Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АвторПорака
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 07, 2011 4:52 am

Анче мо е најсрце .... сонце .. среќен роденден .. се шо сакаш да ти се исполни (а знам шо сакаш ) и многу многуууу здравје и среќичкаа .. ии те сакам највеќе .. знаеш нели ? ! ии најубав да ми ти е овој ден .. иии ќе дојдам вечер обавезно .. ТЕ САКАМ !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 07, 2011 5:17 am

miss.perfect.♥ напиша:
Среќен Роденден Анастасија и се најубо :*

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 07, 2011 5:41 am

@laliespos напиша:
Среќен роденден Анастасија, се НАЈ

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 07, 2011 7:12 am

Смики сонце фала ти највеке, сакам те најнајнајмногу од се и ме расплака да знаеш
Киме фала срце :*
Бисе фала сонце :*
Бојана фала сонце :*
Вале фала сонце :*
Искра фала срцка :*
Еми фала срцка :*
Леонора фала ти сонце сонце, знам дека знаеш со сакам и знам дека ме сакаш ама јас те сакам повеке :Р и нормално дека ке дојдеш каде без етеб <3333333 :*
Тини фала сонце, најубавиот подарок од тебе го добив <33333
Ивона фала сонце :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 07, 2011 8:04 am

foreveryoung.x напиша:
@laliespos напиша:
Среќен роденден Анастасија, се НАЈ

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 07, 2011 8:08 am

Фала срцее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 07, 2011 8:46 am

Среќен роденден Анастасија,се најубаво :) <3

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 07, 2011 8:48 am

Фала срце
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 07, 2011 10:00 am

watson~♥ напиша:
foreveryoung.x напиша:
@laliespos напиша:
Среќен роденден Анастасија, се НАЈ
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 07, 2011 4:53 pm

#lovefool.♥ напиша:
Фала срце
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Сеп 12, 2011 4:04 pm

sweetheart i wish you all the best.. all your wishes to come true .. i wish you happiness , glory , love , and everything good in this world. thank you for the amazing time i spend with you , thank you for every advice , every step , every smile , every tear we shared , you mean a lot to me , more than a friend , you are like my sister , you are always here for me no matter what will happend .. I'll always be here for you.. I wish i was next to you on your amazing birthday but i can't, even that is all i want right now ... you changed my life , my world .. and i'm glad of that .. i love you more than everything on this planet. Never , ever forget that ! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAPPY BIRTHDAY TAMIII

UTRE IZNENADUVANJATAAAAAAAA!!


Последната промена е направена од i♥skitnik на Пон Сеп 12, 2011 4:08 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 25
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Сеп 12, 2011 4:05 pm

Сарааа&Тамиии,среќееен роденден и на дветеее.се најубавоо,сите желби да ви се исполнаат и успех ѕ се ама баш се.Ве сакаам наај .

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Сеп 12, 2011 4:20 pm

Фалаааа Валееее. те сакаам ♥♥♥♥♥♥
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Сеп 12, 2011 4:22 pm

^^ mommy , sweettie happy birthday and all the best .. i wishh you all of your wishes to come true . you are the most beautiful and the best mom in the world . i love youuuuuuuuuuuuUUUU!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Сеп 12, 2011 4:31 pm

Фалааа ќеркичкоо! Те сакам највеќееееееее!!!!! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Вратете се на почетокот Go down
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 21
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Сеп 12, 2011 5:10 pm

Тами&Сара и на двете СРЕЌЕН РОДЕНДЕН СЕ НАУБАВО И СИТЕ ЖЕЛБИ ДА ВИ СЕ ИСПОЛНАТ ВЕ САКАММ ПРЕНАЈМНОГУУ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Сеп 12, 2011 10:28 pm

Тами Среќен роденден и се најубаво <3
Сара Среќен роденден и се најубаво <3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Сеп 13, 2011 2:11 am

emma.snape.arashi~ напиша:
Тами Среќен роденден и се најубаво <3
Сара Среќен роденден и се најубаво <3

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Сеп 13, 2011 2:30 am

criminalmind x3 напиша:
Сарааа&Тамиии,среќееен роденден и на дветеее.се најубавоо,сите желби да ви се исполнаат и успех ѕ се ама баш се.Ве сакаам наај .

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Сеп 13, 2011 3:09 am

На денешен ден пред 13 години е родено едно прекрасно бебенце со кое Земјата доби непроценлив дар. На таа неверојатна личност ѝ посакувам среќен роденден и прекрасен ден...Те сакам најмногу ♥♥♥ - Тами
Најсреќен роденден и се најубо Сара...Сакам те ♥♥

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Сеп 13, 2011 3:13 am

watson~♥ напиша:
criminalmind x3 напиша:
Сарааа&Тамиии,среќееен роденден и на дветеее.се најубавоо,сите желби да ви се исполнаат и успех ѕ се ама баш се.Ве сакаам наај .

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Сеп 13, 2011 3:48 am

@laliespos напиша:
watson~♥ напиша:
criminalmind x3 напиша:
Сарааа&Тамиии,среќееен роденден и на дветеее.се најубавоо,сите желби да ви се исполнаат и успех ѕ се ама баш се.Ве сакаам наај .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Сеп 13, 2011 4:05 am

Фала Смики!Фала нај нај нај!Те сакам пренааааааааааааааааај
Фала Вале!Те сакам премногу
Фала Искра!
Фала Еми.ТС преее
Фала Марти сонце! ily
Фала Јасе, тс
Фала Киме наааааај,те сакам највише
Фала Бојанче
Фала Леонора

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Сеп 13, 2011 4:07 am

Сарааа срце моеее,среќен роденден,се најубаво,се шо сакаш да ти се исполни,
ти посакувам премногу среќа,радост,да си здрава и жива,успех на секое поле,
фала за се што направи за мене и секогаш што беше тука до мене...ТЕ САКАМ И СРЕЌЕН,НАЈСРЕЌЕН РОДЕНДЕНН СРЦЕЕ !
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Тамии,среќен роденден и се најубавоо ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Сеп 13, 2011 5:01 am

Сарааа среќен роденден! се најубавоо!
Тами срцке и на тебе среќен роденден и се најубаво, сите желби да ти се исполнат ида си фатиш еден згоден дечко. :р Најмногу среќа и здравје и успех и догодина во Скопје да дојдеш да учиш, се разбравме? те сакам!

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 39 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: