Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ИЗВИНУВАЊЕ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4
АвторПорака
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 21
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Апр 22, 2010 12:42 pm

нема проблем маја.

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Саб Апр 24, 2010 2:31 pm

Тенкс за ПЕРДОНОТ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Саб Апр 24, 2010 2:49 pm

Сакам да и се зивинам на лесии4ка можеби ја навредив коа реков дека сумс е разочарала од неа несакав да го кажам тоа ама ми излезе...Сори леси4ка надам се дека ке ми простиш!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Саб Апр 24, 2010 3:00 pm

ti prostuvam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
juc-guc(dime)
Баниран
Баниран
avatar

Male
Број на мислења : 95
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Саб Мај 08, 2010 12:38 pm

se izvinuvam gospode golem grev storiv

ama ste glupavi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Саб Мај 08, 2010 12:50 pm

еј дечки извинете ако ми летни нешто од устата во врска со juc-guc(dime) зш стварно ме нервира
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
juc-guc(dime)
Баниран
Баниран
avatar

Male
Број на мислења : 95
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Саб Мај 08, 2010 12:51 pm

pa timene me nerviras ti pa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Саб Мај 08, 2010 12:54 pm

*miss.emo* напиша:
еј дечки извинете ако ми летни нешто од устата во врска со juc-guc(dime) зш стварно ме нервира

И мене исто така...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 21
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Саб Мај 08, 2010 12:55 pm

Не му обрнувајте внимание кога ке дојдат админите ке си добие заслужена казна.И немора сите сега да пишувате дека тој член врега.Видовме и админите ке видат ке го казнат :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
juc-guc(dime)
Баниран
Баниран
avatar

Male
Број на мислења : 95
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Саб Мај 08, 2010 12:56 pm

bree gomnarkata i voskarkata i gazlata se zalat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Мај 13, 2010 7:34 am

Само сакам јавно да им се извинам на Сара, Бони, Анчи, Тина и тие што мислат дека сум правела решки. Знам дека никогаш нема да ми простат, ама јас сепак да ви се извинам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Мај 13, 2010 8:16 am

Thea* напиша:
Само сакам јавно да им се извинам на Сара, Бони, Анчи, Тина и тие што мислат дека сум правела решки. Знам дека никогаш нема да ми простат, ама јас сепак да ви се извинам!
Za so Tea?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Мај 13, 2010 8:51 am

Thea* напиша:
Само сакам јавно да им се извинам на Сара, Бони, Анчи, Тина и тие што мислат дека сум правела решки. Знам дека никогаш нема да ми простат, ама јас сепак да ви се извинам!
ajde okej e ali sepak...postojano e ova samo nekoi karanici pa preku glava mi e vishe be lugjee!!!!!!!!ova shto go praveshe ne e dobro vikam okej zashto sakam da recham ,,aj batali,, sepak vika ali sepak zashto?Epa zashto ne mi e seedno!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 21
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Мај 13, 2010 1:47 pm

Thea* напиша:
Само сакам јавно да им се извинам на Сара, Бони, Анчи, Тина и тие што мислат дека сум правела решки. Знам дека никогаш нема да ми простат, ама јас сепак да ви се извинам!

океј. али мислам дека уште на 2 личности треба да им се извиниш..
али незнам ..како сакаш,ама подобро пак тоа да не ти се деси зошо со тоа лично мене мн ме замараше..и да не кажувам све

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Мај 14, 2010 4:22 am

Thea* напиша:
Само сакам јавно да им се извинам на Сара, Бони, Анчи, Тина и тие што мислат дека сум правела решки. Знам дека никогаш нема да ми простат, ама јас сепак да ви се извинам!
Добро,но немој пак да ја истураш твојата нервоза на нас ,зашто нема пак да ти простам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Вто Мај 18, 2010 5:04 pm

Од сега па натаму нема више менување на никовите на челновите.Ке ви стојат како што ви се сега и не сакам уште еднаш да видам приватна порака од стилот на "Може ли јас да биде модератор?" или "Ке може ли да ми го смениш името во..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Вто Јун 15, 2010 5:20 am

Јас пред се сакам да се извинам што спамував цел ден во темата членови кои користат две сметки - БАН и проблем и ако сум била безобрасна извините, иако мислам дека правилно постапив !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Вто Јун 15, 2010 6:30 am

Извинете што спамував во неколку теми..
Тоа беше бидејки многу членови го напуштија форумот заради репутација.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 20
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Вто Јун 15, 2010 6:32 am

dudii. напиша:
Извинете што спамував во неколку теми..
Тоа беше бидејки многу членови го напуштија форумот заради репутација.

и јас се извинувам поради истата причина

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Aвг 05, 2010 4:25 pm

Eugenia.Suarez напиша:
dudii. напиша:
Извинете што спамував во неколку теми..
Тоа беше бидејки многу членови го напуштија форумот заради репутација.

и јас се извинувам поради истата причина
да сопри..и јас спамував
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ИЗВИНУВАЊЕ!
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: