Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Ја барам темата

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Апр 06, 2010 6:33 am

analia forever напиша:
http://www.angelimk.net/forum-f46/topic-t1516-180.htm?highlight=%D2%E5%EA%F1%F2%EE%E2%E8+%EE%E4+%EF%E5%F1%ED%E8

http://www.angelimk.net/forum-f3/topic-t3743.htm?highlight=%d2%e5%ea%f1%f2%ee%e2%e8+%ee%e4+%ef%e5%f1%ed%e8

Види на овие два линка!!!

Тема кај што ние членовите на форумот пишуваме песни посветени за Ангели..Ме сфати сеа...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Апр 06, 2010 6:36 am

Princessa94 напиша:
analia forever напиша:
http://www.angelimk.net/forum-f46/topic-t1516-180.htm?highlight=%D2%E5%EA%F1%F2%EE%E2%E8+%EE%E4+%EF%E5%F1%ED%E8

http://www.angelimk.net/forum-f3/topic-t3743.htm?highlight=%d2%e5%ea%f1%f2%ee%e2%e8+%ee%e4+%ef%e5%f1%ed%e8

Види на овие два линка!!!

Тема кај што ние членовите на форумот пишуваме песни посветени за Ангели..Ме сфати сеа...

Ахаааа нз дали има таква тема!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 19
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Апр 06, 2010 6:36 am

Има ама не е насловот демек за А гели него за сите на6и дела.Сепак повели
http://www.angelimk.net/forum-f47/topic-t1557.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Апр 13, 2010 9:58 am

Ја барам темета за листа на паровите

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Апр 13, 2010 9:59 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Апр 13, 2010 10:03 am

Фала срце!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Апр 13, 2010 10:07 am

Нема проблем душо..Повели и друг пат!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Апр 13, 2010 12:51 pm

moze temata kade sto clenot ivana kocieva gi postavi site pesni od cd za angeli 4 za download

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 22
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Апр 13, 2010 12:53 pm

Еуге.Суарез напиша:
moze temata kade sto clenot ivana kocieva gi postavi site pesni od cd za angeli 4 za download

еве

http://www.angelimk.net/forum-f3/topic-t3742.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 19
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Апр 13, 2010 12:53 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Апр 13, 2010 12:58 pm

Fala vi dadi4ki naj mn.

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 19
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Апр 13, 2010 1:02 pm

Ноупс повели и друг пак
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ange*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9177
Age : 22
Location : Македонија
Registration date : 2009-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Апр 17, 2010 4:52 am

Графики:Потписи и аватари

мислам дека вака се викаше. Каде што се поставуваа потписи и аватари од серијава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Апр 17, 2010 5:13 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ange*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9177
Age : 22
Location : Македонија
Registration date : 2009-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Апр 17, 2010 5:14 am

Фала Хании :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Апр 17, 2010 5:17 am

npp haniii
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Апр 18, 2010 7:09 am

Некој ако може да ми стави линк од темата "Слики од членови"....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Апр 18, 2010 7:15 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Апр 18, 2010 9:09 am

Фала срце!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Апр 18, 2010 12:30 pm

Може ли некој да ми даде линк од темата кај што се споредуваа исти облеки?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Апр 18, 2010 12:34 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Апр 18, 2010 1:05 pm

fala ti an4ulii
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Пон Апр 19, 2010 1:45 am

Mozhe toa kaj shto se baraa softveri
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Пон Апр 19, 2010 1:54 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Пон Апр 19, 2010 2:03 am

tnxx majchuu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ја барам темата
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: