Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Конкурс

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Нед Aвг 17, 2008 4:41 pm

pa nie 3 ali naseto e gotovo (jas simona i ivona)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Нед Aвг 17, 2008 4:53 pm

Ti, Simona i Ivona :O
OMG taka se vikaat edni moi drugarki :P
Ne e bitno.
Epa ok.
Moeto ne e gotovo, se uste se pravi.
Ovie denovi ke vi dadam link, se uste e rano za toa ;)


***

Inaku, prasuvam zatoa sto, ete...vaseto e gotovo, moeto kaj i da e ke bide, pa ako sme samo nie aplikatori-da ubrzame so periodot,a?
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Нед Aвг 17, 2008 6:39 pm

ако има уште некој нека пријави овде не е важно дали КЕ ПРАВИ или ИМА НАПРАВЕНО

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Нед Aвг 17, 2008 8:04 pm

da de da, koj rece deka e vazno?
cekaj, da ne pretstavuva toa nekakov problem?
ako e problem da se otkazam?
Вратете се на почетокот Go down
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Пон Aвг 18, 2008 7:32 am

Vaka nie ne ucestvuvame vo konkursot ili????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Пон Aвг 18, 2008 8:50 am

учествувате, а ти нено не паничи нема зашто да се откажуваш

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Вто Aвг 19, 2008 7:10 pm

OK.
Samo me interesira na koj princip ke glasame i ke odbereme najdobar HI5 i PICZO?
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Сре Aвг 20, 2008 4:20 am

секое ке има свој реден број и со тие броеви ке направиме анкета

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Сре Aвг 20, 2008 7:49 am

Eve i jas napraviv edno vakvo. Sto mislite?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Сре Aвг 20, 2008 7:51 am

super e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Сре Aвг 20, 2008 7:52 am

Fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Сре Aвг 20, 2008 9:02 am

убаво е

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Сре Aвг 20, 2008 9:48 am

Moni top e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
ivanaaa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3171
Age : 24
Registration date : 2008-08-09

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Сре Aвг 20, 2008 10:35 am

super e no nedostasuva mojot omilen rama ,sepak extra e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Сре Aвг 20, 2008 2:07 pm

ivanaaa напиша:
super e no nedostasuva mojot omilen rama ,sepak extra e
Fala mnogu.
Inaku Rama go nema zosto koga glasavme za najdobar par vo Angeli Tijago i Mar imaa najmnogu glasovi.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Сре Aвг 20, 2008 2:08 pm


so mislite?
mene ne mi se svigja
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Сре Aвг 20, 2008 3:49 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaa top e super
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Сре Aвг 20, 2008 3:51 pm

Da Top eee superrr
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Сре Aвг 20, 2008 4:22 pm

da , no ima likovi od vtora sezona.
Вратете се на почетокот Go down
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Сре Aвг 20, 2008 4:32 pm

Убав е, но малце размачкан, сепак јас мислам дека за логото на форумот може да го прават или Strumfce или Igor нив најмногу ги бива
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Сре Aвг 20, 2008 7:05 pm

ау супер со мали корекции топ ке биде

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Чет Aвг 21, 2008 2:50 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Чет Aвг 21, 2008 3:30 am

Ja od mene uste pravum inace

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Чет Aвг 21, 2008 3:46 am

Bobi напиша:
Убав е, но малце размачкан, сепак јас мислам дека за логото на форумот може да го прават или Strumfce или Igor нив најмногу ги бива
epa toa so e razma4kano nz zaso se pravi taka koa go pisuvam taka izleguva posle... :дфхдф:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   Чет Aвг 21, 2008 3:48 am

Toa izglede ti e od so ima TEXTURE jas mislum tak sega neznam dali e toa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Конкурс   

Вратете се на почетокот Go down
 
Конкурс
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: