Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Прашања до овлстените лица на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
Esposito.Lanzani
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2707
Age : 23
Location : Било каде со Лали и Питт
Registration date : 2010-03-07

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 5:16 am

Bojanna* напиша:
Честитооо Бонни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 5:29 am

Esposito.Lanzani напиша:
Bojanna* напиша:
Честитооо Бонни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 5:31 am

Moze da mi go smenite nikoot?
Jana*Suarez
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 6:47 am

И мене во An4i*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 11:00 am

http://www.angelimk.net/forum-f17/topic-t4097.htm
Плс клуч никиој ама значи никој тотално никој не миу верува
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 11:12 am

Ми го сменија никот!!!!!!!
Порано бев Јана-Сиело
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 11:16 am

Ве молам сменете ми го никот во TheaEsposito! Na сите им го сменивте само мене не!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 18, 2010 11:21 am

И мене не ми го сменивте..Сакам да ми е Miss.Lanzani..Ве моллаааааммм....

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Мај 20, 2010 4:54 am

Фала што ми го сменивте никот.
BEFORE: slatkar4e
NOW: АнdrеЈ С.Б.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Мај 22, 2010 10:48 am

Имам прашањее. Одамна го добив ранкот Фотошопер на форумот, и прашав што значи тоа али никој не ми одговори. Чекам одговор

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Мај 22, 2010 1:07 pm

espositoadicted
Ако може вака да ми го смените никот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Мај 22, 2010 1:20 pm

каде е темата Моментално слушам???
бтв на сите им сменавте ник, мене ме подзаборавивте.! али ај ве молам сменете ми го во
Sophie*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Мај 22, 2010 2:03 pm

Вие прочитавте во претходната тема дека повеке нема менување на никови ? .. изгледа не сте, па ете ве обавестувам (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Мај 22, 2010 2:05 pm

Па гледам .. сите си смениле ник,зошто и јас не .. ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Мај 22, 2010 3:33 pm

oops sega vidov vo IZVINUVANJE Ana zabranila ... Btw nema veze kasno palam =}
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Нед Мај 23, 2010 9:35 am

AnnaMarija* напиша:
Па гледам .. сите си смениле ник,зошто и јас не .. ?
Тогаш можело, сега не .. си закаснила :))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Мај 24, 2010 2:31 am

Bojanna* напиша:
Имам прашањее. Одамна го добив ранкот Фотошопер на форумот, и прашав што значи тоа али никој не ми одговори. Чекам одговор

Ќе ми одговори некој?

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Мај 24, 2010 8:30 am

Pishuvam na latinica deka sum na gosti

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Мај 24, 2010 8:49 am

.martinkka.. напиша:
Pishuvam na latinica deka sum na gosti

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Мај 24, 2010 9:02 am

Shto e smeshno????
Na kompjuterov nema kirilica...

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Пон Мај 24, 2010 9:44 am

па незнам. можеби ми е смешно тоа дека во оваа тема го постираш тоа.
( пс иди на лентата СТАРТ ( нели доле ) и кликни на десен клик и на лаунгејџ бар и таму ке пронајдеш. ако пак нема македонска подршка на барот со десен клик иди на сетингс и таму има АДД ( додади јазик ) и ти напиши Маседониан и ке го пронајдеш ).
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tei4
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1410
Age : 22
Location : VIg
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Вто Мај 25, 2010 5:02 am

Луге само да прасам кога ке биде гласањето од натпреварот?веке поминаа 2 месеца?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://justin-bieber.forumakers.com/forum.htm
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Сре Мај 26, 2010 10:30 am

АнdrеЈ С.Б. напиша:
па незнам. можеби ми е смешно тоа дека во оваа тема го постираш тоа.
( пс иди на лентата СТАРТ ( нели доле ) и кликни на десен клик и на лаунгејџ бар и таму ке пронајдеш. ако пак нема македонска подршка на барот со десен клик иди на сетингс и таму има АДД ( додади јазик ) и ти напиши Маседониан и ке го пронајдеш ).


тнх али ја нема да им чепкам во ком

пс.Фала многу ќе си знам за другпат

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Саб Мај 29, 2010 4:18 pm

Sakam da ve prasham koe e ova smiley koe od koga sum registrirana,nikogash ne mi se pojavuva???
Eve slika
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   Чет Јун 03, 2010 3:13 pm

Кој ми ја заклучил мојата галерија и зошто? Инаку Пис Грл,тоа и кај мене е така :):)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овлстените лица на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до овлстените лица на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 38 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: