Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Прашања до овлстените лица на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АвторПорака
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 04, 2010 1:23 am

Мислам дека ти ја заклучиле дека не си била редовна.Така некој рече
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 04, 2010 4:03 am

мислам дека е тоа роби што често го поставува,тоа смајли со забче на средина хаха и кај мене е така...
иначе што е со ввв.ангелимк.нет??
кај мене е сеа ввв.ангели.форумакерс.цом
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 04, 2010 4:09 am

да и кај мене
вчера не ми се пушташе,и се сетив дека можам на www.angeli.forumakers.com да се пуштам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 04, 2010 5:14 am

Peace Girl напиша:
Sakam da ve prasham koe e ova smiley koe od koga sum registrirana,nikogash ne mi se pojavuva???
Eve slika

мене тоа со забче не ни ми се покажува кај мене...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 04, 2010 9:36 am


_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
☮Gjole☮
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 870
Age : 28
Location : In The Playboy Manchin
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 04, 2010 9:45 am

www.angelimk.net истече тоа беше само една година дадено од forumakers заради активност на форумот ке треба да почекаме да видиме Крис што ке направи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mileycyrusfuns.forum.st
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 04, 2010 9:52 am

London Eye напиша:
Peace Girl напиша:
Sakam da ve prasham koe e ova smiley koe od koga sum registrirana,nikogash ne mi se pojavuva???
Eve slika

мене тоа со забче не ни ми се покажува кај мене...

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 04, 2010 10:02 am

Мене не ми се појавува со другите,само кога Роберт ке го стави
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 04, 2010 2:00 pm

Da,i na mene isto.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Јун 07, 2010 2:40 am

зошто кога нешто постирам ми излегва ова:

и кога ќе се вратам за назад гледам дека постот ми се напишал, но кога отварав нова тема не ми даде дека ја напишав...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Јун 07, 2010 2:42 am

и кај мене!
и ми се дуплира па ги бришам! неможам нигде да постирам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Јун 07, 2010 2:57 am

јас видов и на ТВ форум беше така ама сега тука Ок е можам да постирам, ама преге и две исти теми отворив на неќење..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Јун 07, 2010 5:49 am

А зш кога јас влагам во Актуелни мислења ми излегува "Не постојат теми или мислења кои одговараат на вашиот
критериум" ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Јун 09, 2010 1:43 am

Дечки, не мислете дека потписот на Роби ееЕ малце непристоен?
Мајка ми кога го виде тоа за малце ќе ми забранеше да го посетувам форумов.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Јун 09, 2010 4:06 am

Еуге.Суарез напиша:
Jana*Suarez напиша:
Lovely Girl напиша:
Дечки, не мислете дека потписот на Роби ееЕ малце непристоен?
Мајка ми кога го виде тоа за малце ќе ми забранеше да го посетувам форумов.
haha stvarno!
озбилно

Мајка ми не виде, али...подобро да го смени потписот

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Јун 09, 2010 4:12 am

Bojanna* напиша:
Еуге.Суарез напиша:
Jana*Suarez напиша:
Lovely Girl напиша:
Дечки, не мислете дека потписот на Роби ееЕ малце непристоен?
Мајка ми кога го виде тоа за малце ќе ми забранеше да го посетувам форумов.
haha stvarno!
озбилно

Мајка ми не виде, али...подобро да го смени потписот

И јас се согласувам со вас. Ипак тука има и деца под 13 години!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Јун 09, 2010 4:37 am

TheaEsposito напиша:
Bojanna* напиша:
Еуге.Суарез напиша:
Jana*Suarez напиша:
Lovely Girl напиша:
Дечки, не мислете дека потписот на Роби ееЕ малце непристоен?
Мајка ми кога го виде тоа за малце ќе ми забранеше да го посетувам форумов.
haha stvarno!
озбилно

Мајка ми не виде, али...подобро да го смени потписот

И јас се согласувам со вас. Ипак тука има и деца под 13 години!
и да има и над 13..потписот е стварно безобрзен за еден ваков форум

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Јун 10, 2010 12:56 pm

Да ве прашам
Како да наместам да не ми се пракаат пораки на мајл цело време чим некој напише некоје мислење мене ми се праќа на маил незнам како да го наместам

Помош плисс

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Јун 10, 2010 1:07 pm

па вака,ке одеш профил па преференции и таму треба да ти биде секогаш известувај ме за одговори: ке го штиклираш не и испрати и толку.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Јун 10, 2010 1:09 pm

Нејќе пак ми праќа пораки незнам зошто

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Јун 10, 2010 1:14 pm

е тогаш незнам зошто нејке,кај мене се така наместени.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 11, 2010 1:29 am

Anastasi4ka* напиша:
TheaEsposito напиша:
Bojanna* напиша:
Еуге.Суарез напиша:
Jana*Suarez напиша:
Lovely Girl напиша:
Дечки, не мислете дека потписот на Роби ееЕ малце непристоен?
Мајка ми кога го виде тоа за малце ќе ми забранеше да го посетувам форумов.
haha stvarno!
озбилно

Мајка ми не виде, али...подобро да го смени потписот

И јас се согласувам со вас. Ипак тука има и деца под 13 години!

Роби, ќе го смениш?
Ми се лоши ств.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 11, 2010 4:24 am

Опаа.. не сум видел
сеа ќе го сменам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 19
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пет Јун 11, 2010 6:43 am

Фала Роби
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Нед Јун 13, 2010 2:33 am

Линкови не треба да поставуваме, а слики може??

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до овлстените лица на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 39 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: