Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeФејсбукPortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 ПРЕДЛОЗИ!

Go down 
+105
Poli love
$@N!
мiss reвellious. x3
#cyrus
Ivonna*
new.york.x3
AnnaRinaldi ♥
FBI
#foreverselena♥
#gingerbeast
Miss.Giovanna
zaynmalik x3
shhz.
isidorajak
#cyrusforever ♥
Victorian.
Ana15
emma.snape.arashi~
tomlinson♥
zombie#
lozanoska
Janna♥
marija13
Endzela.♥
lali
Steffy.Esposito
Reina Gitana
jeѕѕιe.j♥
be.good.to.me*
Majchy.Esposito
Lovely Girl
Nina2
piixelatedstory♥
Monna
Enche*
Kin4e.Thiaguella <3
CandelaVetrano
SummerPrincess*
anamariia x3
#unforgivable.
Tei4
#invisible
#tinnastyles.♥
denni
ivanaaa
bady4e
waldorf~bass.♥
Eugenia Suarez
TheQueen.
UchihaGomez♥
.angie.
tefi
Natence
EuGe
Natalia forever
Rebellious angel
Elisa
Amy
Demi
diddi
anni
ninna
TeahPayne♥
Bonnie*
aaangela
☮Gjole☮
emogirl
WIldcat
Cvetanka
tatjana
Ange*
mona
tesakam
Ana-Marija
Tanja
s1mone
The Cold One
nutella.
ivana kocieva
Maje
Jana
anita
Dzina
marija sokolova
Вики д рејнбоу грл
Fani15
StefaN
elen4e
Elyy
ANGELAN
Strumfce
@nu6k@
!v()n@
Allen Cruz
Monika
ivanco
Simona
Angel4e
lori
**Dadi4ka**
NateArchibald
Rebeka*
Kate
Tea
Chris
109 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
АвторПорака
Гостин
Гостин
avatar



ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 1:12 pm

Јас мислам дека нема да успеиме мн со фан клубот бидејќи на секоја пицзо страна посветена на Ангели има фан клубови и до сега ништо нема помогнато ама незнам како сакате !Јас мислам повторно дека треба да се отворат акции но сега што повеќе и да бидеме што поупорни!
Вратете се на почетокот Go down
EuGe
Топ постер
Топ постер
EuGe


Female
Број на мислења : 3021
Age : 27
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 1:15 pm

Ама морат да се отвори фан-клуб,иначе глупо е без тоа,треба да знаат Ангелчињата дека имат фан клуб...мое мислење ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 740627
Вратете се на почетокот Go down
http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
☮Gjole☮
Успешен Член
Успешен Член
☮Gjole☮


Male
Број на мислења : 870
Age : 34
Location : In The Playboy Manchin
Registration date : 2008-07-18

ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 1:15 pm

Ама јас мислам со петицијата имаме повеке шанси ама никој не се потпишува ке треба со фејсбук да се испромовира може да се отвори фан клуб ем и форумов ке се испромовира
Вратете се на почетокот Go down
http://www.mileycyrusfuns.forum.st
EuGe
Топ постер
Топ постер
EuGe


Female
Број на мислења : 3021
Age : 27
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 1:17 pm

Да,и да се отвори мисла профил на Фејсбук за форумов,т.е. фан-клуб и да ја ставиме петицијата,адресата а форумот...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
Гостин
Гостин
avatar



ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 1:21 pm

А може и да направеме такви слики како што вели Euge и да ги пополнеме и после секој својата да ја испрати на А1! На пр на сликата да ги има Ангели или пак некој од актерите (секој по своја желба) и да пишува сакаме Ангели во Македонија и да има да пополнеме Име,Локација и др и на крајот на сликата може секој да си напише свое кратко мислење за Ангели!А може и plus фан клуб да отвореме на фејсбук и да а пише адресата на петицијата и форумот како што вели Euge!
Вратете се на почетокот Go down
☮Gjole☮
Успешен Член
Успешен Член
☮Gjole☮


Male
Број на мислења : 870
Age : 34
Location : In The Playboy Manchin
Registration date : 2008-07-18

ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 1:26 pm

па имам јас отворено на фејсбук фан клуб еве го https://www.facebook.com/group.php?gid=81874688636&ref=ts
Вратете се на почетокот Go down
http://www.mileycyrusfuns.forum.st
Гостин
Гостин
avatar



ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 1:30 pm

па да вака би требало да има го пишува и форумот и петицијата ама како што се гледа дека не успева не се зачленуваат мн.!Треба да се отвораат поголеми акции.. ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 452665
Вратете се на почетокот Go down
☮Gjole☮
Успешен Член
Успешен Член
☮Gjole☮


Male
Број на мислења : 870
Age : 34
Location : In The Playboy Manchin
Registration date : 2008-07-18

ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 1:32 pm

epa otvori nov fan kub i prati mi request me na facebook
Вратете се на почетокот Go down
http://www.mileycyrusfuns.forum.st
EuGe
Топ постер
Топ постер
EuGe


Female
Број на мислења : 3021
Age : 27
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 1:34 pm

Ја мисла дека прво што треба да направиме е да отвориме фан-клуб...значи не бидува форум без фан-клуб..
Вратете се на почетокот Go down
http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
Гостин
Гостин
avatar



ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 1:36 pm

Но ми текна една подобра идеа да направам јас пицзо страна за акции и во неа ке има повеке акции на примеер:Изработување на слики и видеа,пораки за а1 и ангелчињата,да отвореме таму еден фан клуб, и др нешта (очекувам ваши идеии) < i потоа сите овие ке бидат испратени на а1!
Вратете се на почетокот Go down
☮Gjole☮
Успешен Член
Успешен Член
☮Gjole☮


Male
Број на мислења : 870
Age : 34
Location : In The Playboy Manchin
Registration date : 2008-07-18

ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 1:37 pm

Епа од главниве нема никој пуштено ке треба да почекаме до утре а на фејсбук може сега да се направи
Вратете се на почетокот Go down
http://www.mileycyrusfuns.forum.st
Гостин
Гостин
avatar



ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 1:42 pm

Епа направи ти на фејцбук а јас тогаш ке направам пицзо страна со повеќе акции но подоцна бидејќи сега ке одам да гледам еден филм!
Вратете се на почетокот Go down
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeСре Сеп 02, 2009 5:55 am

Ај кога ќе ја завршиш страната кажи ми ја.Ок?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
bady4e
Нов Член
Нов Член
bady4e


Female
Број на мислења : 37
Age : 32
Registration date : 2009-01-16

ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeСре Сеп 02, 2009 8:17 am

jas mislam deka ideite vi se super a i pismoto e super napisano.mislam deka ke uspeeme ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 36237 ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 267102 ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 2moe821
Вратете се на почетокот Go down
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
Natalia forever


Female
Број на мислења : 5362
Age : 25
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeСре Сеп 02, 2009 9:02 am

кое писмо? уште не е почнато како што знам, лол.
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeСре Сеп 02, 2009 12:22 pm

Mисли на оваа писмо !
Здраво!Овој маил ви го пракаме сите фанови на Ангели од Македонија.Нашата единствена цел е тоа вие да ги поканете Ангелчињата во Македонија,но едно знаеме дека нема така лесно да ве убедиме па ке дадеме се од себе за да ни ја остварете нашата цел.
Бидејќи вашата телевизија има контакт со Крис Морена може лесно да го сторете тоа само да направете еден краток разговор со продукцијата и да се договорете.Ние пробавме на секој начин да ви го кажеме оваа но по заклучок изгледа не сте прочитале ни една од нашите пораки па затоа сега се договоривме сите од форумот www.angelimk.net да ви го праќаме овој маил цело време се додека не успее и не ни вратете одговор барем на еден од нас.Како прво овде во Македонија има мн деца,тинејџери па дури и полнолетни лица кои се луди за Ангели и се би направиле за да ги видат Ангелите во живо.Во Македонија постојат повеќе фан клубови каде што фановите на Ангели се забавуваат и поминуваат дел од денот во фан клубовите еден од најпосетените и најпоуларните е официјалниот форум за Ангели www.angelimk.net


А страната ја почнав и сега да ја довршам! ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 740627
Вратете се на почетокот Go down
anni
Топ постер
Топ постер
anni


Female
Број на мислења : 3374
Age : 28
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeСре Сеп 02, 2009 1:26 pm

Eпа би требале да успееме? На фејсбук има ли фан клуб или да отворам...ама да гледаме да има доста фанови а не 2-3.
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeСре Сеп 02, 2009 1:40 pm

Mислам дека треба да направиш нов и кажи ми го за да го рекламирам на страната што моментално ја правам!
Вратете се на почетокот Go down
The Cold One
Топ постер
Топ постер
The Cold One


Male
Број на мислења : 2326
Age : 27
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeСре Сеп 02, 2009 2:10 pm

A каде правиш страна?Ти препорачувам да не правиш на пицзо,можеш на www.webs.com зашто можеш стопати подобар дизајн да направиш.
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeСре Сеп 02, 2009 2:28 pm

Fala sto mi kaza sega tamu ke ja napravam!
Вратете се на почетокот Go down
Jana
Топ постер
Топ постер
Jana


Female
Број на мислења : 2584
Age : 26
Registration date : 2008-09-28

ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 03, 2009 9:12 am

и ја напраи?
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 03, 2009 9:56 am

Ne ja napraviv kaj mene mn sporo ode nikako ne saka da se naprave web str!Aii posle pak ke probam ako ne saka ke napravam na piczo!
Вратете се на почетокот Go down
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
TeahPayne♥


Female
Број на мислења : 16324
Age : 26
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 03, 2009 10:01 am

Ок.И веднаш што ќе ја напраиш кажи ни ја.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Гостин
Гостин
avatar



ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 03, 2009 12:29 pm

Страната очекувајте ја утре ке биде готова!
Вратете се на почетокот Go down
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
Allen Cruz


Male
Број на мислења : 10053
Age : 32
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 03, 2009 12:30 pm

Леле со тиа Пицзо веќе илјадници ги има...
ама ич не се прават убави таму.. ај чекаме!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.mkzabava.net
Sponsored content





ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   ПРЕДЛОЗИ! - Page 16 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРЕДЛОЗИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 16 of 35Отиди на страна : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: