Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Образложение за преместени теми, и избришани мислења

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Пон Окт 06, 2008 10:53 am

Postot na elena vo muzika od serii i filmovi vo temata CASI ANGELES e izbrisan bidejki komentari i sekakvi prasanja vo vrska so pesnite se pisuvaat vo temata Komentari baranja i preporaki
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Окт 07, 2008 3:47 am

vaka da prasam. Zoso tie temite so se za serii se zakluceni???????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Окт 07, 2008 3:56 am

Oti ima za nih napravano drugi forumi od Chris
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Окт 07, 2008 4:19 am

pa mislam deka pisuva stisni tuka ako sakas da go vidis forumot za serii ili taka nesto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Саб Окт 11, 2008 4:42 pm

Izbrisani se postovite na Simon4e vo temite CASI ANGELES i HSM vo muzika od serii i fimovi!!!!!Komentari za pesnite se pisuvaat vo posebna tema
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Чет Окт 16, 2008 6:51 am

sorry za post vrz post ama....
luge site komentari sto bea napisani vo temata casi angeles vo muzika od serii se izbrisani zosto vo tie temi ne se pisuvaat komentari ima posebna tema za toa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :3243ње:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Чет Окт 16, 2008 7:33 am

не се нервирај.... само смирено..
ке научат некад..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Чет Окт 16, 2008 7:41 am

Да, и мене многу ме нервира тоа, почнете да ги почитувате правилата, не е фер.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Чет Окт 16, 2008 11:12 am

da de i dosta so pisuvanje post vrz post
se so imas da kaes napisi go vo eden post a ne za ova eden za toa drug slika tret gluposti
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Нед Окт 19, 2008 4:54 pm

како се станува модератор?
Вратете се на почетокот Go down
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Нед Окт 19, 2008 5:53 pm

ako si kulturen i odgovoren za taa funkcija togas ke moes da si moderator
i mislnjeto pisi go vo soodvetna tema
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Сре Јан 14, 2009 10:12 am

Луѓе аман веќе прекуглава ми е.....толку ли не можете да запамтите дека не се пишуваат постови во темите каде што се поставува музика :3243ње: и сега избишав неколку мислења од таму
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Сре Апр 08, 2009 1:50 pm

Избришани се сите непотребни мислења од темата на Casi Angeles за симнување музика, поради тоа сите линкови се ставени во едно мислење и од таму ќе можат да се симнуваат.

И уште еднаш во тие теми да нема пишување, ќе барате песна во темата за барања и коментари, а линкот ќе биде поставен во главната тема на Casi Angeles.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Сре Апр 08, 2009 2:17 pm

А кога ќе ставаме музика ,може ли во повеќе постови(не пост врз пост,туку повеќе постови со песни) или само едно па да го едитираме.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Сре Апр 08, 2009 2:24 pm

Cielo y Nico напиша:
А кога ќе ставаме музика ,може ли во повеќе постови(не пост врз пост,туку повеќе постови со песни) или само едно па да го едитираме.

Може повеќе постови, таму не важи правилото за пост врз пост поради тоа што постојано се ставаат нови линкови за симнување.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Апр 28, 2009 2:34 pm

Ги избришав мислењата што беа коментари во темата CASI ANGELES за симнување музика, продолжете да пишувате глупости на непотребни места па ќе се чудите кај ви се мислењата!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Сре Апр 29, 2009 10:02 am

Боби фала мн шо место мене го заврши тоа и свтарно веќе престанете во тие теми да пишувате бесмислени постови како фала и сл и имате посбна тема за тоа КОМЕНТАРИ ЗА МУЗИКАТА и внатре пишувајте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Сре Апр 29, 2009 10:10 am

Па мислам стварно, јас кога видов дека таму се коментира ми одеше компјутеров низ прозор да го фрлам...Мислам , 100 пати е кажано дека таму несмее да се коментира!
Дај малку почитувајте ги правилата, ако сакате да бидеме успешен форум и да се дружиме!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Саб Мај 02, 2009 3:16 pm

Kate напиша:
Па мислам стварно, јас кога видов дека таму се коментира ми одеше компјутеров низ прозор да го фрлам...Мислам , 100 пати е кажано дека таму несмее да се коментира!
Дај малку почитувајте ги правилата, ако сакате да бидеме успешен форум и да се дружиме!
почитувајте ги правилата, ако сакате да бидеме успешен форум и да се дружиме!se soglasuvam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Саб Мај 09, 2009 7:07 am

Го преуредив подфорумот за Download сите насловни нумери на новелите ги ставив во една тема да биде попрегледно... а саундтраците во една тема, но сепак темите за Rebelde, Casi Angeles ќе си останат поради големиот број на албуми и песни. Како и на Erreway.

Не се чудите ако ви нема неколку мислења, тоа беше се‘ со цел да изгледа поубаво.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Саб Мај 30, 2009 4:19 pm

Избришани се 2 мислења во темата CASI ANGELES(темата за симнување музика). И значи кога сакате некоја песна си имате посебна тема и таму барајте.----> Коментари, барања и препораки

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Нед Мај 31, 2009 2:15 am

Sega ja vidov temava, moze li nekoj da mi kaze zaso pred nekolku nedeli mojata tema:Kako sakate da zavrsi Angeli zavrsi vo kanta???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Нед Мај 31, 2009 3:08 am

пошто беше непотребна тема.. 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Elisa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3934
Age : 22
Location : Струмица
Registration date : 2008-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Нед Мај 31, 2009 5:22 am

Избришав мислење на casi_angeles_4ever во Hannah Montana The Movie Soundtrack.
И дечки по 50 пат ви се кажува ...не пишувајте коментари во овие теми.
Се што сакате да напишете ...напишете во Коментари,барања и препораки.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Нед Мај 31, 2009 5:25 am

Елиса би требала таму да ја избришеш темата Фотошоп бидејќи е празна,ама како сакаш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   

Вратете се на почетокот Go down
 
Образложение за преместени теми, и избришани мислења
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: