Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АвторПорака
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 5:20 am

Sreken rodenden site zelbi da ti se ispolnai i s enajubavo..p.s. i nie te sakaameee

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 19
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 5:32 am

Lovely Girl напиша:
И ние тебе!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emiliaattias
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1101
Age : 23
Location : Македонија
Registration date : 2009-10-17

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 5:34 am

Среќен роденден и се најубаво и цел живот среќа, радост, здравје, љубов нека те пратат.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 7:21 am

analia forever напиша:
Lovely Girl напиша:
И ние тебе!!

најмогу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 7:35 am

Среќен роденден Нека среќата ти биде доминација,убавината провокација,успехот афирмација!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marija13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1180
Age : 22
Location : vo bitola
Registration date : 2009-06-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 8:28 am

Дреќен роденден и сите жњлби да ти се исполнат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 8:43 am

Среќен роденден на сите што им е денес!Ве сакам сите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 19
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 8:56 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 11:22 am

Среќен роденден!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 11:30 am

Сонц среќен роденден,сите желби да ти се исполнат!
те сакам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 12:44 pm

среќен роденде многу здравје љубов и среќа!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Steffy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1239
Age : 23
Location : New York ;D
Registration date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Јан 16, 2010 2:11 pm

Simonka19 напиша:
Среќен роденден!Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 18, 2010 2:33 am

За LoveNate:
Во духот на таа нок пред 12 години едно ангелче од небото слезе, но немаше крилца како претходно... тоа се роди од мајчина утроба како човек. Дишеше и живееше со мене едно девојче како тебе, како тебе право ангелче LoveNate!!!

За останатите кои имаат роденден денес:
На сите да ви е среќен роденденот, сите желби да ви се исполнат!! Многу радост и среќа во животот и главно за СИТЕ подобри отценки!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 18, 2010 4:12 am

Среќен роденден Лове Нате.Те сакам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 18, 2010 4:16 am

Нате среќен роденден сите желби да ти се исполнат и да го видиш Џас. (хехе)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 18, 2010 4:20 am

Фала срцки ве сакам и јас!За Џас ако треба и Канада одма одам.(хехе)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 18, 2010 4:22 am

Немора толку да се мачиш, тој треба да дојди за тебе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Maja=]
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3790
Age : 23
Location : somewhere over the rainbow
Registration date : 2009-03-17

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 18, 2010 4:37 am

Peppy напиша:
Нате среќен роденден сите желби да ти се исполнат и да го видиш Џас. (хехе)

уште денес да го видиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 18, 2010 4:40 am

tnx се би дала да е така...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 18, 2010 4:46 am

LoveNate напиша:
tnx се би дала да е така...
абе ќе го викниме, некако мора да дојди, пожелно е сите роденденски желби да се исполнат!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 18, 2010 4:55 am

Среќен роденден Нате се најубаво во животот!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 18, 2010 4:59 am

analia forever напиша:
Среќен роденден Нате се најубаво во животот!!!!!
Фала иначе Ана Марија се викам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 18, 2010 5:02 am

Хепи-Б-Деј Ана Марија(Лове Нате)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 18, 2010 5:07 am

Maja-Marijana напиша:
Хепи-Б-Деј Ана Марија(Лове Нате)
Тенкс срцка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Steffy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1239
Age : 23
Location : New York ;D
Registration date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Јан 18, 2010 5:09 am

Happy Birthaday Anamarija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: