Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Модератори

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 07, 2011 3:29 am

Честито на ситее

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 07, 2011 4:37 am

Мило ми е !!
Анчее шо убав подарок за роденден си доби Мило мое
Теа заслужено сонце
Кики со среќа !


Последната промена е направена од Icecreambille x3 на Сре Сеп 07, 2011 4:52 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 07, 2011 4:45 am

@laliespos напиша:
Честито на ситее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 07, 2011 5:15 am

Фала многуу!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 07, 2011 6:46 am

Фала ви на сите, значи ова ми е најубавиот подарок за тоденденс и добив :) <3333333
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 07, 2011 7:58 am

Баш ми е мило што убаво се изненади со овај подарок вака роденденски ^_^

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 07, 2011 8:10 am

Кога Леонора ми се јави и ми кажа среќен роденден и честито нова функција фацата ми беше баш ваква: не ми се веруваше колку убав подарок добив ^_^
П.С:Од утре ке почнам со поставување новости бидејки денес сум во гужва околу роденденот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 07, 2011 11:05 am

Тина, фала за функцијата срце♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#esposiito♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 818
Age : 21
Registration date : 2010-04-02

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Чет Сеп 08, 2011 3:30 pm

criminalmind x3 напиша:
♥ liampayne. напиша:
СО СРЕЌА
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Чет Сеп 08, 2011 3:57 pm

фала на сите♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Јан 30, 2012 2:39 am

Сара сонце честито нова функција стварно си ја заслужи.. те сакам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Јан 30, 2012 3:54 am

Фала срцее, да ти се врати и тебе!
Вратете се на почетокот Go down
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пет Фед 03, 2012 3:05 am

tomlinson♥ - новиот СУПЕР МОДЕРАТОР.
waldorf~bass.♥ - Новиот МОДЕРАТОР - модератор е на темите:
Одбојка,Останатите Спортови,Автомобили, Поп Анкети,Дискусии,

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 33
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пет Фед 03, 2012 3:25 am

Cestitki na site
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пет Фед 03, 2012 5:03 am

Фала ви дечки највеќе,честитки и на сите други и се надевам а и ви ветувам дека ќе си ја вршам работата како шо требит ♥

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пет Фед 03, 2012 6:07 am

Кимеее срцееее мое честитоооо за фунцкијатааа.премило ми е за тебеее.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пет Фед 03, 2012 10:02 am

Кимее срцкааа честитоо, ја заслужи функцијатаа
Вратете се на почетокот Go down
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пет Фед 03, 2012 10:25 am

Киме и Јасе честитки на новите функции. Заслужено си ги добивте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пет Фед 03, 2012 10:25 am

И забораив Јасе,сончко мое најубаво честито функција.Заслужена ти е.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пет Фед 03, 2012 10:29 am

Честито функции

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пет Фед 03, 2012 10:48 am

Congratzz♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пет Фед 03, 2012 10:54 am

cestito Kime:*
Jase srcee cestitooo

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пет Фед 03, 2012 11:13 am

Фалааа дечки на сите!

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пет Фед 03, 2012 11:45 am

Фалаа дечкиии ве сакам најј да ви се враќа :******

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пет Фед 03, 2012 12:59 pm

zombie# напиша:
Киме и Јасе честитки на новите функции. Заслужено си ги добивте

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Модератори
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: