Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Ја барам темата

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
denni
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1847
Age : 21
Location : Direct from Elm Street!
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: Ја барам темата   Саб Сеп 05, 2009 11:44 am

Овде пишувајте која тема ја барате.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Сеп 06, 2009 2:29 am

па за да ја најдеш имаш горе барај
таму напиши ја темата и ете ти ја
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Сеп 06, 2009 5:23 am

Добро,ама ако во случај незнаеш како се вика,дадеш опис,или што има во неа,и може некој да ти помогне.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Сеп 06, 2009 11:25 am

Офф леле Кајгана 2 го напраивте форумов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Сеп 06, 2009 11:36 am

A што има врска ако на кајагна го има истово? Како они да не копирале од други форуми.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
denni
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1847
Age : 21
Location : Direct from Elm Street!
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Пон Сеп 07, 2009 6:09 am

Ја па сеа одма се фатив да копирам од кајгана :/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Пон Сеп 07, 2009 10:57 am

Ти од дамна си се фатил да копираш од кајгана милион други теми
Прочитав коментар на еден друг форум вика Овие од Ангели цела кајгана ја ископираа значи биди малку свој не копирај од форуми
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
denni
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1847
Age : 21
Location : Direct from Elm Street!
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Пон Сеп 07, 2009 2:41 pm

Ова се основни теми кои треба да ги има секој форум. ;/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Пон Сеп 07, 2009 4:59 pm

Добро добро ај ти ке не учиш какви теми треба да има еден форум и ова не е било каков форум туку е за Ангели и треба да доминират теми за нив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Пон Сеп 07, 2009 8:09 pm

Мислам дека темава е сосема непотребна ама ајде, имаш горе опција за тоа која тема ја бараш. Ама океј нека стои ако одлучи администраторот поради тоа што некој можеби не знае наслов на темата што ја бара а му е потребна па ќе му биде ова од корист.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Сеп 13, 2009 1:47 pm

дечки.. во која тема се бараа текстови од песни?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Сеп 13, 2009 2:30 pm

У Музика али нз точно у која тема
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Amy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3481
Age : 23
Location : En Buenos Aires con Euge,Cande y Gaston
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Сеп 13, 2009 2:31 pm

Strumfce напиша:
дечки.. во која тема се бараа текстови од песни?

Овде

http://www.angelimk.net/forum-f46/topic-t1516.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Сеп 13, 2009 2:48 pm

фалааа Ами : )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Princezi4ka
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 852
Age : 21
Registration date : 2009-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Пон Сеп 14, 2009 12:41 pm

Не би требало да се мешам ама и јас мислам дека е непотребна темева, ама добро тоа е само мое мислење.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Пон Сеп 14, 2009 3:31 pm

Па што се мешаш ако знаеш дека не би требало да се мешаш
Ке стои темава се договоривме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Сеп 29, 2009 12:17 pm

Дечки,имаше една тема
Нешто
Мојот сон,така нешто!Кај да ја најдам?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Сеп 29, 2009 12:35 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Сеп 29, 2009 12:38 pm

Fala najvekjee!(ps,se izvinuvam za latinicava,neam mak font na lap top)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Лали-Еуге
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 909
Age : 21
Registration date : 2009-08-30

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Дек 05, 2009 7:51 am

Ја барам темата Еми се омажи...
Ве молам линкк...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 21
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Дек 05, 2009 8:20 am

Лали-Еуге напиша:
Ја барам темата Еми се омажи...
Ве молам линкк...

повели
http://www.angelimk.net/forum-f6/topic-t2875.htm

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Чет Дек 31, 2009 8:04 am

А има тема за киксови?
Ако има може линк?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Сре Јан 13, 2010 10:01 am

Сакам линк од темата Ја Барам Сликата..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iskrazafiroska
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 48
Age : 21
Registration date : 2009-12-25

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Фед 21, 2010 4:11 am

И јас ја барам!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Мар 06, 2010 11:56 am

Има тема во парови Тијаго и ЈААЗМИН не можам да најдам??

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ја барам темата
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 5Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: