Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Модератори

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Модератори   Нед Јун 26, 2011 9:27 am

ПРЕТХОДНАТА ТЕМА Е ИЗБРИШАНА ПОРАДИ СПАМОВИТЕ.
Дискутирајте за модераторите и другите функции од форумот и кога ќе треба да се стави нов со вашите постови би можеле да му помогнете на Стефан (или на Тина). Засега во листата на модератори се:
.biisse:)♥
anamariia x3
Apostolovska♥
Cattaneo~
chocoholic.x3
foreveryoung.x
мiss вieвer.
Ilaceva♥
piixelatedstory♥
shhz.
thebrunette;x3
~imperfect.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Јун 27, 2011 7:23 am

Дали мислете дека треба нов модератор или се доволни во оглед на тоа што пред некоја недела се направи измена?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Јун 27, 2011 7:25 am

Доволни се и најзаслужните се :)

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Јун 27, 2011 7:28 am

Јас прво се нафрлив врз мислењето на Тина ама во ред е што стави иако мислам дека форумов одлично би работел и без -2 модератори но сепак сите се активни и така. Не мислам дека треба нови и тоа :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Јун 27, 2011 7:31 am

епа дечки не мислам дека треба нови .. затоа што сега ги ставија овие .. нека постојат овие па после еден месец мислам дека треба да се пак променат .. милам дека ќе се докажат тие што треба да останат :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Јун 27, 2011 8:47 am

јас мислам дека се доволно нема потреба за менување сега брзо се сменија,за некое време пак ке има промени
Андреј на кого да се даде функција надгледувач :D?

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Јун 27, 2011 8:58 am

Тини како што предложив, тhe.Gomez♥ уредувач а spears~ надгледувач.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Јун 27, 2011 9:14 am

Фала ви за функцијата најјјјјептеннн :D
И честито на Леонора
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Јун 27, 2011 9:14 am

чеестиииттоо и на двете срцки :*

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Јун 27, 2011 9:15 am

Сега гледам мењате функција..
Јас сакам ако може да сум надгледувач, или немора да имам функција, дека немам извор за информации ;)

И Честито на функциите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Јун 27, 2011 9:17 am

Кики да видам со Тина ако може некако да ја (смени) трампаме функцијата.
Као што викам, Цвете и Леонора заслужено! :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8046
Age : 21
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Јун 27, 2011 9:23 am

Честитки на двете!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Јун 27, 2011 9:29 am

PajarillaEsposito напиша:
Честитки на двете!

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Јун 27, 2011 12:30 pm

дечки фала што ме ставивте
цвете честито сонце
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Јун 27, 2011 12:39 pm

Apostolovska♥ напиша:
PajarillaEsposito напиша:
Честитки на двете!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Јун 27, 2011 2:02 pm

♥AnnyBieber напиша:
Apostolovska♥ напиша:
PajarillaEsposito напиша:
Честитки на двете!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Јун 28, 2011 3:13 am

Честито функции Цвете и Леа :)

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Јун 28, 2011 5:37 am

thebrunette;x3 напиша:
Честито функции Цвете и Леа :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Јун 28, 2011 5:41 am

piixelatedstory♥ напиша:
thebrunette;x3 напиша:
Честито функции Цвете и Леа :)

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Јун 28, 2011 5:41 am

Со Среќа на двете! Мило ми е и за двете.
Барем Андреј е задоволен. :) хх ..


Последната промена е направена од shhz. на Вто Јун 28, 2011 8:01 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Јун 28, 2011 7:54 am

shhz. напиша:
Со Среќа на двете! Мило ми е и за двете.
Вратете се на почетокот Go down
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Сеп 06, 2011 4:15 pm

нови функции добија
#lovefool.♥ - портал уредувач
potterholic# - модератор
.teah♥ - надгледувач

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Сеп 06, 2011 4:21 pm

СО СРЕЌА

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Сеп 06, 2011 4:31 pm

♥ liampayne. напиша:
СО СРЕЌА

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Сеп 07, 2011 2:54 am

shhz. напиша:
Со Среќа на двете! Мило ми е и за двете.
Барем Андреј е задоволен. :) хх ..

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Модератори
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: