Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторПорака
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Jул 16, 2010 5:53 am

Фала
 • мисс.емо
  Иси
  Ин4е.Тхиагуелла
  Сарчи
  Анчи
  Веки
  Цвете
  Симонче
  Мајчу
  ВЕ ОБОЖАВАМ

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Jул 16, 2010 6:08 am

Госпожа Суарезз ,среќен роденден сите желби да ти се исполнат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Jул 16, 2010 6:10 am

фала бони сонце♥

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sol
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 482
Age : 22
Registration date : 2010-04-01

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Jул 16, 2010 6:40 am

Бисера Срекен роденден , сите желби да ти се испунат и се најубаво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Jул 16, 2010 6:57 am

Fala Megi heney

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Jул 16, 2010 8:00 am

Lelel luge najhepii sum Eugee na fb mi go cestitaa rodendenoo..me muero muertaa

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Jул 16, 2010 8:34 am

Sreken rodenden Eugenia.Suarez i se najubavo

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Jул 16, 2010 10:17 am

Срекен роденден, се најубаво и сите желби да ти се исполнат :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Jул 16, 2010 11:19 am

Бице буце мое најслатко .. среќен роденден и сите желбички да ти се исполнат .. те сакам највеќе .. ми недостасуваш

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Jул 16, 2010 3:23 pm

Fala na WildCat,Diddi i Tamchy..i miss you too

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 33
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Jул 17, 2010 4:06 pm

денеска има чејс крафорд роденден
среќен роденден
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Jул 17, 2010 4:08 pm

Нека му е среќен роденденот и се најубавоо!!!!.....
Вратете се на почетокот Go down
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Jул 17, 2010 4:10 pm

Happy b-day Chace Crawford, my sweety
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Jул 17, 2010 4:46 pm

Овде се честит роденден на членовите од форумов а не на Chace Crawford
Псс Тамчу. СРЕЌЕН РОДЕНДЕН,СЕ НАЈУБО

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Jул 17, 2010 4:47 pm

Среќен роденден Тамчууу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kin4e.Thiaguella <3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2528
Age : 22
Registration date : 2009-09-05

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Jул 17, 2010 4:50 pm

DeathNote~ напиша:
Среќен роденден Тамчууу

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 33
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Jул 17, 2010 4:59 pm

DeathNote~ напиша:
Среќен роденден Тамчууу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 18, 2010 3:46 am

Poli love напиша:
DeathNote~ напиша:
Среќен роденден Тамчууу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 21
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 18, 2010 3:49 am

|-HellGirl-| напиша:
Poli love напиша:
DeathNote~ напиша:
Среќен роденден Тамчууу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 18, 2010 4:02 pm

Моннаа Среќен роденден хани се најубаво се шо сакаш да ти се исполнит, и се нај нај нај убо ти посакувам.
ТЕ САКАМ ♥♥

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 18, 2010 4:03 pm

.tinifabregas. напиша:
Моннаа Среќен роденден хани се најубаво се шо сакаш да ти се исполнит, и се нај нај нај убо ти посакувам.
ТЕ САКАМ ♥♥
Falaaa sonceeeeeee
Naiii
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 18, 2010 4:06 pm

Во секоја боја има светлина, во секој камен спие кристал, а во секое срце има безброј желби. Една од моите е тебе да ти се исполнат сите. И нека овој ден ти помине во смеа и радост. Иако не сум таму моето срце е секогаш до тебе. СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МОНА! Те обб сонце највеќе!


_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 18, 2010 4:06 pm

EspositoFanatica напиша:
Во секоја боја има светлина, во секој камен спие кристал, а во секое срце има безброј желби. Една од моите е тебе да ти се исполнат сите. И нека овој ден ти помине во смеа и радост. Иако не сум таму моето срце е секогаш до тебе. СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МОНА! Те обб сонце највеќе!

Chokolatceee NAJVEKEEE
Falaa mnogu za porakaatataa...ke mi ostanee forever in MY HEART
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 18, 2010 4:28 pm

Srekjen Rodenden Monna!! :)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 18, 2010 4:30 pm

Ова е денот кога твоите очи за прв пат видеа светлина,кога твоето срце за прв пат се исполни со живот,кога ти за прв пат слушна смеа,кога твоето лице за прв пат почуствува топлина,на овој ден се родил ангел,ти си тој ангел,ангел кој има безброј мечти и желби а јас посакувам тие да станат вистина.Ангеле среќен роденден,живеј вечно! Monnie

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 40Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: