Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Ја барам темата

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторПорака
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 19
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Чет Jул 01, 2010 2:53 pm

Па порачај во галерија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Лали-Еуге
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 909
Age : 21
Registration date : 2009-08-30

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Дек 11, 2010 7:55 am

Аватари и потписи ама не од Ангели и да не се изработки од некој од членовите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Дек 11, 2010 8:16 am

Готови графики...

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Дек 11, 2010 1:15 pm

taa temata sto bese kako vi se starite nikovi ako moze i da napisete site sto imate smeneti nikovi bijdeki sega ni eden ne znam a mi trabaat za nesto starite nikovi

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Дек 11, 2010 2:01 pm

WIldcat напиша:
taa temata sto bese kako vi se starite nikovi ako moze i da napisete site sto imate smeneti nikovi bijdeki sega ni eden ne znam a mi trabaat za nesto starite nikovi
http://angeli.forumakers.com/forum-f18/topic-t3580.htm
Оваа?

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Дек 11, 2010 8:49 pm

da da taa e fala mnogu

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Дек 12, 2010 3:56 am

WIldcat напиша:
da da taa e fala mnogu
nema problem :)

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Дек 12, 2010 6:44 am

Темата : "Мисла на денот"?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
♥Miss.Lali♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 867
Age : 22
Location : somewhere far away...
Registration date : 2010-11-20

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Дек 12, 2010 6:46 am

Maja=] напиша:
Темата : "Мисла на денот"?

Еве ја http://angeli.forumakers.com/forum-f18/topic-t4505-300.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Дек 12, 2010 6:55 am

Danke :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ја барам темата
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: