Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Модератори

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пет Фед 03, 2012 6:24 pm

Cestitki do onie koj dobija novi funkcii

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Фед 04, 2012 12:24 am

foreveryoung.x напиша:
zombie# напиша:
Киме и Јасе честитки на новите функции. Заслужено си ги добивте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Фед 04, 2012 4:57 am

Ја заборавив и Јасе. Честито срцкааа!
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Фед 04, 2012 5:57 am

#foreverselena♥ напиша:
foreveryoung.x напиша:
zombie# напиша:
Киме и Јасе честитки на новите функции. Заслужено си ги добивте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Фед 04, 2012 8:59 am

tomlinson♥ напиша:
Фалаа дечкиии ве сакам најј да ви се враќа :******

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Фед 04, 2012 9:28 am

#foreverselena♥ напиша:
foreveryoung.x напиша:
zombie# напиша:
Киме и Јасе честитки на новите функции. Заслужено си ги добивте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Фед 04, 2012 12:22 pm

Киме и Јасе,заслужени се функциите,честитки

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
loverobsten♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 548
Age : 24
Registration date : 2011-10-04

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Фед 06, 2012 1:14 pm

#gingerbeast напиша:
Киме и Јасе,заслужени се функциите,честитки
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Фед 07, 2012 2:26 am

со среќа на ситее! ♥

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Фед 07, 2012 2:57 am

tomlinson♥ напиша:
tomlinson♥ напиша:
Фалаа дечкиии ве сакам најј да ви се враќа :******

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Фед 11, 2012 3:25 am

Вака сори шо се мешам не ми е работа ам нели Андреј го тргнавте од функција и сега там на пример во добредојдовте , форум стои без функција
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Фед 11, 2012 4:59 am

Бидејќи не можам да одговорам во темата "составен одбор", тука да се одбранам:
Интернетот ми е катастрофа, значи ептен бавен и затоа не поставувам многу новости (едвај ми се отвараат Tododecris.net, Solocris.net и др страни )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Фед 12, 2012 6:18 am

мене дек ми се на мозила а ми кочи мозила затоа не ставав мн новости ама сега чим македонска стр. поставија ќе ставам повеќе ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Модератори
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: