Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 03, 2011 4:41 pm

Сонцееее мое најубаво нека ти е среќен роденденот и ти посакувам се нај најубаво во животот! Сите желби да ти се исполнат..Ти посакувам мн.успеси во животот.. Секогаш да си среќна, весела.. ^^ ♥!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 03, 2011 4:42 pm

ЈАСЕЕ ДУШОО СРЕЌЕН РОДЕНДЕН СЕ НАУБАВО И СИТЕ ЖЕЛБИ ДА ТИ СЕ ИСПОЛНАТТТТ..!
ТЕ САКАММ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 03, 2011 4:59 pm

Среќен роденден Јасеее
Сите желби да ти се исполнат и многу успех понатаму

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 03, 2011 5:14 pm

#happiness; напиша:
Среќен роденден Јасеее
Сите желби да ти се исполнат и многу успех понатаму
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 03, 2011 6:02 pm

#lovefool.♥ напиша:
#happiness; напиша:
Среќен роденден Јасеее
Сите желби да ти се исполнат и многу успех понатаму

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 03, 2011 6:12 pm

..fabregasita:) напиша:
Сонцееее мое најубаво нека ти е среќен роденденот и ти посакувам се нај најубаво во животот! Сите желби да ти се исполнат..Ти посакувам мн.успеси во животот.. Секогаш да си среќна, весела.. ^^ ♥!

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Сеп 04, 2011 2:16 am

foreveryoung.x напиша:
#lovefool.♥ напиша:
#happiness; напиша:
Среќен роденден Јасеее
Сите желби да ти се исполнат и многу успех понатаму

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Сеп 04, 2011 4:08 am

ФАЛА НА СИТЕЕЕ!! ВЕ САКАМ НАЈМНОГУ!

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Сеп 04, 2011 4:18 am

Срцкааа,Јасеее нај среќен роденден , и се најубаво , сите желби нека ти се исполнат , голема да растиш , да имаш се што сакаш и тој што го сакаш.Те сакаммм!
Вратете се на почетокот Go down
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Сеп 04, 2011 4:47 am

Фала Смики!!

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Сеп 04, 2011 4:59 am

Среќен роденден и се најубаво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Сеп 04, 2011 6:26 am

Срце мое,среќен,најсреќен роденден.Како прво да ти се заблагоарам што секогаш си тука до мене,што постоиш,што секогаш ми помагаш,заедно ги делиме сите добри и лоши моменти,заедно сме посилни од се.Без тебе не можам да си го замислам животов,затоа што ти си другата половина од мене,ти ме разбираш најдобро,ти ме поддржуваш во се,ти си мојот живот,мојот свет.Да,на овој ден се роди ти,едно ангелче кое го направи мојот живот она што е сега-прекрасен.Ти посакувам цел живот да ти биде исполнет со прекрасни моменти,со солзи од радост,со насмевки,прегратки,очи насмеани..Ти најмногу заслужуваш да биеш среќна,исполнета,радоста.Ти посакувам да ти се исполнат сите желби,да имаш успех на сите полиња во животот,да си фатиш дечко :Р и да имаш успех во учењето.Засекогаш ќе останеш во моетоо срце како најдобар пријател кој сум го имала,и се надевам ќе го имам,ќе останеме заедно засекогаш!ТЕ САКАМ НАЈМНОГУ НА СВЕТОВ РАЗБЕРИ И СРЕЌЕН,НАЈ,НАЈ,НАЈ,НАЈ,НАЈ,НАЈ,НАЈЈЈЈ СРЕЌЕЕН РОДЕНДЕН И СЕ НАЈУБААВООО !

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Сеп 04, 2011 6:41 am

Фалаа Емии
ФАЛААА БИСЕ СРЦЕ МОЕ!! ФАЛАА ЗА СЕ!! И СЕ РАЗБИРА ЗАСЕКОГАШ ЌЕ СМЕ ЗАЕДНО, ШТО И ДА СЕ СЛУЧИ ПОНАТАМУ!! ТЕ САКАМ НАААААААААААААААААААААААААААЈМНОГУ!! ♥

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Сеп 04, 2011 9:37 am

Јасе , сонце мое , среќен роденден и се најубаво , се што сакаш да ти се исполни .. Те сакам највеќе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Сеп 04, 2011 9:47 am

Јасе сонце најмило најсреќен роденден и да си жива уште 1453452 години! Ти пожелувам се најубаво во животот! ТЕ САКАМ ♥♥♥♥♥
Вратете се на почетокот Go down
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Сеп 04, 2011 2:53 pm

Фала и на двете! ВЕ САКАМ НАЈМНОГУ!!

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Сеп 04, 2011 3:27 pm

Јасе среќен роденден и се најнајубаво !! Сите желби да ти се исполнат, да си жива и здрава.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Сеп 05, 2011 4:33 am

Фала Ели!!

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 07, 2011 2:57 am

Анастасија , сонцеееее најнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајнајсреќен роденден , сите желби да ти се исполнат , да го имаш тој што го сакаш (јас знам кој ^_^ ) , овој ден нека ти е најјпосебен & најубав од цела година.Би сакала да сум до тебе на овој ден али тоа е невозможно се што можам да ти кажам е СРЕЌЕН РОДЕНДЕН , ДА ТИ ПОСАКАМ СИТЕ ЖЕЛБИ ДА ТИ СЕ ИСПОЛНАТ , ГОЛЕМА ДА ПОРАСНИШ , ДА ТИ ЈА ПУШТАМ ЦЕЛАТА СРЕЌА НА СВЕТОТ И ДА ПРОДОЛЖАМ ДА БИДАМ ПОКРАЈ ТЕБЕ ДО КРАЈ. ФАЛА ЗА ОВАА ПРЕКРАСНА ГОДИНА ПОМИНАТА СО ТЕБЕ , НАВИСТИНА МИ ПОМОГНА МНОГУ И МНОГУ МИ ЗНАЧЕШЕ. ТЕ САКАМ ПРЕМНОГУ СРЦЕЕ !!
Вратете се на почетокот Go down
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 07, 2011 3:02 am

Среќен Роденден Анастасија и се најубо :*

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 07, 2011 3:16 am

miss.perfect.♥ напиша:
Среќен Роденден Анастасија и се најубо :*

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 07, 2011 3:30 am

Среќен роденден Анастасија, се НАЈ

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 07, 2011 3:31 am

♥ liampayne. напиша:
miss.perfect.♥ напиша:
Среќен Роденден Анастасија и се најубо :*

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 07, 2011 3:55 am

criminalmind x3 напиша:
♥ liampayne. напиша:
miss.perfect.♥ напиша:
Среќен Роденден Анастасија и се најубо :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Сеп 07, 2011 4:25 am

♥christina.aguilera напиша:
criminalmind x3 напиша:
♥ liampayne. напиша:
miss.perfect.♥ напиша:
Среќен Роденден Анастасија и се најубо :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 38 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: