Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Образложение за преместени теми, и избришани мислења

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Пет Јун 20, 2008 2:49 am

Темата на tea4ever за слики од Мар е преместена во нејзиниот подфорум и името на темата е сменето во Фото Галерија!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Пет Јун 20, 2008 3:00 am

super sega sakav da pisam da ja premestite
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Пет Јун 20, 2008 3:03 am

исто така и темата за Maria Eugenia

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Пет Јун 20, 2008 5:10 am

Темата Emilia Attias која што беше во СЛИКИ е споена со темата што ја отвори кате во подфоумот на Emilia Attias

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Jул 15, 2008 1:39 pm

Da ve izvestam deka sega ke pravam "generalka", i dosta postovi ke bidat izbrisani.
Vi kazuvam, za da ne se cudite osle kade vi se postovite
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Jул 15, 2008 1:47 pm

ако потребно е тоа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Jул 15, 2008 4:15 pm

И јас избирав неколку постови во темата за Музика од сериите, ако е потребно на друго место ќе извршам и јас генералка . Патем променив и некои имиња на теми
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Jул 15, 2008 4:17 pm

јас пак... ја преместив темата ДЕНЕШНАВА ЕПИЗОДА БЕШЕ... во ЕПИЗОДИ

по барање на Ана Марија

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Jул 15, 2008 4:19 pm

fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Сре Jул 16, 2008 6:36 am

ok ali jas mislam deka bolje bese vo razgovori povrzani so serijata
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Нед Jул 20, 2008 1:44 pm

Temata na fani15, "Mavina(malamina,malvica,bolida...)" e izbrisana, bidejki e dupla
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Сре Aвг 06, 2008 9:20 am

Избришани се темите во кои се честитувале родендените на одредени членови. Отсега па наваму ќе има нова тема во која ќе се чеституваат родендените на сите членови.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Чет Aвг 07, 2008 5:57 am

Темата "Koj vi e podobar par Tacho+Jasmin Mar+Thiago" е избришана бидејќи отсега па натаму ваквите теми ќе ги ставате како анкети, а не како обични теми. И кога поставувате нова тема, обидете се да тоа изгледа уредно напишано.

Поздрав,
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Саб Aвг 09, 2008 8:40 am

ajde sega obrazlozenie za mojata izbrisana Anketa:Omilena pesna od Angeli.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Саб Aвг 09, 2008 8:41 am

ivanco напиша:
ajde sega obrazlozenie za mojata izbrisana Anketa:Omilena pesna od Angeli.


Анкетата ќе ја поставиш во категоријата за Албуми, а + тоа имаше една таква иста без разлика што не е Анкета, нема потреба на уште една иста. Тоа се смета за Спамање, така да, потребно е избришана.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Саб Aвг 09, 2008 9:02 am

ESC напиша:
ivanco напиша:
ajde sega obrazlozenie za mojata izbrisana Anketa:Omilena pesna od Angeli.


Анкетата ќе ја поставиш во категоријата за Албуми, а + тоа имаше една таква иста без разлика што не е Анкета, нема потреба на уште една иста. Тоа се смета за Спамање, така да, потребно е избришана.
OK Admin izvinete
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Чет Aвг 14, 2008 4:31 pm

porakite na na7nebo i strumfce se izbrisani od temata los seranos zatoa sto se vo pogresna tema napisani (vo tie temi nesmee da ima komentari) :)


Последната промена е направена од Tea на Чет Aвг 14, 2008 4:35 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Чет Aвг 14, 2008 4:34 pm

:43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Чет Aвг 14, 2008 5:30 pm

ne sum znael ;)
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Нед Сеп 07, 2008 6:13 am

никот на членот VIKI е променет во Вики д рејнбоу грл

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Вики д рејнбоу грл
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 187
Age : 26
Location : In Wonderland
Registration date : 2008-08-26

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Нед Сеп 07, 2008 6:38 am

:43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Сре Сеп 24, 2008 1:40 pm

Postot na Bube vo Muzika od serii vo temata Casi angeles e izbrisan deka e zabraneto da se pisuvaat komentari tamu kaj sto se postavuvaat pesnite!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Сре Сеп 24, 2008 3:22 pm

temite na ordan4e,casi angeles i angeli se izbrisani zosto se dupli i nepotrebni
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Сеп 30, 2008 3:29 pm

И уште неколку такви теми како што напомена Ана-Марија се заклучени и преместени во КАНТА!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   Вто Сеп 30, 2008 3:37 pm

Temta POVIK e zaklucana i e vo kanta
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Образложение за преместени теми, и избришани мислења   

Вратете се на почетокот Go down
 
Образложение за преместени теми, и избришани мислења
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: