Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ИЗВИНУВАЊЕ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
Mel
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 41
Age : 22
Location : Скопје
Registration date : 2009-12-29

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Вто Јан 12, 2010 12:18 pm

hi


Последната промена е направена од Mel на Вто Јан 12, 2010 12:21 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Вто Јан 12, 2010 12:20 pm

Dijan4e напиша:
Нека остане интересно е така да има за секоја недела Freak of the week но само тоа да не се сфака како исмејување ја бар не го сфакам како исмејување
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Emill4eto attiasot
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 11
Age : 21
Registration date : 2010-01-12

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Вто Јан 12, 2010 12:22 pm

jas se izvinuvam za se so vi napraviv nema da se povtori
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Вто Јан 12, 2010 12:23 pm

Мислам дека оваа дискусија е одамна завршена.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Вто Јан 12, 2010 12:26 pm

I jas isto♥Maria Eugenia Suarez Riveiro♥
♥Mi dulce niña pequeña como simepre♥
♥Ella es una de mejores en este mundo♥
♥Ella es una & unica primera favorita para mi♥
♥Mi diva favorita & unica belleza como siempre♥
♥Euge te amo mas de todo & de todos en este mundo♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Steffy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1239
Age : 23
Location : New York ;D
Registration date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Сре Јан 13, 2010 5:39 am

analia forever напиша:
Dijan4e напиша:
Нека остане интересно е така да има за секоја недела Freak of the week но само тоа да не се сфака како исмејување ја бар не го сфакам како исмејување
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Јан 15, 2010 6:43 am

Сакам да му се извинам на Еуге со срцињата не верував во неа.А сега ми е како сестричка а тоа го сватив пред еден ден

извини за све што ти направив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Јан 15, 2010 9:36 am

A kako svati deka sum ti sestricka?Po koja postapka?Sto se sluci toj eden den?

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Јан 15, 2010 9:47 am

Ako mi kazis msn ke ti kazam zs ovde zboruvame i pravime greski
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Јан 15, 2010 9:51 am

Ne,sakam ovde pred site bideki sakam pred site da dokazis deka ne e vistina sto me pravese laz!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Јан 15, 2010 10:57 am

Ми кажа едно девојче дека си многу добра особа и дека треба да се сакам како сестра.Само тоа ми го кажа и се исклучи потоа после ова јас заприметив анализирав тоа мшто девојчето ми рече и така
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Јан 15, 2010 2:25 pm

Ako sakas da ti se smiram,koe e toa devojce?

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Јан 15, 2010 2:40 pm

epa nezz me add na msn,a msnto i bese vaka lo-odio-a-eushi@es.com izgleda od ar e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Јан 15, 2010 2:45 pm

So e to od ar?

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Јан 15, 2010 3:35 pm

♥ Euge ♥ напиша:
So e to od ar?

Аргентина
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Јан 15, 2010 3:39 pm

Od kaj me znaj od ar?Aj preku pp prati mi msn Maja-Marijana

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Саб Јан 16, 2010 8:41 am

Te eskribqe una chica que sabe en el pasvord en Maja

Sabes que?Te odio con fuersa de mi piel <3Euge<3 yo es esa chica que lo esqrubue a msn en Maja te odio con fuersa de mi piel.mio msn la-odio-a-eushi@ar.com

Bye Estupida....Estupideses
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Саб Јан 16, 2010 8:54 am

Aj prevod?

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Саб Јан 16, 2010 11:41 am

Превод

Te eskribqe una chica que sabe en el pasvord en Maja

Sabes que?Te odio con fuersa de mi piel <3Euge<3 yo es esa chica que lo esqrubue a msn en Maja te odio con fuersa de mi piel.mio msn [url=mailto://la-odio-a-eushi@ar.com]la-odio-a-eushi@ar.com[/url]

Bye Estupida....Estupideses
Ти пишува една девојка што го знае пасвордот на Маја(мислеше за форумов изгледа)
Знаеш Што?Те мразам од дното на душата Еуге (со срцињата) јас сум таа девојка што му пишуваше на Маја-Маријана мсн од мене(уствари таа) ја-мразам-еусхи
Чао Глипава Еуге..Чао Глупави


Не ми се верува што прочитав одам веднаш да го сменам пасс
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lali
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 899
Age : 21
Registration date : 2008-12-10

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Саб Јан 16, 2010 1:44 pm

ја да и се извинам на Еуге за тоа што ја нападнав кога ја врегаше лали ама она се извини и јас и простив и сега јас ке се извинам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Вто Фед 02, 2010 3:12 pm

Јас мислам дека од ова со Freak Of The Weak преминавте на проблеми што ги имате меѓу себе


Последната промена е направена од Monna на Чет Окт 21, 2010 5:13 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Сре Фед 03, 2010 1:55 am

lali напиша:
ја да и се извинам на Еуге за тоа што ја нападнав кога ја врегаше лали ама она се извини и јас и простив и сега јас ке се извинам
Nisto,prosteno ti e

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Апр 15, 2010 10:52 am

Сакам да му се извинам на Tinnie,Mariana.Esposito,EuGe зошто овие другиве фанови на Еугенија ме предизвикаа што јас ја навредив еУГЕ. Тина,Кате и ЕуГе незнам како се вика..I i'm sorry so much..I love you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 22
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Апр 16, 2010 4:14 am

Maja.Esposito напиша:
Сакам да му се извинам на Tinnie,Mariana.Esposito,EuGe зошто овие другиве фанови на Еугенија ме предизвикаа што јас ја навредив еУГЕ. Тина,Кате и ЕуГе незнам како се вика..I i'm sorry so much..I love you

ништо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Апр 22, 2010 12:07 pm

Тенкс Сис 1000%
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ИЗВИНУВАЊЕ!
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: