Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Ја барам темата

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Мар 06, 2010 12:44 pm

Има таква тема
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Мар 06, 2010 12:44 pm

Па ај постави

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Мар 06, 2010 12:57 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Мар 06, 2010 1:02 pm

Фала мај ловелу ханиии

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Мар 06, 2010 1:09 pm

No problem hanchhyy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kin4e.Thiaguella <3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2528
Age : 22
Registration date : 2009-09-05

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Мар 07, 2010 7:49 am

Ја барам темата Jastin Bieber дали некој може да постави линк
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Еухе.Суарез
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 326
Age : 22
Registration date : 2009-12-25

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Мар 07, 2010 7:54 am

Thiaguella напиша:
Ја барам темата Jastin Bieber дали некој може да постави линк

http://www.angelimk.net/forum-f30/topic-t2246-640.htm#304845
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kin4e.Thiaguella <3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2528
Age : 22
Registration date : 2009-09-05

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Нед Мар 07, 2010 7:56 am

Еухе.Суарез напиша:
Thiaguella напиша:
Ја барам темата Jastin Bieber дали некој може да постави линк

http://www.angelimk.net/forum-f30/topic-t2246-640.htm#304845

тенкс
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Мар 09, 2010 11:32 am

Ја барам темата...не ми текнува како се викаше но беше за познатите кои меѓусебе си личат...
ако може некој нека постави линк
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Мар 09, 2010 11:37 am

Maja=] напиша:
Ја барам темата...не ми текнува како се викаше но беше за познатите кои меѓусебе си личат...
ако може некој нека постави линк

Повели

http://www.angelimk.net/forum-f18/topic-t2495.htm?highlight=%c1%eb%e8%e7%ed%e0%f6%e8+%c1%eb%e8%e7%ed%e0%f7%ea%e8
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Мар 09, 2010 11:56 am

Tei4ka напиша:
Maja=] напиша:
Ја барам темата...не ми текнува како се викаше но беше за познатите кои меѓусебе си личат...
ако може некој нека постави линк

Повели

http://www.angelimk.net/forum-f18/topic-t2495.htm?highlight=%c1%eb%e8%e7%ed%e0%f6%e8+%c1%eb%e8%e7%ed%e0%f7%ea%e8

фала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Пет Мар 12, 2010 1:56 pm

dali ima tema Man imam nekoj sliki a nemozam da ja najdam temata

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8046
Age : 21
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Пет Мар 12, 2010 2:50 pm

WIldcat напиша:
dali ima tema Man imam nekoj sliki a nemozam da ja najdam temata

мислам дека нема
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Мар 13, 2010 5:36 am

Ва6ето мсн
Има6е таква тема.Може линк?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Саб Мар 13, 2010 5:58 am

jas sega napraviv nova nemozev da ja najdam starata ako e imalo

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Мар 30, 2010 11:46 am

Ја барам темата со шаркии од тастатура....
Како на пр. оваа :
(¯`v´¯)
`*.¸.*´
¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¯`•.
║║╔═╦╦╦═╗║╚╝╠═╦╦╗
║╚╣║║║║╩╣╚╗╔╣║║║║
╚═╩═╩═╩═╝::╚╝╚═╩═╝
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Мар 30, 2010 1:21 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Сре Мар 31, 2010 5:28 am

Фала АнаМарија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Сре Мар 31, 2010 7:31 am

Нема Проблем
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Сре Мар 31, 2010 7:32 am

Ја барам темата Каладонт
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Апр 06, 2010 5:23 am

Ве молам фајс ако може линк од темата за мојот сон.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Апр 06, 2010 6:18 am

Ја имаш одма во Офф Топик,а и гледам си ја нашла
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Апр 06, 2010 6:26 am

Да не сум ја забелжала прво ама после убо ги испро4итав и ја најдов!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Апр 06, 2010 6:28 am

Дечки може некој да ми даде линк за темата кај штосе пишуваат песни за Ангели..Или нема таква тема...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   Вто Апр 06, 2010 6:30 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ја барам темата   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ја барам темата
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: