Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРЕДЛОЗИ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35
АвторПорака
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Jул 03, 2011 6:00 pm

кажав више дека еден нов подфорум отворивме и сега за сега нема потреба за друг,значи има и доволно подфоруми и се и сепак е ангели форум,и доволно е све,сега за сега не отвараме уште еден,и не го затвораме првио ;)

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Jул 03, 2011 7:53 pm

Одморете малку... Сакавте нови никови, направивме, сакавте нови модератори, направивме, сакавте Хари Потер, направивме, сакавте нов дизајн. направивме....
Нема потреба од нови подфоруми за сега, нека остане вака како што е.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Сеп 23, 2011 1:04 am

Бидејќи веќе многу каснеме со поставувањето на епизодите на Супер Торпе, сакав да прашам дали смеам да ги поставувам епизодите во подфорумот за Супер Торпе + сликите од епизодите ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Сеп 24, 2011 12:49 pm

moze zosto da ne moze

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Сре Окт 26, 2011 4:40 pm

мислам дека замре форумот. членовите го посетуваат но не пишуваат ништо. треба да го живнеме малку а за тоа треба сите да се потрудат..

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Дек 24, 2011 3:53 pm

ПРЕДЛОГ:
Под итно да се сменат портал уредувачите !
Како е можно да нема поставено ниту една новост од 5-ти декември ?!

Знам дека сите имаме обврски ама ова е премногу !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Дек 25, 2011 1:58 pm

Форумот е премногу замрен, треба нешто да се превземе :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Чет Јан 05, 2012 2:43 pm

Се сложувам со Бони :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Фед 11, 2012 5:02 am

Да се затвори подфорумот
http://angeli.forumakers.com/c15-category
Одамна не е активен !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јун 25, 2012 1:52 am

i ja то сеа ќе пишев и како шо предложи андреј лани или за фотографирање нешто пошто џабе стои овој сеа што е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Aвг 28, 2012 6:21 pm

(Odnapred se izvinuvam nemam kirilica na lap topov xD)
Dolgo vreme se mislev dali da go napisam ova i resiv sega..Site znaeme deka forumov bukvalno propadna..Razbiram deka angeli poveke nema, deka ne se emituva na tv i deka i teens zavrsija ama dali toa znaci deka i nie, fanovite gi zaboravivme? Ne treba da e taka stvarno, ke imaat uste mnogu proekti akterite, a site nie bidejki sme tolku "vistinski" fanovi si zaminavme od forumov.. Mene 100 pati poubavo mi beshe na forumov da se druzime, komentirame, zezame itn. otkolku na fb.. Ova mesto beshe nashe, samo nashe i sekogas i pokraj skoloto, testovi itn. naogavme vreme da se uklucime, malku da pobegneme od realnosta.. Stvarno znaci mislam deka e vreme da se vratime.. Ne velam deka i na fb ne e ubavo zoshto ostanav vo kontakt so mnogu deca tamu ama sepak ovde e nezamenlivo...Zatoa ajde site vrakajte se da go aktivirame forumov!!

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Сре Aвг 29, 2012 12:48 am

јас чат-пат се уклучувам и коментирам , ама треба сите да се вратиме , не само неколку души . иначе и на мене ми фали тоа време коа сите се дружевме на форумот и секогаш имавме време да се уклучиме и да постираме .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Сре Aвг 29, 2012 1:56 am

:(
Ден на интернет не е ист без да се укл на форумот...
Кога си доаѓав дома буквално седнував пред компјутер само заради форумов, и 24/7 бев тука... А сега никој не постира се е замрено !
I'm always here if you need me to do something for the forum ... I miss it !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Сре Aвг 29, 2012 6:18 am

^ се согласувам со сите. на интернет седев само поради форумот. ама тогаш бевме сите членови и не стигав ни да ги прочитам сите нови постови сега никој не пишува. стварно сите беа као вистински фанови сега сите ги заборавија и тинс и ангели јас уште ги следам преку твитер или други страни ама форумот скроз пропадна. и не беа само ангели причина што го посетував форумот туку и членовите. да се договориме тие неколку што уште го посетуваме форумот да направиме нешто и вие кои контактирате со стари членови да ги убедите да се вратат. сигурна сум дека може пак да го вратиме форумот.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Сре Aвг 29, 2012 4:19 pm

Епа еве, досега се собравме четири. Ние четири можеме полека да го активираме форумов, да пишуваме во темите и да ги викниме и другите членови.. Гледам повеќе се уклучиле ама ништо не коментирале...Сепак, мора да го активираме пак!!

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Сре Aвг 29, 2012 10:35 pm

Еве и јас ви се придружувам,ќе се потрудам со факултетот да средам времето барем на кратко да се оклучам,почнаа да ми фалат времињата ко бевме секое лето до 4,5 саатот на форумот :)

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пет Aвг 31, 2012 1:50 am

епа ај од денес ќе почнеме да коментираме низ форумот и ако некој си пишува со некој на чат нека го викне и него на форумот :Р
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Сеп 08, 2012 6:07 am

незнам по кој пат пишувам дека треба да се затвори подфорумот http://angeli.forumakers.com/c15-category хD
ии да се направи анкета каков подфорум да се отвори
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Нед Сеп 16, 2012 5:00 am

Хм. Ангели сега пак ќе се емитува, можда то пак ќе донеси некоја популарност?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Сеп 17, 2012 5:28 am

и ја така мислам :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Вто Ное 27, 2012 5:39 am

дечки и јас одлучив да се вратам на форумов, значи ништо не е исто без него, научив многу работи од вас, и премногу забавно ни беше си идев од школо и одма на компјутере седнував само заради форумот, ептен ве сакам а и форумот,можиме да продолжиме да ги поддржуваме актерите без разлика дали има или нема ангели, но можи да биди и само наше место за комуникација и забава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Дек 01, 2012 1:46 am

welcome back :)
иначе вака да ги натераме и другите да се вратат ќе биде топ XD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Саб Дек 01, 2012 6:34 am

фала
и да то би било прекрасно, сите да се вратат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   Пон Јан 07, 2013 3:28 pm

I'm back ^_^
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПРЕДЛОЗИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРЕДЛОЗИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 35 of 35Отиди на страна : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: