Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
marija13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1180
Age : 22
Location : vo bitola
Registration date : 2009-06-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Дек 18, 2009 12:38 pm

среќен роденден на сите што им е денес
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Дек 24, 2009 4:27 am

marija13 напиша:
среќен роденден на сите што им е денес
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Дек 24, 2009 4:37 am

marija13 напиша:
среќен роденден на сите што им е денес

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Дек 24, 2009 5:52 am

bojana*lali напиша:
marija13 напиша:
среќен роденден на сите што им е денес
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Дек 24, 2009 11:17 am

Ангела_Ан4и напиша:
bojana*lali напиша:
marija13 напиша:
среќен роденден на сите што им е денес

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marija13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1180
Age : 22
Location : vo bitola
Registration date : 2009-06-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Дек 25, 2009 8:19 am

Среќен роденден на сите шо им е денес
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Дек 25, 2009 8:51 am

добро де не мора да цитирате!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Дек 25, 2009 12:16 pm

Лали-Еуге и Стеффи Еспосито срекен роденден се што сакате да ви се исполни!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Дек 25, 2009 1:03 pm

tatjana напиша:
Лали-Еуге и Стеффи Еспосито срекен роденден се што сакате да ви се исполни!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Дек 26, 2009 12:12 am

analia forever напиша:
tatjana напиша:
Лали-Еуге и Стеффи Еспосито срекен роденден се што сакате да ви се исполни!!

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Дек 26, 2009 12:18 am

bojana*lali напиша:
analia forever напиша:
tatjana напиша:
Лали-Еуге и Стеффи Еспосито срекен роденден се што сакате да ви се исполни!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marija13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1180
Age : 22
Location : vo bitola
Registration date : 2009-06-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Дек 26, 2009 9:18 am

среќен роденден!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Дек 26, 2009 3:03 pm

Срекен роденден на сите шо му е денес

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Јан 15, 2010 6:04 pm

Денеска ми е роденден , хихи ајј нека ви е среќен и на другите што ви е денес .
Вратете се на почетокот Go down
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Јан 15, 2010 6:08 pm

LaliEsposito sreken rodenden!!!!!!!! Site zelbi da ti se ispolnat.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 1:51 am

Sarchy.Esposito напиша:
LaliEsposito sreken rodenden!!!!!!!! Site zelbi da ti se ispolnat.

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ange*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9177
Age : 22
Location : Македонија
Registration date : 2009-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 3:04 am

bojana*lali напиша:
Sarchy.Esposito напиша:
LaliEsposito sreken rodenden!!!!!!!! Site zelbi da ti se ispolnat.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 3:30 am

ЛалиЕспосито хании среќен роденден!Многу среќа,здравје,љубов..и уште 7253651273651735 века да живееш! Те сакам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 3:39 am

Среќен роденден на сите што има е денес сите желби да им се исполнат, мноу здравје и среќа, се подобри отценки и главно да живеете 1000000000000000000000 години!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 3:52 am

LaliEsposito напиша:
Денеска ми е роденден , хихи ајј нека ви е среќен и на другите што ви е денес .

смики happy birthday се најубаво сите желби да ти се исполнат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 4:12 am

Natalia forever напиша:
LaliEsposito напиша:
Денеска ми е роденден , хихи ајј нека ви е среќен и на другите што ви е денес .

смики happy birthday се најубаво сите желби да ти се исполнат

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 4:42 am

LaliEsposito напиша:
Денеска ми е роденден , хихи ајј нека ви е среќен и на другите што ви е денес .

Е среќен роденден се најубаво во животот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 5:09 am

Фала на сите . Ве сакам најмм .
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 5:10 am

И ние тебе!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 5:14 am

Lovely Girl напиша:
И ние тебе!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: