу ♥

Фала Ели. Те сакаам ♥

Фала Маја. Те сакаам ♥


Последната промена е направена од ~Vampire Girl♥ на Вто Сеп 13, 2011 4:54 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
unloved.snowflake#
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 602
Age : 21
Location : Hogwarts - School of Witchcraft & Wizardry - Gryffindor
Registration date : 2011-01-22

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Сеп 13, 2011 3:29 pm

ме заборави :/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://unlovedsnowflakes.tumblr.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Сеп 13, 2011 4:53 pm

абе сонце помислив на тебе ама напишав Јасе. Сори. Сум згрешила.
Сори сонцееее ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Вратете се на почетокот Go down
unloved.snowflake#
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 602
Age : 21
Location : Hogwarts - School of Witchcraft & Wizardry - Gryffindor
Registration date : 2011-01-22

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 14, 2011 7:57 am

Хахха нема проблем :)
Многу ме заборавија дека имам нов акаунт (:
Lovely girl сум xD
Како поминавте на роденден? И јас те сакам <3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://unlovedsnowflakes.tumblr.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 14, 2011 8:34 am

НАЈУБАВО!!!! ♥♥♥♥♥♥♥♥
Јас повеќеее! ♥♥♥♥♥
Вратете се на почетокот Go down
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 21, 2011 5:20 am

среќен роденден анамари

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 21, 2011 5:42 am

#happiness; напиша:
среќен роденден анамари

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 21, 2011 5:48 am

criminalmind x3 напиша:
#happiness; напиша:
среќен роденден анамари

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 21, 2011 6:03 am

miss.perfect.♥ напиша:
criminalmind x3 напиша:
#happiness; напиша:
среќен роденден анамари
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 21, 2011 7:19 am

среќен роденден анамари
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 21, 2011 8:56 am

Maja=] напиша:
среќен роденден анамари

-------

http://angeli.forumakers.com/viewtopic.forum?t=6715

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 40 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: