Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Конкурс

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4
АвторПорака
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Нед Мај 24, 2009 8:52 am

И мене се ми е супер... само може малку почесто логото да се менува на месец бар, јас пак со моето
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Нед Мај 24, 2009 8:57 am

Па логото и се менуваше порано на еден месец ако не и на помалку ама се сте заборавиле кога ви менував по желба кој лик го сакавте...

она претходното стоеше многу време затоа што и јас бев одсутен

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Нед Мај 24, 2009 9:56 am

да се секавам го менуваше логото со секој лик, па почни да правеш и логоа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 25
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Нед Мај 24, 2009 10:06 am

te moze vaka da bide pozadinata na forumot na ovoj link sto e pozadinata sina so znakot na angeli https://www.youtube.com/user/casiangeles videte admini ako mozete nekako stavete ja i ako vi se dopadne

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Нед Мај 24, 2009 10:11 am

super e da ama povise lici na 3 sezona.. nie sme sega na 2
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 25
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Нед Мај 24, 2009 10:24 am

ama mene mi se sviga poveke taa od ovaa i taka samo predloziv site nemaat isti vkus ke vidime kako ke odlucat adminite mozebi nema ni da ja menuvaat pozdinata

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Нед Мај 24, 2009 11:51 am

i mene mi taa so vikas prekrasna, extra e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   

Вратете се на почетокот Go down
 
Конкурс
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: