Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Образложение за преместени теми, и избришани мислења

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Сре Aвг 05, 2009 7:28 am

tatjana, ти го избришав постот во Cuidado con el Angel поради тоа што таму не се поставуваат епизоди туку тоа е место само за коментари.

Ако сакаш да поставуваш, имаш Download Зона.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Aвг 18, 2009 3:13 am

зошто ми се избришани мислењата во:
-Потпис и Аватар
-Лого за 4 сезона
-Позадина
-Анимација
од
Натпревар 1

или јас не можам да ги гледам?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 24
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Aвг 18, 2009 5:31 am

тие теми се наменети само за пријавување.. а не и коментари
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Aвг 18, 2009 7:23 am

Strumfce напиша:
тие теми се наменети само за пријавување.. а не и коментари
знам
јас поставив и :Потпис и Аватар,и Лого за 4 сезона,и Позадина и Анимација
ама мислењата не се таму
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Aвг 18, 2009 7:25 am

па спомна нешто давид дека си дискавификувана...незз зошто...еве тука прочитај

http://www.angelimk.net/forum-f57/topic-t2213-40.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Aвг 18, 2009 7:48 am

Бидејќи логото кое си го поставила не е твое,само си напишала 4 Сезона и толку,за ова веќе да не се повторува тоа ќе е казна,да се знае.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Aвг 18, 2009 11:21 am

The Cold One напиша:
Бидејќи логото кое си го поставила не е твое,само си напишала 4 Сезона и толку,за ова веќе да не се повторува тоа ќе е казна,да се знае.
izvinete nema da se povtori a vo narednit enatprevari ke ucestvuvam?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Aвг 18, 2009 2:47 pm

Не
Зш праиш такви глупости нема сеа учествување
Памет за друг пат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Пет Aвг 21, 2009 8:05 pm

Избришани се мислењата на членот tinnie од темата Cuidado con el Angel во Download зоната поради тоа што и беа постирани на погрешно место.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   

Вратете се на почетокот Go down
 
Образложение за преместени теми, и избришани мислења
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: