Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ИЗВИНУВАЊЕ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 22
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Сре Jул 29, 2009 4:22 am

ne ne jas imam moj forum i euge na mojot forum me ima nareceno BOLNO DEVOJCE a dijan4e vika deka sum nenormalna. A pricina za toa e sto tamu kaj ikoncinjata za forum pp pio gi kopirav na mojot forum i uste 3 temi od tuka.ke kopirav zatoa sto se brzav i nemav dovolno vreme DR STO SAAKATE SE VI PRIZNAV!TATJANA FALA ZA UBAVITE ZBORUVI ALI DA TI KAZAM JAS GO ZASLUZUVAM BAN.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
denni
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1847
Age : 22
Location : Direct from Elm Street!
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Сре Jул 29, 2009 5:26 am

emogirl напиша:
ne ne jas imam moj forum i euge na mojot forum me ima nareceno BOLNO DEVOJCE a dijan4e vika deka sum nenormalna. A pricina za toa e sto tamu kaj ikoncinjata za forum pp pio gi kopirav na mojot forum i uste 3 temi od tuka.ke kopirav zatoa sto se brzav i nemav dovolno vreme DR STO SAAKATE SE VI PRIZNAV!TATJANA FALA ZA UBAVITE ZBORUVI ALI DA TI KAZAM JAS GO ZASLUZUVAM BAN.

Заслужуваш, се понашаш како некое 5 годишно ДЕТЕ.


Последната промена е направена од espositO на Сре Jул 29, 2009 5:41 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Сре Jул 29, 2009 5:26 am

sry ако сум те навредила али како можеш да го копираш целиот форум, навигации, теми и слично и да бараш да бидете пријатели со овој форум....извини ако сум те навредила али и ти не си многу убаво постапила со тој твој форум си копирала и теми и се и бараш пријателство хх
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Сре Jул 29, 2009 6:07 am

Dijan4e напиша:
sry ако сум те навредила али како можеш да го копираш целиот форум, навигации, теми и слично и да бараш да бидете пријатели со овој форум....извини ако сум те навредила али и ти не си многу убаво постапила со тој твој форум си копирала и теми и се и бараш пријателство хх
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Jул 31, 2009 12:33 pm

Ana-Marija напиша:
tefi напиша:
Ana-Marija напиша:
tefi напиша:
maestro напиша:
tefi напиша:
ako
mislite deka e glupa temava i bez vrska i ne vi se dopaga i takvi dr
gluposti izbrisete ja a ina4e ja sum na telekabel

Бог да чува девојче. Ако јас бев модератор овде, баш поради ваквото „интро“ веднаш ќе ја испратев темава во бестрага.

Инаку, ај да не викате дека мрчам...
Јас
сум на Он.Нет Соло 10, засега задоволен сум, се надевам на успешна
соработка со нив и натаму.
dobro ako bese moderator toa e dr
rabota togas ke praevme moabet...!toa e rabota na SEGASNITE moderatori
a ne na tebe!ali aj ne sakam da se karam nesakam da bidam takva sekoj
si ima svoe mislenje neli ti si go izrazi tvoeto

Маesto има право
Си
отворила тема колку да се рече и одма ако не е добра бришете.Ако сметаш
дека е добра темава отворија а не колку само да имаш тема...Аман со вас
више,еден квалитетен член на форумов не остана
lele aman vise so vas jas napisav ako ne e dobra brisete zatoa sto ne
sakam da se karam so vas eve pr vie vikate deka ne e dobra i ja so
treba da kazam da se karam NE! jas si napisav taka ako ne vi se dopaga
da ja brisete a ne da se karame zatoa!ete zasto.a megu dr nemora da
vregas neostana ni eden kvaliteten 4len kakvo e toa ponasanje toa treba
vo sebe da si go kazes a ne na forumov!eve mesto da me navredi trebase
na pr ti trebase da kazes ne e dobra temava treba da odi vo kanta i
gotovo a ne ti odma....ali ajde da ne zboram jas mn zosto na kraj
sekogas jas si dobivam ban!

А ај кажи ми еден квалитетен член од новите
Ти случајно за квалитетна да не се мислиш
Единствено што знаете и ти и татјана и Наталија и Еуге и ај сеа да не ги бројам само знаете да спамувате со теми и со мислења ис е со и со тоа го упропастивте форумот
ние што сме постари членови и што сме мн над вас,не можеме да дојдеме до израз од вашите глупости
И мисли како сакаш и сфакајме како сакаш јас немам проблем со тоа
А
темава сеа ке иду у канта ради твоите глупости и продолжи така да се
жалиш дека само бан добиваш е тек тогаш нема да го видиш
форумов
jas sekogas sum go pocituvala mislenjeto na adminot pa i
sega iako me navredi deka jas sum go upropastuvala forumot i ako
mislite deka e taka banirajteme dozivotno i izvinete za stetata sto sum
ja napravila na ovoj forum
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Jул 31, 2009 12:38 pm

Што е ова и Еуге и Наталија не разбирам,за што ме споменувате мене?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Jул 31, 2009 12:45 pm

!Zasto ste spamuvale!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Jул 31, 2009 3:28 pm

јас се навредив али тоа е... добро ако сум спамирала, нема да се повтори, многу се извинувам за сета штетеа, нема да се повтори ви ветувам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пет Jул 31, 2009 7:00 pm

Врегајте се колку сакате,јас моето мислење го дела со неколку членови и сите знаат кој спамира најмногу тука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Сре Сеп 16, 2009 10:24 am

Ana-Marija напиша:
Врегајте се колку сакате,јас моето мислење го дела со неколку членови и сите знаат кој спамира најмногу тука
ок
тогаш банирајте ме засекогаш ако му правам штета на форумот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Сре Сеп 16, 2009 10:45 am

Сори ако погрешам нешто ама ств Ана-Марија ич ич не си во право што сеа вас Админите и Модераторите ве направи некој си главни или незнам што а нас обичните членови (новите според тебе) некои прости..Па мислам дека сите оваа твое мислење ке го сватат како навредување и ке го напуштат форумот на пр како Татјана и на крајот што ке остане од форумот каде што се дружевме,забавуваме и секогаш ги дознававме новите вести за Ангели?? Незнам за др.. ама јас мислам дека така ке го растурите форумов..И уште еднаш извинете ако нешто згрешив со ова мислење!
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Сре Сеп 16, 2009 1:32 pm

Сакам да се извинам во врска со искра зафироска.Таа ми е другарка и нејзината сметка е направена од мојов лап топ.Се надевам дека нема да ме банирате.А татјана,ти си одличен член и немораш да си одиш од форумов за глупости.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Сре Сеп 16, 2009 3:53 pm

Зошто не погледнеш од коа е мислењето може во меѓу време се променило нешто
LaliEsposito(не ти го знам името) никој не те навреди тебе и има нови членови што се примерни и не спамираат по 2000 мислења дневно а има и такви што прават по толку мислења дневно главно од спамирање
Ако се вбројуваш ти во таа втората категорија тогаш попрај се но јас тебе воопшто не те окривив
И мн нормално дека Админите и Модераторите имат мн повише права на форумов и дека се држат меѓу себе но не значи дека нема квалитетни нови членови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Сеп 17, 2009 12:28 am

Oк Сории ако те навредивв...
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Сеп 17, 2009 4:46 am

Ana-Marija напиша:
Зошто не погледнеш од коа е мислењето може во меѓу време се променило нешто
LaliEsposito(не ти го знам името) никој не те навреди тебе и има нови членови што се примерни и не спамираат по 2000 мислења дневно а има и такви што прават по толку мислења дневно главно од спамирање
Ако се вбројуваш ти во таа втората категорија тогаш попрај се но јас тебе воопшто не те окривив
И мн нормално дека Админите и Модераторите имат мн повише права на форумов и дека се држат меѓу себе но не значи дека нема квалитетни нови членови
a se promeni tvoeto mislenje za mene ili seuste e isto?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Сеп 17, 2009 3:35 pm

Па со оглед на тоа што помалку те приметувам на форумов и дека не ти се зголемиле постовите(ко порано што ЕНОРМНО се зголемуваа) се променило мислењето
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Окт 29, 2009 6:55 am

Izbrishan post


Последната промена е направена од Monna на Чет Окт 21, 2010 5:16 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Чет Окт 29, 2009 3:49 pm

Тоа го нема оддамна веќе

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пон Ное 02, 2009 12:21 pm

Знам...

__________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Нед Јан 10, 2010 11:56 am

Ic ja nejcam Lali no,jas mesto da si gi zadrzam navredite za nea ja vregaf na forumot...izvinete za ova

Image and video hosting by TinyPic


♥Maria Eugenia Suarez Riveiro♥
♥Mi dulce niña pequeña como simepre♥
♥Ella es una de mejores en este mundo♥
♥Ella es una & unica primera favorita para mi♥
♥Mi diva favorita & unica belleza como siempre♥
♥Euge te amo mas de todo & de todos en este mundo♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Нед Јан 10, 2010 12:03 pm

♥ Euge ♥ напиша:
Ic ja nejcam Lali no,jas mesto da si gi zadrzam navredite za nea ja vregaf na forumot...izvinete za ova
♥Maria Eugenia Suarez Riveiro♥
♥Mi dulce niña pequeña como simepre♥
♥Ella es una de mejores en este mundo♥
♥Ella es una & unica primera favorita para mi♥
♥Mi diva favorita & unica belleza como siempre♥
♥Euge te amo mas de todo & de todos en este mundo♥


Јас ти простувам Иако тоа што го направи беше апсурдно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lali
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 899
Age : 22
Registration date : 2008-12-10

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Нед Јан 10, 2010 1:35 pm

♥ Euge ♥ напиша:
Ic ja nejcam Lali no,jas mesto da si gi zadrzam navredite za nea ja vregaf na forumot...izvinete za ova


♥Maria Eugenia Suarez Riveiro♥
♥Mi dulce niña pequeña como simepre♥
♥Ella es una de mejores en este mundo♥
♥Ella es una & unica primera favorita para mi♥
♥Mi diva favorita & unica belleza como siempre♥
♥Euge te amo mas de todo & de todos en este mundo♥


за мене збориш???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sofi 13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1237
Age : 22
Location : BT
Registration date : 2009-09-02

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Нед Јан 10, 2010 2:07 pm

lali напиша:
♥ Euge ♥ напиша:
Ic ja nejcam Lali no,jas mesto da si gi zadrzam navredite za nea ja vregaf na forumot...izvinete za ova


♥Maria Eugenia Suarez Riveiro♥
♥Mi dulce niña pequeña como simepre♥
♥Ella es una de mejores en este mundo♥
♥Ella es una & unica primera favorita para mi♥
♥Mi diva favorita & unica belleza como siempre♥
♥Euge te amo mas de todo & de todos en este mundo♥


за мене збориш???

Не не! За Лали Еспосито!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lali
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 899
Age : 22
Registration date : 2008-12-10

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Нед Јан 10, 2010 3:35 pm

а ок сори
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   Пон Јан 11, 2010 4:35 am

lali напиша:
а ок сори

Niss..fala na site sto mi izvinevte samo cekam prostuvanje i od drugi clenovi sto mislat deka sum gi navredila so toa sto ja navreduvam Lali,a posebno cekam da mi prosti Lali Esposito..

Image and video hosting by TinyPic


♥Maria Eugenia Suarez Riveiro♥
♥Mi dulce niña pequeña como simepre♥
♥Ella es una de mejores en este mundo♥
♥Ella es una & unica primera favorita para mi♥
♥Mi diva favorita & unica belleza como siempre♥
♥Euge te amo mas de todo & de todos en este mundo♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ИЗВИНУВАЊЕ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ИЗВИНУВАЊЕ!
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: