Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
marija13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1180
Age : 22
Location : vo bitola
Registration date : 2009-06-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Дек 08, 2009 7:48 am

среќен роденден татјана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kin4e.Thiaguella <3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2528
Age : 22
Registration date : 2009-09-05

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Дек 08, 2009 8:22 am

Happy Birthday Tatjana! Se najubavo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Дек 08, 2009 8:37 am

Happy B-day Tatjanush и се најубавооо.
Вратете се на почетокот Go down
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Дек 08, 2009 9:00 am

marija13 напиша:
среќен роденден татјана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Дек 08, 2009 10:42 am

Sreken rodenden tatjana

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Дек 08, 2009 11:01 am

Среќен роденден!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Дек 08, 2009 11:25 am

Среќееен роден татјанаа !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Дек 08, 2009 12:31 pm

Sreken rodenden tatjana!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Дек 08, 2009 12:46 pm

LoveCasiAngeles напиша:
Среќееен роден татјанаа !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
CandelaVetrano
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3306
Age : 20
Registration date : 2009-11-05

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Дек 08, 2009 12:47 pm

LoveCasiAngeles напиша:
Среќееен роден татјанаа !

Happy B-day to you,happy b-day to you,happy b-day dear Татјана,happy b-day to you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Дек 09, 2009 2:05 am

фала ви на сите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Princezi4ka
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 852
Age : 21
Registration date : 2009-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Дек 11, 2009 4:08 am

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН НА СИТЕ ШТО ИМ Е ДЕНЕС

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Дек 11, 2009 4:51 am

Princezi4ka напиша:
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН НА СИТЕ ШТО ИМ Е ДЕНЕС


_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Дек 11, 2009 7:55 am

Пламенчееее - Искрааа среќен роденденн те сакам златоо, сите желби да ти се исполнат!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
marija13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1180
Age : 22
Location : vo bitola
Registration date : 2009-06-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Дек 11, 2009 8:52 am

среќен роденден на сите што им е денес
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Дек 11, 2009 12:27 pm

bojana*lali напиша:
Princezi4ka напиша:
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН НА СИТЕ ШТО ИМ Е ДЕНЕС

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
XxX*Miss Egue*XxX
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1358
Age : 20
Location : во иднината :)
Registration date : 2009-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Дек 11, 2009 2:26 pm

Tei4ka напиша:
bojana*lali напиша:
Princezi4ka напиша:
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН НА СИТЕ ШТО ИМ Е ДЕНЕС

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Дек 11, 2009 2:48 pm

Срекен роденден AnGeLa<3, Ani4, diego-vlatko,elen4e jb, I kn0w y wanT me..<3,ivana93 , plamen444e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Kate15
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 785
Age : 22
Registration date : 2009-09-05

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Дек 11, 2009 2:53 pm

Lovely Girl напиша:
Срекен роденден AnGeLa<3, Ani4, diego-vlatko,elen4e jb, I kn0w y wanT me..<3,ivana93 , plamen444e


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kin4e.Thiaguella <3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2528
Age : 22
Registration date : 2009-09-05

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Дек 13, 2009 7:46 am

Lovely Girl напиша:
Срекен роденден AnGeLa<3, Ani4, diego-vlatko,elen4e jb, I kn0w y wanT me..<3,ivana93 , plamen444e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Дек 14, 2009 1:44 am

Analia-ana срекен роденден се шо си сакаш да ти се исполни
Thiaguella напиша:
Lovely Girl напиша:
Срекен роденден AnGeLa<3, Ani4, diego-vlatko,elen4e jb, I kn0w y wanT me..<3,ivana93 , plamen444e
на единаести декември им било
ама оти сум заборавила срекен роденден на сите овие
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marija sokolova
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 475
Age : 23
Location : eeeeee samo da znajs?
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Дек 14, 2009 8:00 am

Sreken rodenden na tie sto mu e deneska....site zelbi da im se ispolnat i samo zdravje ljubov i sreka da gi pratat do krajot na zivotot.... :DLele waaa mene mi e sega na 20dekemvri edvaj cekammm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tei4
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1410
Age : 22
Location : VIg
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Дек 14, 2009 9:36 am

Happy Birthday to you pikni prst u struju nemoj da se plasis nema da promasissss!
Sreken Rodenden na site so im e denes!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://justin-bieber.forumakers.com/forum.htm
marija sokolova
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 475
Age : 23
Location : eeeeee samo da znajs?
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Дек 17, 2009 1:28 pm

waaa three days left :)))) edvaj cekam mojot b-dayyy :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kin4e.Thiaguella <3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2528
Age : 22
Registration date : 2009-09-05

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Дек 18, 2009 10:25 am

Sreken rodenden na site sto im e denes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: