Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ИЗВИНУВАЊЕ!

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Јун 25, 2009 2:43 pm

Дечки знам дека претеравме, јас и сите членови од ТВ Форум се извинуваме што се смеевме на одредени постови вадени од тука, знам дека некој се почуствуваа навредени и затоа еве се извинувам!

но сепак Freak of the week ке остане ке го сватиме како забава затоа што веќе долго време е поминато од кога постои форумот и нормално е да има по некој кикс нели? дали се согласувате тоа да остане за сите заедно да се смееме, не значи дека нема и мој пост да се најде горе на топикот значи да го сватиме ова како забава затоа што тоа и е!

уште еднаш се извинувам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 21
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Јун 25, 2009 3:13 pm

Нека остане интересно е така да има за секоја недела Freak of the week но само тоа да не се сфака како исмејување ја бар не го сфакам како исмејување
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Јун 25, 2009 3:15 pm

извинето ти е крис.... инаку баш е забавно...за мене...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Јун 25, 2009 3:15 pm

Па и јас најискрено, го сваќам како забава на пример и благодарам на таа Сики што го пишала она што сега е на топик, затоа што умрев од смеење и многу убаво ми дојде закон е постот!

не знам зашто некој се налутиле

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Јун 25, 2009 3:16 pm

мене и да ме ставите не се лутам...тоа е чисто заради забава...а не навредување или слично
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1589
Age : 25
Location : *DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Јун 25, 2009 3:17 pm

a jas usvari se cudam so e rabotava da ne utna neso cris inaku interesno e jas ne bi se navredila
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 20
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Јун 25, 2009 3:18 pm

NeSe напиша:
a jas usvari se cudam so e rabotava da ne utna neso cris inaku interesno e jas ne bi se navredila

i jas si rekov taka inace i mene da me stavite OK e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Јун 25, 2009 3:20 pm

Фала ви затоа што стварно е интересно не би сакал во скоро време да го тргнам, но ако тоа биде ваша желба ке се почитува!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
NeSe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1589
Age : 25
Location : *DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Јун 25, 2009 3:23 pm

samo da prasam kiksovite ke se menjaat sekoj den ili?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Јун 25, 2009 3:25 pm

Па што знам како ке се најде нешто интересно така ке менуваме, нема некои посебни правила

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
NeSe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1589
Age : 25
Location : *DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Јун 25, 2009 3:26 pm

ahmm ok tnx chris
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
marijask
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2425
Age : 26
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Јун 25, 2009 3:27 pm

neka ostane. mnogu e interesno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Јун 25, 2009 3:36 pm

ја би сакала секој ден или барем на секои два дена...дека така е поинтересно односно да има да се насмеам на нешто..кога ќе се вклучам на форумов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 21
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Јун 25, 2009 3:44 pm

Хаха сонот беше јак и ова е мнооогу јако, торта од Сиело а и да ставите некое мое глупо мислење ја нема да се лутам туку ке се смеам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Јун 25, 2009 3:46 pm

да...тоа би било изненадување да се видиш на „топик“ да видиш каква глупост си треснал/а и да си се смееш сам/а на себе...хаха...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 25
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Јун 25, 2009 5:32 pm

i jas sakam ova da ostane i da se menuvaat sekoja nedela ili sekoj den kako sakate mnogu e interesno barem se nasmejavme

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Јун 25, 2009 11:53 pm

izvinete ako sum navreduvale nekoj 4len ..a Freak of the week e najinteresnoto sto mozese da pomili kris 4estito zatoa sto ni e najdobar admin
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natence
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1306
Age : 21
Location : With Robert in London :]:]
Registration date : 2008-11-14

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Јун 26, 2009 1:31 am

lele ova so sielo tortata e zakon,ozbilno mn me nasmea
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Јун 26, 2009 1:35 am

da be ke ja jademe sielonaj interesno mi e freak of the week
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 21
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Јун 26, 2009 4:11 am

И мене ми се смешни и не ги сфаќам како навреда. али стварно е јако ова со колачи од Сијело хахаха.


Последната промена е направена од s1mone на Пет Jул 31, 2009 1:04 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Јун 26, 2009 4:21 am

мора таа торта да е ептен вкусна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 21
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Јун 26, 2009 4:28 am

TOP e OVA!!!!:~) HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH JAS SEA BAS JADEV TORTA I KOA GO PROCITAV SE IZNAKEZIV!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 21
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Сре Jул 29, 2009 4:07 am

decki veke ne se uklucuvam na ovoj forum bidejki euge i diajn4e poznaa da go VREGAAT mojot forum.BAN ZA MENE!IZVINETE I TAKA MISLAM DEKA SE SO LOSO MISLITE NA MENE I DA NE VE ZAMARAM I DA NE VI DOSAGAM PODOBRO BANIRAJTE ME ZS SE NA MENE MISLITE DEKA SUM JAS PA MENE BANIRAJTE ME PA SO SAKATE PRAITE.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 22
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Сре Jул 29, 2009 4:11 am

Ja ne te svativ,euge i dijan4e vregale,neznam sto ne znam kako,nisto ne te svativ!Aj malce poopsirno objasni!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Сре Jул 29, 2009 4:16 am

emogirl напиша:
decki veke ne se uklucuvam na ovoj forum bidejki euge i diajn4e poznaa da go VREGAAT mojot forum.BAN ZA MENE!IZVINETE I TAKA MISLAM DEKA SE SO LOSO MISLITE NA MENE I DA NE VE ZAMARAM I DA NE VI DOSAGAM PODOBRO BANIRAJTE ME ZS SE NA MENE MISLITE DEKA SUM JAS PA MENE BANIRAJTE ME PA SO SAKATE PRAITE.
jas imam moe mislenje: pa vaka koga dojde se bese ok se dodeka ne doznav deka ti si mn. clenovi ... i deka kaj site tvoi otvoreni smetki pisuvas mislenja ... ama sega koga prizna jas licno te zasakav kako clen , drugarka i sl. ako nekoj te navreduva negov problem .. jas ne sakam tebe da te baniraat nema zsP.S. Temata e izvinuvanje nema zs ti da se izvinuvas neka se izvini toj sto te navreduval
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ИЗВИНУВАЊЕ!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 4Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: